• Обновено
SUDZZFX RowdyPaste Мат Текстура Заврши

SUDZZFX RowdyPaste Мат Текстура Заврши

Buyers rating:
DEN 575.52

Залиха

Додава многу подвижен, мат текстура.Лесни флексибилен задржете.Се создаде хулиган, диви, променлив изгледа со екстремни текстура и природен крај.Флексибилност за обликување и стил влажна или сува коса.Органски аспарагус обезбедува богат извор на есенцијални косата и скалпот витамини s најголема soothers со природни anti-oxidant својства за слободни радикали заштита.Органски homeopathically избалансирани растенија на аспарагус, магдонос, краставица и сандаловина - Природно exfoliates, ја смирува и балансира скалпот и кожата.Емулгирам мала количина на прсти и се применуваат на медиум за кратко сува коса во кружни движења за да се создаде текстура и форма.Содржани во секој SUDZZfx производ е моќен коса поправка комплекс, исклучиво нашите сопствени.Овој комплекс tackles на само три главни нивоа на штета : Внатрешни работи, Надворешни и Влажност на Косата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Suavecito Pomade Firme Глина 4 оз, 2 Пакет - Силна Одржи на Косата Глина За Мажи - Ниска Сјај Мат Коса Глина Pomade За Природна Текстура
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Suavecito Pomade Firme Глина 4 оз, 2 Пакет - Силна Одржи на Косата Глина За Мажи - Ниска Сјај Мат Коса Глина Pomade За Природна Текстура

Природно, мат финиш без сјај.Силни се одржи кој трае во текот на целиот ден.Мие со повеќето шампони.Потп�

DEN 692.64
Предизвикувач на Мажите Силно Полу-Мат Паста, 1.5 Унца | Супер Фирма Сите-Ден Чекање, Водата се Базира на Чисти & Суптилен Мирис,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Предизвикувач на Мажите Силно Полу-Мат Паста, 1.5 Унца | Супер Фирма Сите-Ден Чекање, Водата се Базира на Чисти & Суптилен Мирис,

НЕВЕРОЈАТНИ ПОЛУ МАТ ФИНИШ Предизвикувач Силна има среден сјај заврши дека е многу популарна и денес.Б�

DEN 264.00
За Нега на коса Крем Ставете Quiff Силна Одржи на Косата Тесто Стил Глина За Мажи Мат Финиш Обликување на Косата Восок за Коса Восок
  • Обновено
Ценетост на стоката:

За Нега на коса Крем Ставете Quiff Силна Одржи на Косата Тесто Стил Глина За Мажи Мат Финиш Обликување на Косата Восок за Коса Восок

Долготраен ефект, нежна текстура, мирисна, освежување и неglutinoКосата Тесто Стил Глина се направени со ко

DEN 273.36