• Обновено
4G LTE OBD GPS Tracker Следење во Реално време Plug & Play OBD2 GPS Локатор Шок & Plug-Излез за Аларм Geofence Стан-ЗЛАТНА СИНА

4G LTE OBD GPS Tracker Следење во Реално време Plug & Play OBD2 GPS Локатор Шок & Plug-Излез за Аларм Geofence Стан-ЗЛАТНА СИНА

Buyers rating:
DEN 2376.00

Залиха

Вистински Глобален 4 G верзија, исто така компатибилна со 3 G и 2 G, може да работат насекаде во светот. 9-35 V напојување, би можеле да работат на двете автомобил и камион.OBD2 конектор, Plug & Play.Двете GPS и LBS следење.Изградена во вибрации сензор, поддршка на SMS и телефонски повик сигнализација и APP / PC платформа за Следење на алармирање.Изградена во 150m Ah внатрешна батерија, може да се испрати на аларм кога ќе се главна сила е исклучено.Изградена во меморија, може да зачувате податоци кога GSM сигнал е недела, избегне податоци изгубени.Лесно локација преку SMS текстуална или SMS пораки преку google map link.Видови на аларм : шок аларм, се движат алармот, гео-ограда аларм и над-брзина на алармот.Следење во реално време & Историја-трага проверка на Отворен хардвер протокол за комуникација.СЛОБОДЕН gps следење софтвер засекогаш вклучуваат веб платформа, ios апликација и андроид стан, СЛОБОДНА Засекогаш!User-сметка за да се следи/управувате со повеќе од еден GPS trackers во исто време.Спецификации : TK905 следење gps уреди за автомобили име на Модел : 4 G OBD GPS Tracker Слабо : 60mm x 42mm x 11mm Тежина : 25g Боја : Црна Мрежа : LTE/WCDMA/GSM/GPRS Глобалната 4 GBand Frequency : 4 G Бенд quand варира во зависност од различни земји, ве молиме изберете правилната верзија : traceur gps Северна Америка Верзија : 4 G LTE-ФЛОПИ : B2/Б4/Б12 итн. 3 G WCDMA : B2/Б5 Европски / Среден Исток / Африка / Азија Верзија : 4 G LTE-ФЛОПИ : Б1/Б3/B5/B7/Б8/B20 4 G LTE-TDD : B38/40/B41 итн. 3 G WCDMA : B1/B2/B5/Б8 на подготвеност 2Г GSM : 850/900/1800/1900 MHz Јужна Америка / Нов Зеланд, австралија / Австралија Верзија : 4 G LTE-ФЛОПИ : Б1/Б3//B5/Б8/B28 итн. 4 G LTE-TDD : B40 3 G WCDMA : Б1/Б8 на подготвеност 2Г GSM : 850/1800 MHz Компатибилен со 3 G и 2 G Фреквенција : 3 G WCDMA 850/900/1900/2100 MHz, GSM 850/900/1800/1900 Mhz GPS чувствителност : -159d Bm GPS, точност : 5m Време Прво Да се Поправи : Ладно статус 35-80-тите Топло статус 35s Топла статус 1s Напон Спектар : 9~35 VGSM Аларм Систем Батерија : Вграден-во 3.7 V 150m Ah Li-ion батерија екранот во Мирување : 30 дена Складирање Темп. : -40°C до +85°C Работа Темп. : -20°C до +55°C Влажност : 5%95% не-кондензирање Пакет Листа : 1 * 4 G OBD GPS 1 * Прирачник за Корисникот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Zerodis 100 Компјутери Птица Нога Прстени, Црвена Нумерирани Живина Нога Знак се Идентификуваат Гулаби Финч Dove Птици Идентификација
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Zerodis 100 Компјутери Птица Нога Прстени, Црвена Нумерирани Живина Нога Знак се Идентификуваат Гулаби Финч Dove Птици Идентификација

【Високо Квалитетен Материјал】Оваа 100pcs птица нога прстен се направени од високо квалитетна resuable пласт�

DEN 304.56
СТП Кожа Случај Компатибилен за Airtag Воздух Ознака Капакот на Држачот за Keychain Додаток Миленичиња Куче Јака Компатибилен со
 • Обновено
Ценетост на стоката:

СТП Кожа Случај Компатибилен за Airtag Воздух Ознака Капакот на Држачот за Keychain Додаток Миленичиња Куче Јака Компатибилен со

Оваа СТП Кожа случај е Компатибилен за Air Tag, спречете го вашиот уред да бидат изгубени, изгребани, падна,

DEN 263.76
TCPQX AirTag Велосипед Планината Цевка Јамка Силикони Случај, Водоотпорен Shockproof Анти-Изгубени за Велосипед Заградата Додатоци
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TCPQX AirTag Велосипед Планината Цевка Јамка Силикони Случај, Водоотпорен Shockproof Анти-Изгубени за Велосипед Заградата Додатоци

НАЈДОБАР СИЛИКОНИ : Висок квалитет на Заштитна Маска Е Направена Од Еколошки Силикони, Подебели заштита

DEN 2232.00
Garmin Катализатор, Возачки Перформанси Optimizer со Реално-време на Тренинг и Непосреден Песна Сесија Анализа, за Motorsports и
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Garmin Катализатор, Возачки Перформанси Optimizer со Реално-време на Тренинг и Непосреден Песна Сесија Анализа, за Motorsports и

Преглед водлабочината на перформансите на вашиот Garmin Катализатор уред, или пристап преглед на вашите п�

DEN 23999.76
Мини Реално Време GPS Tracke, Преносни Копчиња Локатор, Аларм Tracker за Деца, Реално Пронаоѓач Уред со Lanyard, Стан Контрола, дво-Насочно
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мини Реално Време GPS Tracke, Преносни Копчиња Локатор, Аларм Tracker за Деца, Реално Пронаоѓач Уред со Lanyard, Стан Контрола, дво-Насочно

[Ги Пратите на Она што е најзначајно] : си ја заборавивте вашиот копчињата?Може да го најдете вашиот пари�

DEN 479.52
Okuyonic Вграден WiFi Навигација со Автомобил Систем, Лесно да се Работи, Автомобил Стерео Навигација, Lossless Музика за Возач на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Okuyonic Вграден WiFi Навигација со Автомобил Систем, Лесно да се Работи, Автомобил Стерео Навигација, Lossless Музика за Возач на

Поддршка за Андроид мобилни телефони, која може да се поврзе мултимедијални играчи преку WIFI и USB, брз и л�

DEN 1459.20
Преносни GPS Следење на Мобилни Копче за Следење на Батерија Smart Anti-Загуба Уред Милениче Позиционирање Локатор Водоотпорен Уред
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Преносни GPS Следење на Мобилни Копче за Следење на Батерија Smart Anti-Загуба Уред Милениче Позиционирање Локатор Водоотпорен Уред

Копчето батеријата CR2032 лесно може да се купи во Големи супермаркети.кога Ќе Притиснете на Далечинскиот

DEN 1668.00
Shanrya Велосипед Локатор Заштитна Маска, Лесни ABS Пластика Издржлива Анти Кражба Велосипед Носителот Позиционер Опфаќа Стабилни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Shanrya Велосипед Локатор Заштитна Маска, Лесни ABS Пластика Издржлива Анти Кражба Велосипед Носителот Позиционер Опфаќа Стабилни

Компактен Облик : Лесни и мали димензии, лесна за носење и употреба, удобен и практичен.Разумен Дизајн : Д

DEN 215.76
Almencla Мотоцикл Клучни Пронаоѓач Smart Водоотпорен Мини Следење GPS Tracker Јака за Куче,Мачка,Деца Анти - Изгубени Позиционирање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Almencla Мотоцикл Клучни Пронаоѓач Smart Водоотпорен Мини Следење GPS Tracker Јака за Куче,Мачка,Деца Анти - Изгубени Позиционирање

Совршен за следење возила, деца, стари лица, копчиња или други скапоцености средства.Лесен за користење,

DEN 215.52
KRONDO GPS Tracker,Мини Магнетни GPS Реално време Автомобил Локатор, Анти-Кражба Анти-Изгубени во Реално Време Микро Следење GPS
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KRONDO GPS Tracker,Мини Магнетни GPS Реално време Автомобил Локатор, Анти-Кражба Анти-Изгубени во Реално Време Микро Следење GPS

0 V 300500m A излез.7 V 400mah литиум јонска батерија.Работен напон : 3.Режим на струја : материјал 2.Складирање темп

DEN 253.44
Dual Електроника XGPS160 Повеќенаменски Универзална 5 Уред Bluetooth GPS Ресивер со Широк Простор Зголемување Систем и Преносни Прилог
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Dual Електроника XGPS160 Повеќенаменски Универзална 5 Уред Bluetooth GPS Ресивер со Широк Простор Зголемување Систем и Преносни Прилог

Го однесовме во чекор понатаму и, исто така, вклучени се сите карактеристики и компоненти кои ќе ви помо�

DEN 4199.76
KSDCDF Милениче Локатор Куче GPS Сателит Минијатурни Следење на Tracker Hound Анти-Изгубени Анти-Изгубени Водоотпорен Јака
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KSDCDF Милениче Локатор Куче GPS Сателит Минијатурни Следење на Tracker Hound Анти-Изгубени Анти-Изгубени Водоотпорен Јака

Четириѕвезда и пет пати позиционирање,во реално време точна и прецизна позиционирање,четири сателити GP

DEN 405.12
Покрие Случај Компатибилен Со Airtags Пронаоѓач, Airtag Tracker Атв Воздух Ознаки Quad Пет Трки Локација Облека Мачка За Куче Quad
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Покрие Случај Компатибилен Со Airtags Пронаоѓач, Airtag Tracker Атв Воздух Ознаки Quad Пет Трки Локација Облека Мачка За Куче Quad

[Компатибилен] Силикони случај Компатибилен со Air Tag 2021 да се лесно да ги пратите вашето домашно милениче

DEN 310.80
Мини Реално Време GPS Tracke, Преносни Копчиња Локатор, Аларм Tracker за Деца, Реално Пронаоѓач Уред со Lanyard, Стан Контрола, дво-Насочно
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мини Реално Време GPS Tracke, Преносни Копчиња Локатор, Аларм Tracker за Деца, Реално Пронаоѓач Уред со Lanyard, Стан Контрола, дво-Насочно

[Ги Пратите на Она што е најзначајно] : си ја заборавивте вашиот копчињата?Може да го најдете вашиот пари�

DEN 2308.80
YJPQ GPS Tracker за Деца Постари Отворено Анти-Изгубени Mountaineering Пешачење Следење на Уредот USB Полнење Пренослива Светилка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YJPQ GPS Tracker за Деца Постари Отворено Анти-Изгубени Mountaineering Пешачење Следење на Уредот USB Полнење Пренослива Светилка

Кога сте на пат да патуваат на отворено во планината, вашето семејство или вашите љубовник ќе се загриже

DEN 2181.60
YUUAND Воздух Ознаки за Носител со Заштитна Силиконска Воздух Ознаки Копче за Следење за размена на Инстант Покрие Локација Tracker
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YUUAND Воздух Ознаки за Носител со Заштитна Силиконска Воздух Ознаки Копче за Следење за размена на Инстант Покрие Локација Tracker

☘Удобност&висок квалитет со силиконска : Ова заштитник покритие за Воздух Ознаки е професионално дизај

DEN 1941.60
XIAOLEYA Мачка Куче Мини GPS Tracker Следење на Косата Превенција Водоотпорен Уред Алатка Милениче GPS Локатор Smart Bluetooth Клучни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XIAOLEYA Мачка Куче Мини GPS Tracker Следење на Косата Превенција Водоотпорен Уред Алатка Милениче GPS Локатор Smart Bluetooth Клучни

Оваа загуба уред е производ врз основа на најновите Bluetooth 4.0 нискоенергетски технологија.Преку употреба

DEN 598.80
1PC Автомобил Моторни GPS Tracker Деца Миленици Паричникот Копчиња Локатор Реално време Пронаоѓач Уред Мини Реално време Пронаоѓач
 • Обновено
Ценетост на стоката:

1PC Автомобил Моторни GPS Tracker Деца Миленици Паричникот Копчиња Локатор Реално време Пронаоѓач Уред Мини Реално време Пронаоѓач

✧ Големина : За 38x38*7mm.Работи како далечински Shutter за АвтоПортрет, Фаќање Вредни Момент Лесно ✧ Ако имате

DEN 1267.20
Okuyonic Автомобил Стерео Навигација, Удобен Автомобил во Навигацискиот Систем, Lossless Музика Вграден WiFi за Возач за Човекот(WiFi
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Okuyonic Автомобил Стерео Навигација, Удобен Автомобил во Навигацискиот Систем, Lossless Музика Вграден WiFi за Возач за Човекот(WiFi

Мултифункција, поддршка за Bluetooth конекција, lossless музика, мобилен телефон конекција, обратен слика и GPS по

DEN 2131.20
Во реално Време GPS Tracker - Одлично за Лична и Возило за Следење. На национално ниво 4GLTE Покриеност со Google за Мапирање, да
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Во реално Време GPS Tracker - Одлично за Лична и Возило за Следење. На национално ниво 4GLTE Покриеност со Google за Мапирање, да

Во РЕАЛНО ВРЕМЕ ЛОКАЦИЈА 4 G LTE е конечно тука, најдоцна во GPS Технологија на Следење Нашите GPS tracker е опрем�

DEN 718.80
Faria 33839 Чесапик Бела СВ GPS
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Faria 33839 Чесапик Бела СВ GPS

Тип На Производ : Авто Додаток.Објектот Пакет Тежина : 0.68 Фунти.Објектот Пакет Димензија : 12.7 cm L X13.97 см W X15

DEN 2397.60
GPS Tracker за Возила Скриени Магнетни Автомобил Tracker 10000mAh 150 Дена Долго Време во Мирување Реално Време Анти-Кражба Следење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GPS Tracker за Возила Скриени Магнетни Автомобил Tracker 10000mAh 150 Дена Долго Време во Мирување Реално Време Анти-Кражба Следење

3, Изграденаво 3.7 V 10000m Ah Liion Батерија Пакет : 1 x GPS tracker (SIM картичката не се вклучени) 1 x полнење преку USB кабе

DEN 1823.52