• Обновено
Logitech G302 КОМПЈУТЕР Глувчето, PC/Mac, 2-Начини

Logitech G302 КОМПЈУТЕР Глувчето, PC/Mac, 2-Начини

Buyers rating:
DEN 1095.84

Залиха

Развиена од страна на професионалци за професионалци. 6 програмабилни копчиња.Копчиња со низа тензија. 4 избор на осетливост на нивоа во играта.Движење резолуција : 4000 DPI; Број на глувчето копчиња : 6, перформанси : 1 ms, време на одговор од 1000 извештаи во секунда, максимално забрзување 20 G, 120 инчи во секунда, во реално-Време чувствителност брзини 240-4000 DPI, Поврзување Технологија : Wired, Интерфејс : USB, Карактеристики : Лизгање тркала, Спонтано DPI прекинувач, Делта Нула сензорот технологија, 6 програмабилни копчиња, 32–Битна ARM Процесор, Интерфејси : 1 x USB-USB тип А, 4–pin, OS е Потребно : Microsoft Windows Vista 7 / 8/8.1, по повод одбележувањето : USB 2.0 со Полна Брзина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Безжичен Глушец за Лаптоп, 2.4 G Мини USB Исклучување на Глувчето Компјутерски Глушец со USB Приемник, 3 Прилагодливи DPI, 4-Копче
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Безжичен Глушец за Лаптоп, 2.4 G Мини USB Исклучување на Глувчето Компјутерски Глушец со USB Приемник, 3 Прилагодливи DPI, 4-Копче

【2.4 G Безжична Глувчето】безжичен глушец усвојува 2.4 G безжична фреквенција подрипнувајќи технологија, �

DEN 210.96
Jinfili Автомобил Форма Безжичен Глушец Ергономски Оптички Глушец со USB Приемник 3D 2.4 GHz 1600DPI за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Jinfili Автомобил Форма Безжичен Глушец Ергономски Оптички Глушец со USB Приемник 3D 2.4 GHz 1600DPI за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп

Кул Безжична автомобил глувчето мода спортски автомобил дизајн,кул игри глувчето за лаптоп компјутер,д

DEN 263.76
nonЛак Допре Глувчето, Ултра-Тенки Пренослива Безжична Виткање Лак Оптички Глушец, Молчи Bluetooth 4.0 Глувчето Или Компатибилен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

nonЛак Допре Глувчето, Ултра-Тенки Пренослива Безжична Виткање Лак Оптички Глушец, Молчи Bluetooth 4.0 Глувчето Или Компатибилен

Bluetooth 4.0 безжична конекција : Стабилна врска гарантира дека глувчето не ќе се исклучи.Ултратенок и лесен

DEN 359.76
Rapoo Бренд 3-Копче Поврзаниот USB Оптичко Noiseless Глувчето, Компјутерски Глушец со 1000 DPI, Компатибилен со PC, Mac,Десктоп и
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Rapoo Бренд 3-Копче Поврзаниот USB Оптичко Noiseless Глувчето, Компјутерски Глушец со 1000 DPI, Компатибилен со PC, Mac,Десктоп и

Молчи лево и право копчето го намалува од 90% звуци, што го прави идеален жичен глувчето за статистика, ко�

DEN 239.76
Logitech Жичен Глувчето M90 Црна USB
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Logitech Жичен Глувчето M90 Црна USB

САМО ОСНОВИТЕ : Поставувањето е брзо и лесно.Вие само може да го приклучокот на кабелот во USBпорта и кори�

DEN 217.20
Logitech M705 Маратон Безжичен Глушец – Долго 3 Година на животниот Век на Батеријата Ергономски Обликувана Десната Форма Хипер-Брзо
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Logitech M705 Маратон Безжичен Глушец – Долго 3 Година на животниот Век на Батеријата Ергономски Обликувана Десната Форма Хипер-Брзо

Плус, хипербрзо лизгање значи дека ќе лета низ долгите документи да се најде она што ви треба во флеш.На �

DEN 832.80
Безжичен Глушец, 2.4 GHz Кул Спортски Автомобил Форма Безжичен Оптички Глушец Cordless Глувци со USB Приемник за персонален КОМПЈУТЕР
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Безжичен Глушец, 2.4 GHz Кул Спортски Автомобил Форма Безжичен Оптички Глушец Cordless Глувци со USB Приемник за персонален КОМПЈУТЕР

Plug and Play, без било диск е потребно;Енергијазаштеда,ако глувчето не се користи за кратко време, тоа ќе се с�

DEN 335.52
uxcell 12pcs Високо Флексибилен USB Заштитник Шарени Глувчето Заштитник за Кабелот за мобилни Телефони Компјутери Лаптопи Глувчето
 • Обновено
Ценетост на стоката:

uxcell 12pcs Високо Флексибилен USB Заштитник Шарени Глувчето Заштитник за Кабелот за мобилни Телефони Компјутери Лаптопи Глувчето

Може да се користи како телефон полнење чувар и заштитник за да целосно да се заштити мобилни телефони, �

DEN 167.76
Logitech MX Насекаде 3 Компактни Перформанси Глувчето, Безжични, Удобност, Брзо Лизгање, Било која Површина, Преносни, 4000DPI, Индивидуализира
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Logitech MX Насекаде 3 Компактни Перформанси Глувчето, Безжични, Удобност, Брзо Лизгање, Било која Површина, Преносни, 4000DPI, Индивидуализира

И песнаникаде сензор значи дека може да работи на речиси секој површината.Моќ извира покриени од еден д�

DEN 1919.76
DELUX 2.4 G Безжична Вертикална Глувчето, Ергономски Оптички Маус со USB Приемник, 6 Копчиња и 1600DPI, Ergo 57 Степен Дизајн Намалување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DELUX 2.4 G Безжична Вертикална Глувчето, Ергономски Оптички Маус со USB Приемник, 6 Копчиња и 1600DPI, Ergo 57 Степен Дизајн Намалување

35 oz Number на копчињата : 6 Color : White Connection : 2.Важно е да ги оспособи со правилната големина вертикална глушец, �

DEN 479.76
Батерија 2.4 G LED Безжична Bluetooth Глувчето, Молчи Тенок Тројно Режим на Глувчето со Bluetooth, USB или Тип C Конекција за Лаптоп,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Батерија 2.4 G LED Безжична Bluetooth Глувчето, Молчи Тенок Тројно Режим на Глувчето со Bluetooth, USB или Тип C Конекција за Лаптоп,

ова глувче е компатибилен со macbook pro или други лаптопи кои имаат само typec пристаништа.Она што е во кутијат

DEN 407.52
2.4 G Безжичен Глушец со Симпатична Модел Дизајн за Сите Лаптопи и Десктоп компјутери со Нано Приемникот - Tiedye Ефект Ikat
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2.4 G Безжичен Глушец со Симпатична Модел Дизајн за Сите Лаптопи и Десктоп компјутери со Нано Приемникот - Tiedye Ефект Ikat

За десктоп, лаптоп,Macbook и други уреди ја поддржуваат USB 2.4 GHz безжична технологија обезбеди долги и преку U

DEN 359.76
Logitech M720 Безжична Триатлон Глувчето со Bluetooth за КОМПЈУТЕР со Хипер-Брзо Лизгање и USB Обединувачки Примачот за Компјутер
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Logitech M720 Безжична Триатлон Глувчето со Bluetooth за КОМПЈУТЕР со Хипер-Брзо Лизгање и USB Обединувачки Примачот за Компјутер

Пар M720 Триатлон со до 3 компјутери и беспрекорно да се префрлате помеѓу нив во допир на копче благодарен�

DEN 959.76
Автомобил Безжичен Глушец,Kamouse 2.4 GHz Оптички Кул Спортски Автомобил Форма Безжичен Глушец 1600DPI Компјутер Глувци за персонален
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Автомобил Безжичен Глушец,Kamouse 2.4 GHz Оптички Кул Спортски Автомобил Форма Безжичен Глушец 1600DPI Компјутер Глувци за персонален

Безжична автомобил глувчето мода спортски автомобил дизајн,кул игри глувчето за лаптоп компјутер,доба�

DEN 311.76
QELIROKY 2.4 G Безжична Игри Оптички Глушец,Молчи Кликнете Глувчето за Полнење со 6 Копчиња, 3 Прилагодливи Нивоа DPI ,7 Шарени LED
 • Обновено
Ценетост на стоката:

QELIROKY 2.4 G Безжична Игри Оптички Глушец,Молчи Кликнете Глувчето за Полнење со 6 Копчиња, 3 Прилагодливи Нивоа DPI ,7 Шарени LED

【Батерија Безжичен Глушец】 Изградена во поголем 600m Ah Литиум батерија, со полнење кабел.Нема потреба �

DEN 479.76
Полнење преку USB Кабел за Податоци за Кабелот за Corsair Ironclaw Безжичен Глушец / Corsair Темно Core SE - RGB Безжична Игри Глувчето
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Полнење преку USB Кабел за Податоци за Кабелот за Corsair Ironclaw Безжичен Глушец / Corsair Темно Core SE - RGB Безжична Игри Глувчето

Одговара за Corsair Ironclaw Безжична RGB FPS и ЗЕМЈОДЕЛСКО Игри Глувчето / CORSAIR Темно Core SE RGB Безжична Гејмерски Г

DEN 287.76
2.4 GHz Безжична Глувчето, Шест-Копче за Нечујно Безжични Компјутерски Глушец со 1200/1600/2400 Прилагодливи Преносни USB Глувчето
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2.4 GHz Безжична Глувчето, Шест-Копче за Нечујно Безжични Компјутерски Глушец со 1200/1600/2400 Прилагодливи Преносни USB Глувчето

[Кул дизајн] појавата на глувчето е обликувана од страна на Iron Man.Тоа е кул и стилски, ергономски дизајнир

DEN 377.04