• Обновено
Супериорен 6kW Само-Одвод Парна Бања Генератор со Водоотпорен Програмабилни Контроли и Хром Пареа Штекер

Супериорен 6kW Само-Одвод Парна Бања Генератор со Водоотпорен Програмабилни Контроли и Хром Пареа Штекер

Buyers rating:
DEN 22440.00

Залиха

ETL Заверена Само-одвод генератор на пареа.Контролниот Панел кој може да се монтира внатре или надвор од Туш кабина. 16 нозете на жица за поврзување на control panel.Сензор На Температура.Хром пареа главата со арома терапија штекер.Трансформира вашиот туш во приватна спа и да уживате во сите терапевтски и релаксирачки придобивките на пареа со Пареа Планета "сите во едно" Генератор на Пареа Пакет.Смири вашиот уморни мускулите, хидрат вашата кожа, зголемување и подобрување на вашето дишење, им помогне со губење на тежината и да се постигне повеќе мирен сон.Пареа Планета Парни Генератори се неколку кои се ETL заверена и доаѓаат со се што ви треба за вас лично бањата.Опфатени; генератор на Пареа кутија, контролен панел, 16 ft.на инсталации за контролниот панел, пареа штекер со ароматерапијата резервоарот вграден во.Внесете светот на Пареа Планета и нека сите ваши проблеми се стопи.Авто-одвод генератор на пареа Контролен Панел кој може да се монтира внатре или надвор од Туш Соба 16 нозете на поврзување на жица за контролен панел Сензор на Температура на Хром пареа главата со арома терапија штекер Генератор е обезбеден со еден ¾ " пареа главата 12 V светлина излез жица Операција & Инсталација Упатството за Генераторот и Пареа Control Panel 220-volt/10-2 жица-30 amp GFCI прекинувач (2 жешки линии и 1 земјата линија) на Водата доводното и мозоци вентили бараат во 1/2.NPT пломби Загрева 140-320 прилагоди кубни метри. (Повик за да се потврди големина.Материјал кој се користи за да се изгради соба ќе се промени "прилагоди" кубни снимки) за Да го потврдите големина потребни се направи (Dxšxv)x2.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Caredy Микро Генератор, F50 Вода Турбина Генератор Микро Hydroelectric 5V/ 12V/80V Проток на Вода Генератор Микро-Хидро Вода Моќ
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Caredy Микро Генератор, F50 Вода Турбина Генератор Микро Hydroelectric 5V/ 12V/80V Проток на Вода Генератор Микро-Хидро Вода Моќ

Направени од високо квалитетен материјал, издржливи во употреба.Цврст структура, ниско ниво на бучава, �

DEN 357.36
50W Водород Горивни ќелии Мулти-Функционални Преносни Отворено Напојување Водород Генератор на Електрична енергија Водород Горивни
  • Обновено
Ценетост на стоката:

50W Водород Горивни ќелии Мулти-Функционални Преносни Отворено Напојување Водород Генератор на Електрична енергија Водород Горивни

1 На гасови се само вода и не содржат загадување, и еколошки 2 Нискоенергетски производи се преносни и ле�

DEN 2159.76
Микро Генератор F50, Hydroelectric Power Генератор, Dc Вода Генератор, Мазна Површина Генератор, Нема Рѓа, Нема Видливи Гребнатини(F50
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Микро Генератор F50, Hydroelectric Power Генератор, Dc Вода Генератор, Мазна Површина Генератор, Нема Рѓа, Нема Видливи Гребнатини(F50

Направени од високо квалитетен материјал, издржливи во употреба.Цврст структура, ниско ниво на бучава, �

DEN 386.16
Westinghouse Отворено Енергија Опрема WGen7500 Преносни Генератор со Далечинскиот управувач Електричен Старт 7500 Оценет W & 9500
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Westinghouse Отворено Енергија Опрема WGen7500 Преносни Генератор со Далечинскиот управувач Електричен Старт 7500 Оценет W & 9500

7500 Работи Watts и 9500 Врв W; Далечински Започнете Со Вклучени Клучните Фоб, Електрични и Одвратна Почеток; До

DEN 1799.76
EF ECOFLOW Преносни Моќ Станица ДЕЛТА мини, 882Wh Соларни Генератор (Соларен Панел Не се Вклучени) со 5 x 1400W AC Места, Брзо Полнење,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

EF ECOFLOW Преносни Моќ Станица ДЕЛТА мини, 882Wh Соларни Генератор (Соларен Панел Не се Вклучени) со 5 x 1400W AC Места, Брзо Полнење,

[Моќ Речиси Ништо] 1400 W AC излез & 12 порти значи дека можете да го енергија за домаќинство од лаптопи до dishwa

DEN 470.40
AC 180-280V VR6 AVR Автоматски Регулатор на Напон Генератор Додатоци Мотор Напонски Регулатор Генератор Замена за Генератор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AC 180-280V VR6 AVR Автоматски Регулатор на Напон Генератор Додатоци Мотор Напонски Регулатор Генератор Замена за Генератор

【Производ Карактеризација】 : Нашата AC 180 V280 V автоматски регулатор на напон контролер кој е со висок ква

DEN 2505.36