• Обновено
Wauvke Фудбал Цели за Деца Дома Отворен Фудбал Pop-Up Обука Нето Фудбал Цели Тешки Челични Цевки Деца Фудбалски Цел W-1019(Големина:100x150cm)

Wauvke Фудбал Цели за Деца Дома Отворен Фудбал Pop-Up Обука Нето Фудбал Цели Тешки Челични Цевки Деца Фудбалски Цел W-1019(Големина:100x150cm)

Buyers rating:
DEN 1840.80

Залиха

Високо-квалитетни фудбалски нето : полиетиленски фудбал нето се користи, Тоа има карактеристики на абење отпор, сонцето отпорност и издржливост.дозволувајќи таа да биде погоден од топката повеќе пати, а не кршење или губење форма.Стабилна дизајн : На дното донесува голема плоча стабилна дизајн, Кога движење силна шокови, стабилни, силни и издржливи.Едно парче дизајн : едно парче рамка виткање, електростатско боја технологија, заоблени и мазни површината.Задебелена челични цевки : Користење на високо-квалитетни дебели челични цевки, фина изработка, издржливи.Лесно да се соберат и cleaning, огради до мал дел за лесна преносливост и чување на податоците, лесен и пренослив.Применливи места : На фудбалски цел е погоден за употреба во домот градини, клубови, училишни игралишта, обука места, итн.Без разлика дали сте дома или на терен за обука употреба, и да се задоволат побарувачката.БРЗ Ова значи дека не мора да се грижите за вашата цел движат во текот на вашата игра.Полиетилен фудбал нето, дозволувајќи таа да биде погоден од топката повеќе пати, а не кршење или губење на формата, Тоа има карактеристики на абење отпор, сонцето отпорност и издржливост.Фудбал цели за градината : Градина Фудбал Цели се достапни во 2 различни големини, 80x120cm/2.6x3.9ft, 100x150cm/3.3x4.9ft, па можете да најдете најдобро одговара за вашата градина или обука на теренот.Пакувањето на производот : 1x фудбалски гол + net PORTABLE, ЛЕСНО ПОСТАВУВАЊЕ И STORAGEQuick-сет и да уживате во вашето исполнување со вашите деца насекаде и во секое време.Погоден за внатрешна, надворешна, двор, градина, косилка за трева, песочна плажа, и фудбалски терен, итн.ИЗДРЖЛИВИ ФУДБАЛ GOALWe треба внимателно избрани нашите материјали.Па секој дел од овој фудбалски цел може да застане на тестот на времето и ќе трае многу години на честа употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Wauvke Фудбал Цели Фудбал Мрежи за Двор Фудбал Цел Преносни Фудбал Цел Спорт Играчка Брзо Поставување на Спортска Опрема W-1021(Боја:Бела;Димензии:62x38x55cm)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Wauvke Фудбал Цели Фудбал Мрежи за Двор Фудбал Цел Преносни Фудбал Цел Спорт Играчка Брзо Поставување на Спортска Опрема W-1021(Боја:Бела;Димензии:62x38x55cm)

Децата Преносни : Тој може да го носат на неговото рамо во вашата локална парк, игралишта, училиштето, и с

DEN 2983.44
Wauvke Фудбал Цели Фудбал Мрежи за Двор Фудбал Обука Игра за Деца Фудбал Цели Лесни Pop-Up Фудбалски Цел Погодна за Внатрешна и Надворешна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Wauvke Фудбал Цели Фудбал Мрежи за Двор Фудбал Обука Игра за Деца Фудбал Цели Лесни Pop-Up Фудбалски Цел Погодна за Внатрешна и Надворешна

Брза монтажа : Фудбал Цели функција иновативен popup дизајн за да ви овозможи да се соберат во секунди.Земе

DEN 2270.40
Wauvke Фудбал Цели Фудбал Мрежи за Дворот Затворен Фудбал Цел Деца Фудбал Цел Нето Мини Преносни Фудбал Обука Мини Фудбал Цел Спортска
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Wauvke Фудбал Цели Фудбал Мрежи за Дворот Затворен Фудбал Цел Деца Фудбал Цел Нето Мини Преносни Фудбал Обука Мини Фудбал Цел Спортска

Повеќе Придобивки : Не само да се зајакне децата физичката кондиција и да се зголеми децата способност д

DEN 3155.04
YADSHENG Преносни Фудбалски Цел Децата Фудбалски Цел Затворен Виткање Преносни Отворено Плажа Градинка Обука Две-во-еден Гол Цели
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YADSHENG Преносни Фудбалски Цел Децата Фудбалски Цел Затворен Виткање Преносни Отворено Плажа Градинка Обука Две-во-еден Гол Цели

Нашите фудбалски цел брзо може да popup за подигнување игра насекаде, во секое време,Вие не мора да се гриж�

DEN 2932.56