• Обновено
ECOiNVA Безжична Спортски Автомобил Глувчето Компјутер Глувци Сјајна Површина 2.4 GHz Глувчето (Црвено)

ECOiNVA Безжична Спортски Автомобил Глувчето Компјутер Глувци Сјајна Површина 2.4 GHz Глувчето (Црвено)

Buyers rating:
DEN 311.76

Залиха

4 G Безжична Автомобил Глувчето 1 x USB Приемник (Изграден внатре) Забелешка : 1.Така светлината не е вистинска светлина, тоа не ќе светне, ви благодариме.18 инчен, лесен за носење, 1600 DPI, 3 Копчиња, Тоа е мазен и лесен за ракување.САМО ДОЛГ ЖИВОТ УПОТРЕБА МОЖЕ ДА СЕ ДОКАЖЕ КВАЛИТЕТОТ НА ECOINVA СПОРТСКИ АВТОМОБИЛ ГЛУВЧЕТО.USB приемник е поставен во рамките на дното, има една слика во листата покажуваат дека може да се провери тоа. Интелигентни Конективност : нема потреба да код, plug & play.Глувчето само треба еден АА батерија.Ако тоа не може да оди да paring режим,на глувчето ќе треба да се пар со USB повторно : исклучување на Прекинувачот,повлечете надолу USB приемник од компјутер,тогаш приклучете USB и да се сврти на глувчето вклучите повторно,се глувчето colse растојание со помош на USB приемник. * Висока-перформанси чип, стабилни перформанси.0 Оптичка Резолуција : 1600 DPI Оценет работен Напон : 3. * 10 m стартување на далечина, 2.4 GHz дигитален безжичен пренос на технологија,операција растојание до 10 метри,На батерии се вметнуваат во просторот за батерија од колата, и приемникот се наоѓа во долниот дел на автомобилот, ќе ги види, а потоа вметнете еден АА батерии, можете да го користите тоа добро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Автомобил Безжичен Глушец,Kamouse 2.4 GHz Оптички Кул Спортски Автомобил Форма Безжичен Глушец 1600DPI Компјутер Глувци за персонален
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Автомобил Безжичен Глушец,Kamouse 2.4 GHz Оптички Кул Спортски Автомобил Форма Безжичен Глушец 1600DPI Компјутер Глувци за персонален

Безжична автомобил глувчето мода спортски автомобил дизајн,кул игри глувчето за лаптоп компјутер,доба�

DEN 311.76
Rapoo Бренд 3-Копче Поврзаниот USB Оптичко Noiseless Глувчето, Компјутерски Глушец со 1000 DPI, Компатибилен со PC, Mac,Десктоп и
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Rapoo Бренд 3-Копче Поврзаниот USB Оптичко Noiseless Глувчето, Компјутерски Глушец со 1000 DPI, Компатибилен со PC, Mac,Десктоп и

Молчи лево и право копчето го намалува од 90% звуци, што го прави идеален жичен глувчето за статистика, ко�

DEN 239.76
DELUX 2.4 G Безжична Вертикална Глувчето, Ергономски Оптички Маус со USB Приемник, 6 Копчиња и 1600DPI, Ergo 57 Степен Дизајн Намалување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DELUX 2.4 G Безжична Вертикална Глувчето, Ергономски Оптички Маус со USB Приемник, 6 Копчиња и 1600DPI, Ergo 57 Степен Дизајн Намалување

35 oz Number на копчињата : 6 Color : White Connection : 2.Важно е да ги оспособи со правилната големина вертикална глушец, �

DEN 479.76
uxcell 12pcs Високо Флексибилен USB Заштитник Шарени Глувчето Заштитник за Кабелот за мобилни Телефони Компјутери Лаптопи Глувчето
 • Обновено
Ценетост на стоката:

uxcell 12pcs Високо Флексибилен USB Заштитник Шарени Глувчето Заштитник за Кабелот за мобилни Телефони Компјутери Лаптопи Глувчето

Може да се користи како телефон полнење чувар и заштитник за да целосно да се заштити мобилни телефони, �

DEN 167.76
Безжичен Глушец,Преносни Молчи Глувчето,Ергономски Дизајн Преносни Глувци Допир Контрола на Компјутерски потрошен материјал,Безжична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Безжичен Глушец,Преносни Молчи Глувчето,Ергономски Дизајн Преносни Глувци Допир Контрола на Компјутерски потрошен материјал,Безжична

НИСКА DECIBEL ГЛУВЧЕТО : Ниска decibel лева и десна типка на копчиња, погоден за библиотеки, конференциски сали,

DEN 501.36
2.4 GHz Безжична Глувчето, Шест-Копче за Нечујно Безжични Компјутерски Глушец со 1200/1600/2400 Прилагодливи Преносни USB Глувчето
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2.4 GHz Безжична Глувчето, Шест-Копче за Нечујно Безжични Компјутерски Глушец со 1200/1600/2400 Прилагодливи Преносни USB Глувчето

[Кул дизајн] појавата на глувчето е обликувана од страна на Iron Man.Тоа е кул и стилски, ергономски дизајнир

DEN 377.04
2.4 G Безжичен Глушец со Симпатична Модел Дизајн за Сите Лаптопи и Десктоп компјутери со Нано Приемникот - Tiedye Ефект Ikat
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2.4 G Безжичен Глушец со Симпатична Модел Дизајн за Сите Лаптопи и Десктоп компјутери со Нано Приемникот - Tiedye Ефект Ikat

За десктоп, лаптоп,Macbook и други уреди ја поддржуваат USB 2.4 GHz безжична технологија обезбеди долги и преку U

DEN 359.76
TECKNET Класичен 2.4 G Преносни Оптички Безжичен Глушец со Нано USB Приемник за Лаптоп,КОМПЈУТЕР,Лаптоп,Компјутер,6 Копчиња,30 Месеци
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TECKNET Класичен 2.4 G Преносни Оптички Безжичен Глушец со Нано USB Приемник за Лаптоп,КОМПЈУТЕР,Лаптоп,Компјутер,6 Копчиња,30 Месеци

Plug and play : 6ниво прилагодливи DPI settings (800 / 1200 / 1600 / 2000 / 2400 / 3200) за да ги задоволат вашите повеќе потреби, или з

DEN 287.76
nonЛак Допре Глувчето, Ултра-Тенки Пренослива Безжична Виткање Лак Оптички Глушец, Молчи Bluetooth 4.0 Глувчето Или Компатибилен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

nonЛак Допре Глувчето, Ултра-Тенки Пренослива Безжична Виткање Лак Оптички Глушец, Молчи Bluetooth 4.0 Глувчето Или Компатибилен

Bluetooth 4.0 безжична конекција : Стабилна врска гарантира дека глувчето не ќе се исклучи.Ултратенок и лесен

DEN 359.76
Батерија 2.4 G LED Безжична Bluetooth Глувчето, Молчи Тенок Тројно Режим на Глувчето со Bluetooth, USB или Тип C Конекција за Лаптоп,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Батерија 2.4 G LED Безжична Bluetooth Глувчето, Молчи Тенок Тројно Режим на Глувчето со Bluetooth, USB или Тип C Конекција за Лаптоп,

ова глувче е компатибилен со macbook pro или други лаптопи кои имаат само typec пристаништа.Она што е во кутијат

DEN 407.52
Kamouse Автомобил Глувчето 2.4 GHz Оптички Кул Спортски Автомобил Безжичен Глушец 1600DPI Глувци за персонален Компјутер Лаптоп со
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Kamouse Автомобил Глувчето 2.4 GHz Оптички Кул Спортски Автомобил Безжичен Глушец 1600DPI Глувци за персонален Компјутер Лаптоп со

Безжична автомобил глувчето мода спортски автомобил дизајн,кул игри глувчето за лаптоп компјутер,доба�

DEN 311.76