• Обновено
Hibye Кадифен Хрчак Hammock Двоен Слој се Згусне Топло Вреќа за Спиење Гнездо Виси Кафез Куќа за Верверица Ferret Зајакот Милениче Кревет

Hibye Кадифен Хрчак Hammock Двоен Слој се Згусне Топло Вреќа за Спиење Гнездо Виси Кафез Куќа за Верверица Ferret Зајакот Милениче

Buyers rating:
DEN 89.04

Залиха

♥Направени од високо квалитетен материјал, меки и удобни, дозволете му на вашиот малку животно топло во студена зима. ♥Совршен спиење мат дека вашите мали домашни миленичиња ќе уживате. ♥Совршен за мали миленичиња : Шеќер едрилица хрчак, еж, Chinchillas, Змии, Пајаци, Гуштери итн. ♥Трајни и лесни да се чистат.Додадете екстра забава за вашето домашно милениче. ♥Ја дадете вашата сакана милениче топол и удобен дом,Тоа е исто така одличен подарок за деца. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Супер Меки и Удобни Мали Миленичиња Hammock.Двоен Слој Дизајн.Единствен На сендвич дизајн им овозможува на домашни миленици да спијат повеќе удобно.Миленичиња hammock нуди двете страни за секоја сезона.Погоден за хрчак, стаорец, гвинеја свињи, ferrets, chinchilla, еж, верверички, бебе bunnies, gerbil и други мали животни која не е релативно голем.Тоа е флексибилен и лесен за да го суспендира и да го користите, и четири метални клипови се погодни за одредување.Совршен за спиење мат дека вашите мали домашни миленичиња ќе уживате.Хрчак Hammock само,други додатоци демо на сликата не е вклучена.Спецификација : Материјал : Кадифен Факултативна Големина : S, L S Големина : стан.20x20cm/7.87x7.87in L Големина : стан.34x34cm/13.39x13.39in Факултативна Боја : Кафе, Розова, Жолта Количина : 1 Компјутер Имајте на ум : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Кон својствата

Material:
Plush
Optional Size:
S, L
S Size:
app.20x20cm/7.87x7.87in
L Size:
app.34x34cm/13.39x13.39in
Optional Color:
Coffee, Pink, Yellow
Quantity:
1 Pc

Најдобри предлози во категоријата

LINHU Виси Мека Скриени Еж Складиште за Мали Миленичиња Hammock Хрчак Куќа морско свинче Криенка Зајакот се Крие во Шаторот Стаорец
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LINHU Виси Мека Скриени Еж Складиште за Мали Миленичиња Hammock Хрчак Куќа морско свинче Криенка Зајакот се Крие во Шаторот Стаорец

Име : Хрчак Криенка.Материјал : фланелен боксери.Големина : околу 30*30*42cm / 11.81*11.81*16.54 инч.Tassel : за 27cm / 10.63 инч.

DEN 2349.60
Домашно милениче Мачка гнездо Затворени Мачка гнездо Кучето е гнездо Монтажни милениче Тиква Мачка гнездо со Сомот во Зима
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Домашно милениче Мачка гнездо Затворени Мачка гнездо Кучето е гнездо Монтажни милениче Тиква Мачка гнездо со Сомот во Зима

Кристал супер меки, Оксфорд ткаенина на дното, сунѓерот околу, внатрешниот перница PP памук.Меки и дише,�

DEN 2143.20
Птица Hammock Кадифен Папагал Шатор,Птица Гнездо,со Тока Топло Хрчак Кревет за Канарските Мали Животински Материјали
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Птица Hammock Кадифен Папагал Шатор,Птица Гнездо,со Тока Топло Хрчак Кревет за Канарските Мали Животински Материјали

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Тоа ќе биде убав подарок за вашите мали слатки миленичиња.ПРИМЕНА : Тоа е погоден за ма�

DEN 1605.60
GEJUE Птичји Кафез 59.8 Метал Големи Милениче Птичји Кафез Затворен Отворено Одгледување Забава Мултифункционален Папагали Macaw
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GEJUE Птичји Кафез 59.8 Метал Големи Милениче Птичји Кафез Затворен Отворено Одгледување Забава Мултифункционален Папагали Macaw

Било какви проблеми што ги имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние сме секогаш тука д�

DEN 22367.28
Рачно изработени Памук и Коноп Виси Јаже Птица Гнездо Кревет со Дрвени Заградата и Nibble Играчки На Страната Замав Играчка за Мали
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Рачно изработени Памук и Коноп Виси Јаже Птица Гнездо Кревет со Дрвени Заградата и Nibble Играчки На Страната Замав Играчка за Мали

СИТЕ ПРИРОДНИ МАТЕРИЈАЛИ : рачно изработени памук јаже и коноп јаже ткаени гнездо и дрвен послужавник, с

DEN 287.76
AHANDMAKER Птица Voli Кафез Кутија, Пет Птичји Кафез Дрво Куќа, Антички Бела Parakeet Гнездење Кутија, Птица Гнездо Одгледување Кутија,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AHANDMAKER Птица Voli Кафез Кутија, Пет Птичји Кафез Дрво Куќа, Антички Бела Parakeet Гнездење Кутија, Птица Гнездо Одгледување Кутија,

Сите природни Дрво : античкиот бела Nestle е направен од сите природни дрво, силен и издржлив, безбеден и за�

DEN 614.16
HANABASS 8pcs Птица Гнездење Влошки Гулаб Јајце Гнездо Мат Кокосови Влакна Супстрат Птица Гнездење Материјали Птица Гнездо Трки Птица
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HANABASS 8pcs Птица Гнездење Влошки Гулаб Јајце Гнездо Мат Кокосови Влакна Супстрат Птица Гнездење Материјали Птица Гнездо Трки Птица

Погоден за домашни, pet shop, јајце фабрика и зоолошката градина, и совршен за сите видови на мали животни.Пт

DEN 1053.60
SANGHAI Малата Птица Гнездо со Метална Кука Рачно Ткаени Бамбус Птица Колиба Еко-Пријателски Птици Кафези Додаток Виси Атмосфера
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SANGHAI Малата Птица Гнездо со Метална Кука Рачно Ткаени Бамбус Птица Колиба Еко-Пријателски Птици Кафези Додаток Виси Атмосфера

Секој бамбус гнездо е дизајниран со метална кука, можете да виси тоа секаде каде што сакате.Секој бамбус

DEN 200.16
Папагалот Складиште Гнездо Виси Играчка: Птица Колиба Топла Облека Гнездо Куќа Кревет Виси Hammock Торба за Parakeet Cockatiel Љубов
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Папагалот Складиште Гнездо Виси Играчка: Птица Колиба Топла Облека Гнездо Куќа Кревет Виси Hammock Торба за Parakeet Cockatiel Љубов

Удобно облека ткаенини ќе ги споделите со мали животни искуство прекрасно чувство.направени од добри п�

DEN 132.24
idio22Q 3pcs Parakeet Играчки Памук Јаже Играчки Мини Интерактивни Condo за Avians Милениче Материјали Складиште, Птичји Кафез Додатоци
 • Обновено
Ценетост на стоката:

idio22Q 3pcs Parakeet Играчки Памук Јаже Играчки Мини Интерактивни Condo за Avians Милениче Материјали Складиште, Птичји Кафез Додатоци

памук јаже [Материјал] Оваа птица лулка играчка џвакање играчка е направен од памук јаже.Рачно изработе�

DEN 335.76
Мали Животни Памук Гнездо Хрчак Папагал Морско Свинче Миленици Мед Торба Летање Вреќа За Спиење Мала Птица Мини Еж Памук Гнездо Топло
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мали Животни Памук Гнездо Хрчак Папагал Морско Свинче Миленици Мед Торба Летање Вреќа За Спиење Мала Птица Мини Еж Памук Гнездо Топло

ГОЛЕМИНА на : Мали Животни Памук Гнездо 8.0" * 5.2"инчен многу погодна за хрчак папагал мед pod, летање вервери

DEN 1440.00
XLAIQ Зима и Топло Хрчак Hammock морско свинче Виси Кревети Куќа за Мали Животни Кафез Стаорец Верверица Chinchillas Гнезда домашни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XLAIQ Зима и Топло Хрчак Hammock морско свинче Виси Кревети Куќа за Мали Животни Кафез Стаорец Верверица Chinchillas Гнезда домашни

Направени од висококвалитетни материјали, издржлив, лесен во тежина и лесен за носење.Модерен дизајн, п�

DEN 4637.76
Danai Хрчак Гнездо Памук Гнездо Хрчак Гнездо Златна Мечка Памук Гнездо Волна Сомот Гнездо Хрчак Зима И Топло, Памук Гнездо Зима И
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Danai Хрчак Гнездо Памук Гнездо Хрчак Гнездо Златна Мечка Памук Гнездо Волна Сомот Гнездо Хрчак Зима И Топло, Памук Гнездо Зима И

【Строго Изберете Волна Материјал】Нашите морско свинче кревет користи помек јагне волна ткаенини, што

DEN 2263.20