• Обновено
PH PandaHall 200pcs 40mm/1.57 Директно Иглички 304 од не ' Рѓосувачки Челик Глава Pin Наоди за Earring Pendant Изработка на Накит, Златен/Сребрена

PH PandaHall 200pcs 40mm/1.57 Директно Иглички 304 од не ' Рѓосувачки Челик Глава Pin Наоди за Earring Pendant Изработка на Накит,

Buyers rating:
DEN 268.56

Залиха

2 Бои на Располагање : Пакетот вклучува 200 парчиња метал главата пина во 2 боизлатна и сребрена; Секоја боја 100 компјутери.Мешани бои се исполнат вашите различни потреби, кои ви даваат повеќе избор.Лесно Да се Работи Со : Директор игли се одлични за правење мали конектор или правење на вашиот сопствен beaded синџир.Едноставна слајд бисери на око pin и низа бисери заедно.Се создаде Било која се Погледне : Се на слобода да се создаде сè од прекрасната, домот да резервирани изглед.Сега може да се направи на сите видови на обетки, нараквици и ѓердани дека најубаво да се издвоите.Материјал : Изработени од нерѓосувачки челик,не исчезнува, не deformable, Раководител иглички се основна алатка во мушка занает, да се создаде dangles за вашиот монистра и украси на без мака начин.Големина : Топката главата игли за 40mm долго, pin : 0.7 мм, раководител : 2mm во дијаметар, 2 бои, 100pcs/боја, 200pcs/кутија.Доаѓа со пластична кутија за лесни за складирање.Спецификација : Стил : директор игли игли Боја : злато и од не 'рѓосувачки челик боја, Големина : 40mm Материјал : не' рѓосувачки челик Пакет се Вклучени : 200pcs/кутија Големина на : не ' Рѓосувачки Челик Топката Главата Игли : за 40mm долго, pin : 0.7 мм, раководител : 2mm во дијаметар, 2 бои, 100pcs/боја, 200pcs/кутија; Пластични Мушка Контејнери : 7.4x7.2x1.7cm, 1pc.Употреба : игли за DIY Накит одлуки наоди,Обетки, Белегзии, Nacklaces, Декорација, Кристали мушка Делови Лустерот светлина додатоци.

Кон својствата

Style:
head pins needles
Color:
gold and stainless steel color
Size:
40mm
Material:
stainless steel
Package Included:
200pcs/box
Size:
Stainless Steel Ball Head Pins:
about 40mm long, pin
Plastic Bead Containers:
7.4x7.2x1.7cm, 1pc.
Usage :
pins for DIY Jewelry making findings,Earrings, Bracelets, Nacklaces, Decoration, Crystals bead Parts Chandelier light accessories.

Најдобри предлози во категоријата

200pcs 26mm Круг Топката Главата Игли (Жица 0.8 mm/0.03 инчен/ 20 Колосек) Антички Бронза Позлатен Месинг за Накит Beading Занает
 • Обновено
Ценетост на стоката:

200pcs 26mm Круг Топката Главата Игли (Жица 0.8 mm/0.03 инчен/ 20 Колосек) Антички Бронза Позлатен Месинг за Накит Beading Занает

024 инчен, Силна жица, одлична за обетки, белегзија, ѓердан, шарм, или било кој друг накит или занает одлуки

DEN 179.76
Цена по 10 Парчиња Модни Накит Одлуки Шарм Наоди Уметности и Занаети Beading Антички Бронза на Ѕвонење D5YL2 Феникс Ознака Hairpin
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Цена по 10 Парчиња Модни Накит Одлуки Шарм Наоди Уметности и Занаети Beading Антички Бронза на Ѕвонење D5YL2 Феникс Ознака Hairpin

Цена по 10 Парчиња Модни Накит Одлуки Шарм Наоди Уметности и Занаети Beading Антички Бронза на Ѕвонење D5 YL2 Ф�

DEN 267.12
370 ПАРЧИЊА Накит Одлуки Шарм Наоди Снабдување со Материјали Изработката Многу Големо трговија на Големо Антички Бронза на Ѕвонење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

370 ПАРЧИЊА Накит Одлуки Шарм Наоди Снабдување со Материјали Изработката Многу Големо трговија на Големо Антички Бронза на Ѕвонење

370 ПАРЧИЊА Накит Одлуки Шарм Наоди Снабдување со Материјали Изработката Многу Големо трговија на Голем�

DEN 902.88
Ruwado 300 Компјутери Отворени Очи Иглички Жица Метални Игли Игли за Накит Одлуки Наоѓање на DIY Ѓердан Pendant Earring Правење на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ruwado 300 Компјутери Отворени Очи Иглички Жица Метални Игли Игли за Накит Одлуки Наоѓање на DIY Ѓердан Pendant Earring Правење на

МАТЕРИЈАЛ – Овие око иглички се изработени од месинг, кои се трајни и здрав.УПОТРЕБА Око pin е одлична за

DEN 158.16
Цена по 10 Парчиња Модни Накит Одлуки Шарм Наоди Уметности и Занаети Beading Антички Бронза на Ѕвонење Z5ZS4 Овална Hairpin Cabochon
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Цена по 10 Парчиња Модни Накит Одлуки Шарм Наоди Уметности и Занаети Beading Антички Бронза на Ѕвонење Z5ZS4 Овална Hairpin Cabochon

Цена по 10 Парчиња Модни Накит Одлуки Шарм Наоди Уметности и Занаети Beading Антички Бронза на Ѕвонење Z5 ZS4 О�

DEN 676.80
20 ПАРЧИЊА Накит Одлуки Шарм Наоди Снабдување со Материјали Изработката Многу Големо трговија на Големо Антички Бронза на Ѕвонење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

20 ПАРЧИЊА Накит Одлуки Шарм Наоди Снабдување со Материјали Изработката Многу Големо трговија на Големо Антички Бронза на Ѕвонење

20 ПАРЧИЊА Накит Одлуки Шарм Наоди Снабдување со Материјали Изработката Многу Големо трговија на Големо

DEN 599.52
Количина 70 Парчиња B39302 Фокс Hairpin Главата Иглички Древните Антички Бронзен Накит Одлуки Шарм Наоди најголемиот Дел Ретро Accessoires
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Количина 70 Парчиња B39302 Фокс Hairpin Главата Иглички Древните Антички Бронзен Накит Одлуки Шарм Наоди најголемиот Дел Ретро Accessoires

Количина 70 Парчиња B39302 Фокс Hairpin Главата Иглички Древните Антички Бронзен Накит Одлуки Шарм Наоди најго

DEN 1717.20
ВО странска валута-15845 DIY-Накит Легура Фенси Pin Доведе Кадмиум и Никел Антички Сребрена Боја, Големина: За 52mm Долго 8мм Широк
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ВО странска валута-15845 DIY-Накит Легура Фенси Pin Доведе Кадмиум и Никел Антички Сребрена Боја, Големина: За 52mm Долго 8мм Широк

ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Количина carefuly и се чувствуваат слободни да

DEN 1147.20
Youliang 200pcs 35mm Т-Pin Рамна Глава Иглички Злато DIY Накит Додатоци Beaded Материјали Метален Прибор Погодни за DIY Накит, Особено
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Youliang 200pcs 35mm Т-Pin Рамна Глава Иглички Злато DIY Накит Додатоци Beaded Материјали Метален Прибор Погодни за DIY Накит, Особено

Овие игли се совршени за DIY накит, особено од обетки.Тоа исто така може да се користи за да се поврзете ма�

DEN 167.76
SHUKELE ZBPJ19 35 70 мм Метал Глави Око Рамна Глава Pin за DIY Накит Одлуки Наоди Додатоци најголемиот Дел Подароци (Боја : 6, Големина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SHUKELE ZBPJ19 35 70 мм Метал Глави Око Рамна Глава Pin за DIY Накит Одлуки Наоди Додатоци најголемиот Дел Подароци (Боја : 6, Големина

Материјал : Железо.Производ тежина : (200 Pcs*35mm / 34 г),(100 Pcs*70mm / 30 g).Одговара : Директор Игли / рачно изработе�

DEN 421.68
Накит Одлуки Наоди DIY - 200pcs/многу Рамна Глава Иглички 20 30 40 50mm Златна Боја Родиум Метал Headpins за Накит Наоди Одлуки DIY
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Накит Одлуки Наоди DIY - 200pcs/многу Рамна Глава Иглички 20 30 40 50mm Златна Боја Родиум Метал Headpins за Накит Наоди Одлуки DIY

Доволно количество : ќе добиете производот, во количина точно како што е опишано, е доволно да ги задовол

DEN 1651.20
BOSAIYA pj 50Pcs/многу Двојно Око Спирала Конектор Headpins Обетки Наоди Втиснување Тема Beading Главата Игли за Накит Правење на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BOSAIYA pj 50Pcs/многу Двојно Око Спирала Конектор Headpins Обетки Наоди Втиснување Тема Beading Главата Игли за Накит Правење на

1 Материјал : Метал Железо, Цинк Легура 2 Пакет вклучувајќи : 50 Pcs(кеса) / Opp вреќа 3 Производ големина : 15mm 20mm

DEN 436.80
200pcs 50 mm Нерѓосувачки Челик Отворени Очи Иглички Рамна Глава Иглички Накит Headpins Наоди со Пластична Кутија за DIY Шарм Монистра
 • Обновено
Ценетост на стоката:

200pcs 50 mm Нерѓосувачки Челик Отворени Очи Иглички Рамна Глава Иглички Накит Headpins Наоди со Пластична Кутија за DIY Шарм Монистра

Доволно Количество : Пакет доаѓа со 200pcs накит прави игли со пластична кутија во вкупно, вклучувајќи 100pcs �

DEN 215.76
1190 КОМПЈУТЕРИ Метал Антички Бронзена Боја Накит Правење на Резерви Шарм Beading Изработката на Големо I3YI2 Главата Иглички 22mm
 • Обновено
Ценетост на стоката:

1190 КОМПЈУТЕРИ Метал Антички Бронзена Боја Накит Правење на Резерви Шарм Beading Изработката на Големо I3YI2 Главата Иглички 22mm

1190 Парчиња Метал Антички Бронзена Боја Накит Правење на Резерви Шарм Beading Изработката на Големо I3 YI2 Гла�

DEN 165.12
1 BUC Накит Одлуки Шарм Наоди Снабдување со Материјали Изработката Многу Големо трговија на Големо Антички Бронза на Ѕвонење Позлатен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

1 BUC Накит Одлуки Шарм Наоди Снабдување со Материјали Изработката Многу Големо трговија на Големо Антички Бронза на Ѕвонење Позлатен

1 BUC Накит Одлуки Шарм Наоди Снабдување со Материјали Изработката Многу Големо трговија на Големо Антич�

DEN 116.16
50 ПАРЧИЊА Накит Одлуки Шарм Наоди Снабдување со Материјали Изработката Многу Големо трговија на Големо Антички Бронза на Ѕвонење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

50 ПАРЧИЊА Накит Одлуки Шарм Наоди Снабдување со Материјали Изработката Многу Големо трговија на Големо Антички Бронза на Ѕвонење

50 ПАРЧИЊА Накит Одлуки Шарм Наоди Снабдување со Материјали Изработката Многу Големо трговија на Големо

DEN 916.32
Цена по 50 Парчиња Модни Накит Одлуки Шарм Наоди Уметности и Занаети Beading Антички Бронза на Ѕвонење 12820 Пердув Hairpin Коса
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Цена по 50 Парчиња Модни Накит Одлуки Шарм Наоди Уметности и Занаети Beading Антички Бронза на Ѕвонење 12820 Пердув Hairpin Коса

Цена по 50 Парчиња Модни Накит Одлуки Шарм Наоди Уметности и Занаети Beading Антички Бронза на Ѕвонење 12820 Пе

DEN 1147.92
SNSHUN ОК 50Pcs/многу 30мм 40mm Нерѓосувачки Челик Злато Обложено со Рамна Глава Иглички DIY Earring Ѓердан Хривнија Накит Наоди
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SNSHUN ОК 50Pcs/многу 30мм 40mm Нерѓосувачки Челик Злато Обложено со Рамна Глава Иглички DIY Earring Ѓердан Хривнија Накит Наоди

Пакет : 50pcs.Одличен квалитет, може да се користи за долго време.Широка примена : добро за DIY накит одлуки, з

DEN 453.12
Цена по 1 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees F8PR4U Феникс Hairpin Коса Стапови Антички Бронзени Наоди Beading
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Цена по 1 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees F8PR4U Феникс Hairpin Коса Стапови Антички Бронзени Наоди Beading

Цена по 1 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees F8 PR4 U Феникс Hairpin Коса Стапови Антички Бронзен�

DEN 111.84