• Обновено
HWHCZ Гуми Притисок Мерач Компатибилен со Линколн Nautilus, LCD Дигитален Подвижен Висока Прецизност Гуми Притисок Проверете Алатка за Автомобил/Велосипеди/Мотоцикл

HWHCZ Гуми Притисок Мерач Компатибилен со Линколн Nautilus, LCD Дигитален Подвижен Висока Прецизност Гуми Притисок Проверете Алатка

Buyers rating:
DEN 552.96

Залиха

Зошто треба да ги проверите гуми притисок : Недоволна или премногу висока гуми притисок може да предизвика сериозни сообраќајни несреќи, треба гума притисок мерач за безбедноста на вашето семејство, пријатели и себе си.Предности на нашите гуми притисок мерач : едноставна операција, високо-прецизен дигитален гуми притисок колосек, ергономски дизајн, мини преносни и мали, понудата проштална да се недостатоците на механички гуми притисок мерачи како што комплицирана операција, бавно читање и големи грешки.Лесен за употреба во текот на ноќта или во текот на денот : осветлени млазници и LCD позадинско осветлување приказ да може лесно да се провери гуми притисок.Висок квалитет на гуми притисок мерач : 4 единици на PSI, БАР, KPA, Kg/cm2 може да бидат прикажани во низа со едно копче, што може да се користи за проверка на гуми притисок на велосипеди, мотоцикли, автомобили, камиони и други возила.Гаранција вашата 5-ѕвезда купување искуство : Ако не сте 100% задоволни од било која причина, ние ќе ви вратат, и сите проблеми ќе бидат решени во рок од 12 часа.Правилно надува гуми може да заштеди гориво, направи гуми подолг живот, и подобрување на оперативност и безбедноста на автомобил за возење.Купување на нашата гуми притисок мерачи може да се заштеди време и пари од одам на поправка продавница за inspection Our дигитални гуми мерач на притисок може да ви помогне да се намали можноста на гуми blowouts и автомобил надвор од контрола, позадинско осветлување на LCD екранот и да се активираат млазници обезбеди видливост во dimly осветлена области, и прецизен и лесен-за-читање броеви ви помогнат во секое време Мерка возило гуми притисок anywhere Product име : LCD Дигитален Гуми Притисок Gauge Applicable модели : компатибилен со ЛИНКОЛН Nautilus, исто така компатибилна со различни велосипеди, мотоцикли, hatchbacks, автомобили, off-road возила, камиони Главен материјал : ABSColour : Black Product тежина : 32g Product големина : 90*40*25mm Measurement единица : PSI, БАР, KPA, Kg/cm2 Power набавка : CR2032 копчето battery Display : LCD display If имате прашања за овој производ, ве молиме, напишете до мене, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем брзо.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

HWHCZ Гуми Притисок Мерач Компатибилен со Lamborghini Reventon, LCD Дигитален Подвижен Висока Прецизност Гуми Притисок Проверете
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HWHCZ Гуми Притисок Мерач Компатибилен со Lamborghini Reventon, LCD Дигитален Подвижен Висока Прецизност Гуми Притисок Проверете

Зошто треба да ги проверите гуми притисок : Недоволна или премногу висока гуми притисок може да предизв�

DEN 552.96
HWHCZ Гуми Притисок Мерач Компатибилен со Lamborghini Gallardo, LCD Дигитален Подвижен Висока Прецизност Гуми Притисок Проверете
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HWHCZ Гуми Притисок Мерач Компатибилен со Lamborghini Gallardo, LCD Дигитален Подвижен Висока Прецизност Гуми Притисок Проверете

Зошто треба да ги проверите гуми притисок : Недоволна или премногу висока гуми притисок може да предизв�

DEN 552.96
Гуми Притисок Мерач Компатибилен со Hummer HX, LCD Дигитален Подвижен Висока Прецизност Гуми Притисок Проверете Алатка за Автомобил/Велосипеди/Мотоцикл
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Гуми Притисок Мерач Компатибилен со Hummer HX, LCD Дигитален Подвижен Висока Прецизност Гуми Притисок Проверете Алатка за Автомобил/Велосипеди/Мотоцикл

Зошто треба да ги проверите гуми притисок : Недоволна или премногу висока гуми притисок може да предизв�

DEN 552.96
HWHCZ Гуми Притисок Мерач Компатибилен со Џип Renegade, LCD Дигитален Подвижен Висока Прецизност Гуми Притисок Проверете Алатка за
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HWHCZ Гуми Притисок Мерач Компатибилен со Џип Renegade, LCD Дигитален Подвижен Висока Прецизност Гуми Притисок Проверете Алатка за

Зошто треба да ги проверите гуми притисок : Недоволна или премногу висока гуми притисок може да предизв�

DEN 552.96
HWHCZ Гуми Притисок Мерач Компатибилен со Nissan Март, LCD Дигитален Подвижен Висока Прецизност Гуми Притисок Проверете Алатка за
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HWHCZ Гуми Притисок Мерач Компатибилен со Nissan Март, LCD Дигитален Подвижен Висока Прецизност Гуми Притисок Проверете Алатка за

Зошто треба да ги проверите гуми притисок : Недоволна или премногу висока гуми притисок може да предизв�

DEN 561.36
HWHCZ Гуми Притисок Мерач Компатибилен со Citroen C4 Кактус, LCD Дигитален Подвижен Висока Прецизност Гуми Притисок Проверете Алатка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HWHCZ Гуми Притисок Мерач Компатибилен со Citroen C4 Кактус, LCD Дигитален Подвижен Висока Прецизност Гуми Притисок Проверете Алатка

Зошто треба да ги проверите гуми притисок : Недоволна или премногу висока гуми притисок може да предизв�

DEN 564.00