• Обновено
ECOiNVA Безжична Спортски Автомобил Глувчето Компјутер Глувци PC Desktop Лаптоп 2.4 G USB Оптичко Глувче (Бела)

ECOiNVA Безжична Спортски Автомобил Глувчето Компјутер Глувци PC Desktop Лаптоп 2.4 G USB Оптичко Глувче (Бела)

Buyers rating:
DEN 311.76

Залиха

Карактеристики на производот : * Автомобил надворешниот дизајн.Ако тоа не може да оди да paring режим,на глувчето ќе треба да се пар со USB повторно : исклучување на Прекинувачот,повлечете надолу USB приемник од компјутер,тогаш приклучете USB и да се сврти на глувчето вклучите повторно,се глувчето colse растојание со помош на USB приемник.САМО ДОЛГ ЖИВОТ УПОТРЕБА МОЖЕ ДА СЕ ДОКАЖЕ КВАЛИТЕТОТ НА ECOINVA СПОРТСКИ АВТОМОБИЛ ГЛУВЧЕТО.Компјутерски глушец во комбинација со автомобил форма, мода и кул, компактен и пренослив, новина дизајн ви даде посебни глувчето и го фати повеќе очи за вас.Добри Перформанси : добро работат со Windows 98 / ME / NT / 2000 / XP / Vista / Win 7 / Linux / Mac OS и повеќе.Детали за производот : Боја : Црна,Сина,Жолта,Бела,Црвена Следење Метод : Оптички Интерфејс : USB 2. Безжична Спортски Автомобил во Облик на Глувчето : Тоа служи како декорација на вашата работна маса кога не го користите. * Трендот на појавата, high-end конфигурација. * 10 m стартување на далечина, 2. Компјутерски Глушец со Голема Големина : Големина на автомобил глувчето е 4.4 G Безжична Автомобил Глувчето 1 x USB Приемник (Изграден внатре) Забелешка : 1.Со цел заштеда на електрична енергија, ако не често се користи, ве молиме исклучете го прекинувачот на глувчето.Исто така, тоа е удобно рака допир, и се напојува со 1 х АА батерии (не се вклучени).0 Оптичка Резолуција : 1600 DPI Оценет работен Напон : 3.4 GHz Копчето : 2 Копчиња + 1 Копчето Тркала Рангирани работат на струјата : 25m A Батерија : 1 х АА Батерија (Не се вклучени) Switch Живот : 5 Милиони циклуси Безжична Работат на Далечина : До 10 M (33 стапки) Пакет се Вклучуваат : 1 x 2. * Квалитетот е многу добар, користи АА батерии.4 GHz дигитален безжичен пренос на технологија,операција растојание до 10 метри,На батерии се вметнуваат во просторот за батерија од колата, и приемникот се наоѓа во долниот дел на автомобилот, ќе ги види, а потоа вметнете еден АА батерии, можете да го користите тоа добро. * Висока-перформанси чип, стабилни перформанси.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

DELUX 2.4 G Безжична Вертикална Глувчето, Ергономски Оптички Маус со USB Приемник, 6 Копчиња и 1600DPI, Ergo 57 Степен Дизајн Намалување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DELUX 2.4 G Безжична Вертикална Глувчето, Ергономски Оптички Маус со USB Приемник, 6 Копчиња и 1600DPI, Ergo 57 Степен Дизајн Намалување

35 oz Number на копчињата : 6 Color : White Connection : 2.Важно е да ги оспособи со правилната големина вертикална глушец, �

DEN 479.76
3 Прилагодливи DPI ,Безжичен Глушец, 2.4 G Noiseless Глушец со USB Приемник - QIJIAYI Пренослив Компјутер Глувци за КОМПЈУТЕР, Таблет,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

3 Прилагодливи DPI ,Безжичен Глушец, 2.4 G Noiseless Глушец со USB Приемник - QIJIAYI Пренослив Компјутер Глувци за КОМПЈУТЕР, Таблет,

Покрај тоа, Тенок и блескави дизајн со мека на допир чувство ви нудат удобност и мазна искуство.забрзува

DEN 263.76
Автомобил Безжичен Глушец,Kamouse 2.4 GHz Оптички Кул Спортски Автомобил Форма Безжичен Глушец 1600DPI Компјутер Глувци за персонален
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Автомобил Безжичен Глушец,Kamouse 2.4 GHz Оптички Кул Спортски Автомобил Форма Безжичен Глушец 1600DPI Компјутер Глувци за персонален

Безжична автомобил глувчето мода спортски автомобил дизајн,кул игри глувчето за лаптоп компјутер,доба�

DEN 311.76
Безжичен Глушец, 2.4 G Безжична Ергономски Оптички Глушец, cimetech Тенок Молчи Глушец со USB Приемник и 3 Прилагодливи DPI Cordless
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Безжичен Глушец, 2.4 G Безжична Ергономски Оптички Глушец, cimetech Тенок Молчи Глушец со USB Приемник и 3 Прилагодливи DPI Cordless

Можете слободно да ја прилагодите на глувчето чувствителност за да одговара на вашите активности.Фаза 3

DEN 263.76
Безжичен Глушец, 2.4 GHz Кул Спортски Автомобил Форма Безжичен Оптички Глушец Cordless Глувци со USB Приемник за персонален КОМПЈУТЕР
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Безжичен Глушец, 2.4 GHz Кул Спортски Автомобил Форма Безжичен Оптички Глушец Cordless Глувци со USB Приемник за персонален КОМПЈУТЕР

Plug and Play, без било диск е потребно;Енергијазаштеда,ако глувчето не се користи за кратко време, тоа ќе се с�

DEN 335.52
Kamouse Автомобил Глувчето 2.4 GHz Оптички Кул Спортски Автомобил Безжичен Глушец 1600DPI Глувци за персонален Компјутер Лаптоп со
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Kamouse Автомобил Глувчето 2.4 GHz Оптички Кул Спортски Автомобил Безжичен Глушец 1600DPI Глувци за персонален Компјутер Лаптоп со

Безжична автомобил глувчето мода спортски автомобил дизајн,кул игри глувчето за лаптоп компјутер,доба�

DEN 311.76
DAILYINT Глувчето 2.4 g Безжична Преносни Мобилни Глувчето, Оптички Маус со USB Приемник, 5 Прилагодливи DPI Огледала, Погоден за
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DAILYINT Глувчето 2.4 g Безжична Преносни Мобилни Глувчето, Оптички Маус со USB Приемник, 5 Прилагодливи DPI Огледала, Погоден за

□ 2.4 g безжичен пренос на технологија, заштеда на енергија, вградена меморија, нема потреба од код, интел�

DEN 1440.00