• Обновено
HAO DAMAI Дрвени Милениче Материјали Мали Животни Хрчак Гнездо Милениче Еж Замокот Играчка 1 PC Платформа за Набљудување на Палубата Скала Милениче Играчка Куќа (Боја : A

HAO DAMAI Дрвени Милениче Материјали Мали Животни Хрчак Гнездо Милениче Еж Замокот Играчка 1 PC Платформа за Набљудување на Палубата

Buyers rating:
DEN 1575.84

Залиха

Висока цврстина, висока цврстина, без пукнатини, не јаде молецот, водоотпорен, анти-стареењето без никакви токсични супстанции.Хрчак куќи и скали се лесно да се соберат и расклопување.Обезбеди хрчаци со игра и остатокот место, се ослободат досада и подобрување на ниво на активност.Материјал : еколошката одбор.Миленичиња куќа големина : Совршен за хрчак, глувчето и други мали крзнени животни.Боја : A100% сосема нов и висок квалитет!Употреба : Слајд милениче nest Material : Дрво пластика board Type : Еко-пријателски,Големина : Должина * ширина * висина : 18.5*7*10.5 cm Package : 1pc Conversion : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 inches Warm Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 1cm различни,вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.Мали Миленичиња Bed Notice : 1.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3cm грешка.2.Ве молиме изберете соодветна големина според големината на вашето домашно милениче.се препорачува да се изберат мат една големина поголем од pet3.Поради снимање светлина, вистински боја може да има одредени отстапувања.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

POPETPOP 1 Сет Хрчак Алпинистичка Активност Платформа Дрво Игралиште Природни Гуми за Играчки Gerbil Куќа Криенка за Мали Животни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

POPETPOP 1 Сет Хрчак Алпинистичка Активност Платформа Дрво Игралиште Природни Гуми за Играчки Gerbil Куќа Криенка за Мали Животни

Придонесуваат за физичкото и менталното здравје на домашно милениче хрчак за подобро растечки процес.Н

DEN 700.56
PAWCHIE Дрвена Колиба со Windows - Монтажни и Големи Димензии Дрво Куќа, Погоден за Гвинеја Свирки, Хрчаци, Chinchillas и Други Мали
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PAWCHIE Дрвена Колиба со Windows - Монтажни и Големи Димензии Дрво Куќа, Погоден за Гвинеја Свирки, Хрчаци, Chinchillas и Други Мали

Дрвени материјали : Овој мал животните дрвена куќа е направен од природни дрвени материјали.Таа им нуди

DEN 527.76
Хрчак Рачно Ткаени Тунел за Играчки , Чевли Форма Трева морско свинче Куќи , Природно засолниште за Глодари Gerbil Сирискиот Chinchilla
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Хрчак Рачно Ткаени Тунел за Играчки , Чевли Форма Трева морско свинче Куќи , Природно засолниште за Глодари Gerbil Сирискиот Chinchilla

Материјал : Направен од чисто природни материјали, загадувањебесплатно, degradable, цврсти и издржливи, груб�

DEN 340.80
Желка Рампата Уживаат Платформа Качување Одмор Платформа со Мал Индексирање Скала Резервоарот за Вода Декорација Пејзаж на Животните
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Желка Рампата Уживаат Платформа Качување Одмор Платформа со Мал Индексирање Скала Резервоарот за Вода Декорација Пејзаж на Животните

Материјал безбедноста : Желка рампата уживаат платформа е направен од висококвалитет густа пластика, б�

DEN 564.72
Zerodis Мали Животни се Искачи Платформа, Природни Дрвена Платформа Играчки Поставите Хрчак Платформа за Качување Глувчето Џуџе Хрчак
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Zerodis Мали Животни се Искачи Платформа, Природни Дрвена Платформа Играчки Поставите Хрчак Платформа за Качување Глувчето Џуџе Хрчак

Во прилог на бреза монистра е поотпорен да гризе и да не е штетна за здравјето на домашните миленици.Тоа

DEN 323.76
WOWOWMEOW Шеќер Едрилица Качување Играчки, Пластични Синџир Линкови Замав Кафез Додатоци Остварување Џунглата Истражување Виси Играчка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WOWOWMEOW Шеќер Едрилица Качување Играчки, Пластични Синџир Линкови Замав Кафез Додатоци Остварување Џунглата Истражување Виси Играчка

Направени од високо квалитетни трајни пластика, безбедно и 100% нетоксични.Пакетот вклучува 200pcs мулти бо�

DEN 2268.00
Алфи домашно Милениче - Џејк 2-Парче Постави Тунел за Живеење Habitat for Глувчето, Chinchilla, Стаорец, Gerbil и Џуџе Хрчак - Боја:
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Алфи домашно Милениче - Џејк 2-Парче Постави Тунел за Живеење Habitat for Глувчето, Chinchilla, Стаорец, Gerbil и Џуџе Хрчак - Боја:

Мерки 11"L x 11"W и Мерки 12"L x 4"Х Ова е секоја миленици омилени скривница.Додадете шарени изглед на вашето дом

DEN 479.76
Niteangel Хрчак Пустината Бања Песок | Прав-Бања или Медиокритет Отпадоци Песок за Хрчак Gerbil Глувци Degu или Други Мали домашни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Niteangel Хрчак Пустината Бања Песок | Прав-Бања или Медиокритет Отпадоци Песок за Хрчак Gerbil Глувци Degu или Други Мали домашни

Природни & Вистински Пустински Песок Ова мали домашни миленици капење песок со неaddon, наменета за Хрчац�

DEN 455.76
Hibye Хрчак Криенка Дрвена Колиба Мали Животни Двоен Слој Вила Стаорец Соба Куќа Кафез Вежба Играчка со Скала Одбор Додатоци
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Hibye Хрчак Криенка Дрвена Колиба Мали Животни Двоен Слој Вила Стаорец Соба Куќа Кафез Вежба Играчка со Скала Одбор Додатоци

♥Направени од високо квалитетен материјал, меки и удобни, дозволете му на вашиот малку животно топло во

DEN 262.32
TDDGG 1 Компјутер Chinchilla Природно Дрво Дупка Тунелот Играчка Хрчак Дрвена Куќа Стебло Хрчак Криенка Милениче Материјали Верверица
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TDDGG 1 Компјутер Chinchilla Природно Дрво Дупка Тунелот Играчка Хрчак Дрвена Куќа Стебло Хрчак Криенка Милениче Материјали Верверица

Обезбедува криенка место за мала хрчак,даде доволно простор за вашата сакана домашни миленици.Тивко ме�

DEN 2889.60
Hibye Хрчак Криенка Дрвена Колиба Мали Животни Двоен Слој Вила Стаорец Соба Куќа Кафез Вежба Играчка со Скала Одбор Додатоци
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Hibye Хрчак Криенка Дрвена Колиба Мали Животни Двоен Слој Вила Стаорец Соба Куќа Кафез Вежба Играчка со Скала Одбор Додатоци

♥Направени од високо квалитетен материјал, меки и удобни, дозволете му на вашиот малку животно топло во

DEN 981.60
POPETPOP Дрвени Хрчак Куќа - Двојно Слоеви Мали Миленичиња Игралиште со Слајд, Хрчак Криенка Колиба Игра Играчки за Џуџе Хрчак, Глувчето,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

POPETPOP Дрвени Хрчак Куќа - Двојно Слоеви Мали Миленичиња Игралиште со Слајд, Хрчак Криенка Колиба Игра Играчки за Џуџе Хрчак, Глувчето,

Игра играчка е направен од висок квалитет на дрво, тоа е безбедно за вашите хрчаци.Не само во куќата, но и

DEN 441.84
OMEM за Мали Животни Куќа Природни Живот Тунелот Систем како што Хрчаци, Гвинеја Свињи, Златен Мечки, Hedgehogs, Зајаци, Желки, Лесен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

OMEM за Мали Животни Куќа Природни Живот Тунелот Систем како што Хрчаци, Гвинеја Свињи, Златен Мечки, Hedgehogs, Зајаци, Желки, Лесен

Сите природни дрво е безбедно за животни.Големина : 15cm x 11cm x 14cm (мал)、28cm x 17cm x 15cm (Среден)、40cm x 23cm x 20cm (Голем

DEN 767.76
Shuoxpy Мали Животни Дух Керамички Куќа, Хрчак Криенка Куќа, Chinchillas Керамички Гнездо, Хрчак Бања Песок Гнездо за Chinchillas
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Shuoxpy Мали Животни Дух Керамички Куќа, Хрчак Криенка Куќа, Chinchillas Керамички Гнездо, Хрчак Бања Песок Гнездо за Chinchillas

Висококвалитетни материјали Направени од издржлив џвакање доказ керамички материјал нетоксични за за

DEN 381.60
NA Мулти Комора Хрчак Криенка Пештера, Мали Животни Дрво Куќа Лавиринт, Тунели Истражување Играчки за Сирискиот Хрчаци, Gerbils,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

NA Мулти Комора Хрчак Криенка Пештера, Мали Животни Дрво Куќа Лавиринт, Тунели Истражување Играчки за Сирискиот Хрчаци, Gerbils,

Дрвена Колиба : Обезбедување на природен криенка која е полна со безбедност за вашиот гвинеја свињи, хрч

DEN 455.76
ELEpure Хрчак Дрвени Игралишта со Платформа/Bridge/Фидер/Скала, Пет Природни Криенка и Качување Џвакање Играчки за Мали Животни Шеќер
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ELEpure Хрчак Дрвени Игралишта со Платформа/Bridge/Фидер/Скала, Пет Природни Криенка и Качување Џвакање Играчки за Мали Животни Шеќер

【ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ】30 X20 X18cm / 11.8 X7.9 X7.1inch.Погоден за хрчаци, верверички, chinchillas, папагали, златен мечки, меде�

DEN 479.76