• Обновено
Milageto 1000 Парчиња 20 & 26mm Сребро Око Иглички DIY Накит Одлуки Наоди

Milageto 1000 Парчиња 20 & 26mm Сребро Око Иглички DIY Накит Одлуки Наоди

Buyers rating:
DEN 239.76

Залиха

1000 Парчиња Сребро Алуминиум Накит Око-rosary Иглички.Материјал : Алуминиум.Да научат едноставна и возбудливо техники да се направи накит исто како што го гледате во музичките продавници, достапен начин за DIY да се добие голем стил.за вашиот занает проекти,нараквица,ѓердан и други накит одлуки.Одлична големина за суспендирање мали предмети од деликатна ѓердани, белегзии, обетки, anklets и многу украси.Опис : - 1000 Парчиња Сребро Алуминиум Накит Око-rosary Иглички. - за вашиот занает проекти,нараквица,ѓердан и други накит одлуки. - Одлично големина за суспендирање мали предмети од деликатна ѓердани, белегзии, обетки, anklets и многу украси. - Да научат едноставна и возбудливо техники да се направи накит исто како што го гледате во музичките продавници, достапен начин за DIY да се добие голем стил. - Материјал : Alloy Size Табела : Должина : Околу.20mm/0.78 inch Length : Прибл.26mm/1.01 inch Package Вклучува : 1000 Парчиња Око Pins Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2mm грешка во големина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Цена по 50 Парчиња Модни Накит Одлуки Шарм Наоди Уметности и Занаети Beading Антички Бронза на Ѕвонење 12820 Пердув Hairpin Коса
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Цена по 50 Парчиња Модни Накит Одлуки Шарм Наоди Уметности и Занаети Beading Антички Бронза на Ѕвонење 12820 Пердув Hairpin Коса

Цена по 50 Парчиња Модни Накит Одлуки Шарм Наоди Уметности и Занаети Beading Антички Бронза на Ѕвонење 12820 Пе

DEN 1147.92
50 ПАРЧИЊА Накит Одлуки Шарм Наоди Снабдување со Материјали Изработката Многу Големо трговија на Големо Антички Бронза на Ѕвонење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

50 ПАРЧИЊА Накит Одлуки Шарм Наоди Снабдување со Материјали Изработката Многу Големо трговија на Големо Антички Бронза на Ѕвонење

50 ПАРЧИЊА Накит Одлуки Шарм Наоди Снабдување со Материјали Изработката Многу Големо трговија на Големо

DEN 916.32
Цена по 5 Модни Парчиња Накит Одлуки Шарм Наоди Уметности и Занаети Beading Антички Бронза на Ѕвонење 03327 Цвет Hairpin Коса Стап
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Цена по 5 Модни Парчиња Накит Одлуки Шарм Наоди Уметности и Занаети Beading Антички Бронза на Ѕвонење 03327 Цвет Hairpin Коса Стап

Цена по 5 Модни Парчиња Накит Одлуки Шарм Наоди Уметности и Занаети Beading Антички Бронза на Ѕвонење 03327 Цв�

DEN 280.56
DADIFEN 304 од не ' Рѓосувачки Челик Око Игли за Накит Одлуки 24 Мерач Сребрена Глава Иглички 0.6x40mm 200pcs/Кутија Отворени Очи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DADIFEN 304 од не ' Рѓосувачки Челик Око Игли за Накит Одлуки 24 Мерач Сребрена Глава Иглички 0.6x40mm 200pcs/Кутија Отворени Очи

Слободата DIY : отворете очи иглички ќе биде погоден за голем број на накит изработка на проекти, Како и Bead

DEN 227.76
Количина 70 Парчиња B39302 Фокс Hairpin Главата Иглички Древните Антички Бронзен Накит Одлуки Шарм Наоди најголемиот Дел Ретро Accessoires
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Количина 70 Парчиња B39302 Фокс Hairpin Главата Иглички Древните Антички Бронзен Накит Одлуки Шарм Наоди најголемиот Дел Ретро Accessoires

Количина 70 Парчиња B39302 Фокс Hairpin Главата Иглички Древните Антички Бронзен Накит Одлуки Шарм Наоди најго

DEN 1717.20
10 ПАРЧИЊА Накит Одлуки Шарм Наоди Снабдување со Материјали Изработката Многу Големо трговија на Големо Антички Бронза на Ѕвонење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

10 ПАРЧИЊА Накит Одлуки Шарм Наоди Снабдување со Материјали Изработката Многу Големо трговија на Големо Антички Бронза на Ѕвонење

10 ПАРЧИЊА Накит Одлуки Шарм Наоди Снабдување со Материјали Изработката Многу Големо трговија на Големо

DEN 268.80
UR URLIFEHALL 200 Компјутери 304 од не ' Рѓосувачки Челик Топката Главата Метални Игли Главата Игли за Накит Одлуки за Шиење и Занает
  • Обновено
Ценетост на стоката:

UR URLIFEHALL 200 Компјутери 304 од не ' Рѓосувачки Челик Топката Главата Метални Игли Главата Игли за Накит Одлуки за Шиење и Занает

Материјал : Овие топката headpins се направени на 304 нерѓосувачки челик, трајни и здрав, не е лесно да се проб�

DEN 455.76
Ruwado 300 Компјутери Отворени Очи Иглички Жица Метални Игли Игли за Накит Одлуки Наоѓање на DIY Ѓердан Pendant Earring Правење на
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Ruwado 300 Компјутери Отворени Очи Иглички Жица Метални Игли Игли за Накит Одлуки Наоѓање на DIY Ѓердан Pendant Earring Правење на

МАТЕРИЈАЛ – Овие око иглички се изработени од месинг, кои се трајни и здрав.УПОТРЕБА Око pin е одлична за

DEN 158.16