• Обновено
nonЛак Допре Глувчето, Ултра-Тенки Пренослива Безжична Виткање Лак Оптички Глушец, Молчи Bluetooth 4.0 Глувчето Или Компатибилен со Лаптоп, Компјутер (Црна, Сива)

nonЛак Допре Глувчето, Ултра-Тенки Пренослива Безжична Виткање Лак Оптички Глушец, Молчи Bluetooth 4.0 Глувчето Или Компатибилен

Buyers rating:
DEN 359.76

Залиха

Bluetooth 4.0 безжична конекција : Стабилна врска гарантира дека глувчето не ќе се исклучи.Ултра-тенок и лесен : Со тенок ергономски дизајн и мазна матирано површина, оваа безжична Bluetooth глувчето и совршено се вклопува удобно во вашите раце, обезбедување неверојатна корисничко искуство.Bult - во смарт чип, во случај на заборавајќи да turm исклучување,15 минути без било која операција на глувчето ќе почне на Спиење функција, кога во употреба може да се лизга се разбудам, повеќе спаси глувчето моќ.Иновативни допир тркала станот,Лево и десно исклучете го тонот на копчињата,Три опрема DPI прилагодување за да ги задоволи различни прилики.Прилепува рамни и се лизга лесно во џеб или торба.Име : 2.4 G виткање чувствителни на допир за исклучување на безжична глувчето легнал Должина : 135mm Ширина : 56mm Висина : 15mm свиткување Должина : 123mm Ширина : 56mm Висина : 29mm Нето тежина : 51g Материјал : Силикон+ABS Пренос метод : 2.4 G Осветлување : Нема Копче : 3 DPI : 800-1200-1600 Работен режим : ласерски Пренос на далечина : 15 метри Работи напојување : Број 7 батеријата Пакување метод : гол метал без моќ Дали да го исклучите : да Применува систем : сите поддршка Одете на спиење : во рок од 30 секунди Wake up : кликнете на копчето за Работа метод : plug во 2.4 G приемник.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ZHANGQI Безжичен Глушец, Компјутерски Глушец, Безжични Оптички Маус со USB Приемник, Преносни Ергономски Безжичен Глушец, Погоден
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ZHANGQI Безжичен Глушец, Компјутерски Глушец, Безжични Оптички Маус со USB Приемник, Преносни Ергономски Безжичен Глушец, Погоден

[Изглед] : Ултратенок ергономски дизајн, мазна површина, специјална го исклучите дизајн за лево и десно к

DEN 1673.52
Rapoo Бренд 3-Копче Поврзаниот USB Оптичко Noiseless Глувчето, Компјутерски Глушец со 1000 DPI, Компатибилен со PC, Mac,Десктоп и
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Rapoo Бренд 3-Копче Поврзаниот USB Оптичко Noiseless Глувчето, Компјутерски Глушец со 1000 DPI, Компатибилен со PC, Mac,Десктоп и

Молчи лево и право копчето го намалува од 90% звуци, што го прави идеален жичен глувчето за статистика, ко�

DEN 239.76
Компјутерски Глушец, 2.4 G 6D Gyroscope Ергономски Лета во Воздух Безжичен Глушец Глувци за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп Smart TV
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Компјутерски Глушец, 2.4 G 6D Gyroscope Ергономски Лета во Воздух Безжичен Глушец Глувци за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп Smart TV

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 508.56
uxcell 12pcs Високо Флексибилен USB Заштитник Шарени Глувчето Заштитник за Кабелот за мобилни Телефони Компјутери Лаптопи Глувчето
  • Обновено
Ценетост на стоката:

uxcell 12pcs Високо Флексибилен USB Заштитник Шарени Глувчето Заштитник за Кабелот за мобилни Телефони Компјутери Лаптопи Глувчето

Може да се користи како телефон полнење чувар и заштитник за да целосно да се заштити мобилни телефони, �

DEN 167.76
Logitech MX Насекаде 3 Компактни Перформанси Глувчето, Безжични, Удобност, Брзо Лизгање, Било која Површина, Преносни, 4000DPI, Индивидуализира
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Logitech MX Насекаде 3 Компактни Перформанси Глувчето, Безжични, Удобност, Брзо Лизгање, Било која Површина, Преносни, 4000DPI, Индивидуализира

И песнаникаде сензор значи дека може да работи на речиси секој површината.Моќ извира покриени од еден д�

DEN 1919.76
Logitech M720 Безжична Триатлон Глувчето со Bluetooth за КОМПЈУТЕР со Хипер-Брзо Лизгање и USB Обединувачки Примачот за Компјутер
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Logitech M720 Безжична Триатлон Глувчето со Bluetooth за КОМПЈУТЕР со Хипер-Брзо Лизгање и USB Обединувачки Примачот за Компјутер

Пар M720 Триатлон со до 3 компјутери и беспрекорно да се префрлате помеѓу нив во допир на копче благодарен�

DEN 959.76
Безжичен Глушец, 2.4 GHz Кул Спортски Автомобил Форма Безжичен Оптички Глушец Cordless Глувци со USB Приемник за персонален КОМПЈУТЕР
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Безжичен Глушец, 2.4 GHz Кул Спортски Автомобил Форма Безжичен Оптички Глушец Cordless Глувци со USB Приемник за персонален КОМПЈУТЕР

Plug and Play, без било диск е потребно;Енергијазаштеда,ако глувчето не се користи за кратко време, тоа ќе се с�

DEN 335.52
Jinfili Автомобил Форма Безжичен Глушец Ергономски Оптички Глушец со USB Приемник 3D 2.4 GHz 1600DPI за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Jinfili Автомобил Форма Безжичен Глушец Ергономски Оптички Глушец со USB Приемник 3D 2.4 GHz 1600DPI за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп

Кул Безжична автомобил глувчето мода спортски автомобил дизајн,кул игри глувчето за лаптоп компјутер,д

DEN 263.76
Kamouse Автомобил Глувчето 2.4 GHz Оптички Кул Спортски Автомобил Безжичен Глушец 1600DPI Глувци за персонален Компјутер Лаптоп со
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Kamouse Автомобил Глувчето 2.4 GHz Оптички Кул Спортски Автомобил Безжичен Глушец 1600DPI Глувци за персонален Компјутер Лаптоп со

Безжична автомобил глувчето мода спортски автомобил дизајн,кул игри глувчето за лаптоп компјутер,доба�

DEN 311.76