• Обновено
NC-L-107 Паралелно Подвижен Гира Багажник

NC-L-107 Паралелно Подвижен Гира Багажник

Buyers rating:
DEN 928.80

Залиха

1. Лесно да се соберат под прирачник затворен. 2. Издржливи јаглен во прав грб заврши,кој помага во спречување на ' рѓа. 3. Тежината плоча рек вграден се справи со осигурува пазарот на енергија да се движи. 4. Има вашата тежина плочи совршено. 5. Две места за да се стави на бар настрана за складирање.Спецификации : 1. Материјал : Q195 Huaxi Посебни Steel2. Боја : Black3. Средно Интервал Ширина : 25.5cm4. Barbell Барел : Цевка со Дијаметар 60mm Дебелина од 1,5 mm Висина 20cm5. Применливи Barbell Тежина : 15-45lb6. Четири Оддели Можат да бидат Поставени Со Проред На Ѕвона : 14cm7. Пакување Количина : 1 Set / Box8. Тежина : 16.53 lb / 7.5kg9. Димензии : (37.01 x 12.99 x 11.02)" / (94 x 33 х 28)cm (L x W x H)Пакетот Вклучува : 1 x Barbell Рек 1 x Прирачник Вовед : Ако сте во потрага за браник плоча складирање опција, ве молиме да се разгледа на оваа рек-како тоа функционира многу добро.Тоа е лесно да се тркалаат околу во вашата гаража и изгледа neater отколку да се има вашата тежина поставени.Претходно имаше вашиот браник плочи поставени на теренот и овој помогна неверојатно со болка во газот на подигање на нив исклучување на подот.Држи вашиот поставува големо со малку шаване соба во секој divider да одберам плочи со леснотија.Тоа не беше само можност да го држите тегови, но тоа беше пренослив.И тоа е лесно да се тркала низ и држи вашиот Олимписки барови голема премногу!Голем плус на секое салата!Сакам да нарачате тука?Нема повеќе двоумење!Карактеристики : 1. Лесно да се соберат под прирачник enclosed2. Издржливи јаглен во прав грб заврши,што помага да се спречи rust3. Тежината плоча рек вграден се справи со осигурува труд-заштеда на move4. Има вашата тежина плочи perfectly5. Две места за да се стави на бар далеку за storage6. Сила обука плоча складирање е изграден во компактна големина дизајн со голем капацитет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Kehaoy Прилагодливи 40-66 Клеча Рек Здрав Челик Клеча Barbell Слободни Клупата Притиснете Стои Салата/Home Салата Преносни Гира Полици
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Kehaoy Прилагодливи 40-66 Клеча Рек Здрав Челик Клеча Barbell Слободни Клупата Притиснете Стои Салата/Home Салата Преносни Гира Полици

Ако pin нема да завртка во место да се закачите на рамката, ве молиме вклучете и игли во другиот да се види

DEN 2231.76
COLOM Прилагодливи Клеча Рек Barbell Слободни Клупата Притиснете Прилагодливи Клеча Багажник,Мулти-Функција Barbell Рек Дигање Рек
 • Обновено
Ценетост на стоката:

COLOM Прилагодливи Клеча Рек Barbell Слободни Клупата Притиснете Прилагодливи Клеча Багажник,Мулти-Функција Barbell Рек Дигање Рек

50x50mm Храбар челични цевки, само за ваша безбедност Пред секоја употреба, проверете дали заклучување со pi

DEN 355.20
Balelinko 6-Ниво Тешки A-Рамка Гира Складирање Тежина Багажник со 4 Barbell Чување на Носителите за 1 и 2 Олимписки Барови, 800 кг
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Balelinko 6-Ниво Тешки A-Рамка Гира Складирање Тежина Багажник со 4 Barbell Чување на Носителите за 1 и 2 Олимписки Барови, 800 кг

Дизајниран да се одржи 3 120 килограми на Balelinko Гума Хексадецимален Тегови, Neoprene Тегови или повеќето тего�

DEN 2376.00
COLOM Barbell Рек Дом Салата Фитнес Прилагодливи Клеча Рек Barbell Рек Прилагодливи Клеча Стојат Потопување Станица Губење на Клупата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

COLOM Barbell Рек Дом Салата Фитнес Прилагодливи Клеча Рек Barbell Рек Прилагодливи Клеча Стојат Потопување Станица Губење на Клупата

▲ВИСОК КВАЛИТЕТ : Ова barbell решетката е направен од тешки 50mm челична цевка рамка; Max.Оптоварување 880 lb / 400

DEN 468.00
METIS Комерцијални Гира Рек-Сетови - 2 Ниво на Тежина се Залагаме за Тегови | Комерцијални Гира Set & Полици | Поединец Гира Стојат
 • Обновено
Ценетост на стоката:

METIS Комерцијални Гира Рек-Сетови - 2 Ниво на Тежина се Залагаме за Тегови | Комерцијални Гира Set & Полици | Поединец Гира Стојат

ГИРА СЕТ СО РЕК На METIS Комерцијални Гира Решетката е на располагање како на рек само, како 1x рек стои со п

DEN 21599.76
12in Гира Дрво Стои,3-Ниво Гира Решетката и Компактен Складирање Носителот Заградата Слободни Тежина се Залагаме за Дома Салата за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

12in Гира Дрво Стои,3-Ниво Гира Решетката и Компактен Складирање Носителот Заградата Слободни Тежина се Залагаме за Дома Салата за

Дизајнот е мал и исклучителна, лесно за чување и го носат, може да се пресели во секое време и зазема најм

DEN 455.76
Клеча Рек Сила За Обука Опрема Дома Спортски Barbell Рек Натопи Стојат Barbell Стојат Дигање Рек Салата Клеча Рек Стојат Дома Салата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Клеча Рек Сила За Обука Опрема Дома Спортски Barbell Рек Натопи Стојат Barbell Стојат Дигање Рек Салата Клеча Рек Стојат Дома Салата

【На СТАБИЛНОСТА И БЕЗБЕДНОСТА на】Оваа клеча решетката и тежинаукинување кревет се направени од висок�

DEN 1370.40
Прилагодливи Клеча Barbell Багажник, Сплит Клупата Притиснете Стојат Barbell Багажник, Дома Сила За Обука Фитнес Опрема, Оптоварување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Прилагодливи Клеча Barbell Багажник, Сплит Клупата Притиснете Стојат Barbell Багажник, Дома Сила За Обука Фитнес Опрема, Оптоварување

【Лесно да се Соберат】ве Молиме да користите соодветни клуч за да се стегне на орев.Не можете да се стег�

DEN 19277.04
AIMEISHI Гира Рек Стојат Само, Рамка Цврст Челик Гира Складирање Багажник, Трајно Губење на Решетката за Гира Групи, Дома Салата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AIMEISHI Гира Рек Стојат Само, Рамка Цврст Челик Гира Складирање Багажник, Трајно Губење на Решетката за Гира Групи, Дома Салата

Има 280 килограми Гира Рек Застане е дизајниран да се одржи 3 пара тегови, кои се движат од 0100 фунти, Прост�

DEN 1101.36
SYCOOVEN Barbell Складирање Стојат, Гира Тежина Рек Бар Држач Тежина Плоча Складирање Хоризонтална Рамка Гира Рек Дом Канцеларија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SYCOOVEN Barbell Складирање Стојат, Гира Тежина Рек Бар Држач Тежина Плоча Складирање Хоризонтална Рамка Гира Рек Дом Канцеларија

Уникатен Дизајн : На гира рек карактеристики на протезата дизајн за да се избегне bumping или гребење при ко

DEN 239.76
CAPHAUS Гира Багажник, Тешки A-Рамка Гира Стојат, Челик Гира Носителот, Гира Тежина Складирање Решетката за Гира Складирање Решение,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CAPHAUS Гира Багажник, Тешки A-Рамка Гира Стојат, Челик Гира Носителот, Гира Тежина Складирање Решетката за Гира Складирање Решение,

????СПЕЦИФИКАЦИИ 14.9" L x 12.8" W x 19.8" H; Тестирани max тежина капацитет на 200фунти; CAPHAтешки вертикална гира рек ш�

DEN 1199.76
HIJKU Гира Носителот Компактен Трајни Гира Складирање Стојат Засилен Челик Заграда Гира Стојат Носителот Багажник,Мали
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HIJKU Гира Носителот Компактен Трајни Гира Складирање Стојат Засилен Челик Заграда Гира Стојат Носителот Багажник,Мали

★ Уникатен дизајн : Гира решетката е дизајниран за загради така што нема да ја погоди или нула кога през�

DEN 1180.80
A-Рамка Гира Решетката се Залагаме за Домашна Теретана Тежина Складирање Организатор 3 Вратоврска Тежина Решетката за Тегови
 • Обновено
Ценетост на стоката:

A-Рамка Гира Решетката се Залагаме за Домашна Теретана Тежина Складирање Организатор 3 Вратоврска Тежина Решетката за Тегови

Трајни и Сигурни Направен од Тешки нерѓосувачки челик со трајни правобложени заврши.Погоден за тегови

DEN 729.60
6-Слој Гира Рек Гира Складирање Рек Заградата Дигање Гира Рек Гира Рек Стојат Само, 6 Нивоа на Тежина Решетката за Тегови (Црна,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

6-Слој Гира Рек Гира Складирање Рек Заградата Дигање Гира Рек Гира Рек Стојат Само, 6 Нивоа на Тежина Решетката за Тегови (Црна,

На Гира Решетката Е Обичен Во Дизајн, И Слој Е Издржлив И Лесен За Чистење.Компактниот AДизајн на рамка О�

DEN 931.20
Фитнес Сокакот, Neoprene Гира 5 Парови Сет Тегови Комбо Обложена за оние кои Не се Лизга на Зафат - Хексадецимален Тегови Тежина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Фитнес Сокакот, Neoprene Гира 5 Парови Сет Тегови Комбо Обложена за оние кои Не се Лизга на Зафат - Хексадецимален Тегови Тежина

НОСИТЕЛИТЕ & НИВОА : Овој "На" облик Гира Решетката е дизајниран има 5 групи / сопствениците да носат 5 тежи

DEN 6959.76
Гира Багажник, Стои Багажник, 3 Ниво Тегови Рака Тегови Поставува Има 35 Фунти, 3 Нивоа на Дрвото Гира Складирање Полици, Мини Гира
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Гира Багажник, Стои Багажник, 3 Ниво Тегови Рака Тегови Поставува Има 35 Фунти, 3 Нивоа на Дрвото Гира Складирање Полици, Мини Гира

✔Материјал : ПП.Тоа е внимателно да се обработуваат и се дизајнирани со висококвалитетни ПВЦ материјал�

DEN 227.76