• Обновено
Brocato Издува Волумен Стил Глина: Volumizing & Задебелување на Коса Производи за Мажи & Жени - Топлина Активира Texturizer & Volumizer Производ Plumps, Форми & Додава Дебелината на Фина, Т?

Brocato Издува Волумен Стил Глина: Volumizing & Задебелување на Коса Производи за Мажи & Жени - Топлина Активира Texturizer & Volumizer

Buyers rating:
DEN 468.00

Залиха

КОСАТА THICKENER : Подобрување на волумен, тело и изглед на вашата коса со овој стајлинг и texturizing глина.ФОРМУЛИРАН СО ГЛИНА : Нашиот производ карактеристики на модерната формула на kaolin глина и други природни екстракти.ЈАЧИНА на звук & ЛИФТ : Ова Brocato обликувањето & стил помош се зголемува обемот & лифт за значително целосни коса.ТОПЛИНА АКТИВИРАНА : се Применува оваа глина на влажна коса, стил со топлина & види вашиот насоки дебели & згусне.ИНТЕНЗИВНА ХИДРАТАНТНА : Brocato стил глина moisturizes & зајакнува косата без мерење надолу.Флексибилен завршувањето глина што дава кратки прекини вонредни волумен, телото и текстура.Малку оди долг пат и може да се користи на влажна или сува коса за неверојатни volumizing ефекти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Косата Тесто Mens Коса Pomade, Фирма се Одржи и Умерена Сјај Pomade за Мажите, Водата Базирани и Лесно Миризливи за Директно, Густа
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Косата Тесто Mens Коса Pomade, Фирма се Одржи и Умерена Сјај Pomade за Мажите, Водата Базирани и Лесно Миризливи за Директно, Густа

ИЗГЛЕДААТ ДОБРО s коса силна задржете за да се задржи во потрага уредни и чисти во текот на целиот ден до�

DEN 552.00
Мажите Коса Влакна со Американскиот членови на Екипажот, Како Коса Гел со Висок Чекање со Ниска Сјај, 3 Oz (Пакување од 2)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мажите Коса Влакна со Американскиот членови на Екипажот, Како Коса Гел со Висок Чекање со Ниска Сјај, 3 Oz (Пакување од 2)

СЛИЧНО НА КОСА ГЕЛ НА : влага, богата со глина гел кој овозможува texturized изгледа додека кротењето на косат

DEN 755.76
DESIGNME ОТСКОКНУВАЊЕ.МЕНЕ Навивам Спреј Гел Анти frizz Формула - Обезбедува Чекање и Влага да го Задржат Навивам и Дефиниција 7.7
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DESIGNME ОТСКОКНУВАЊЕ.МЕНЕ Навивам Спреј Гел Анти frizz Формула - Обезбедува Чекање и Влага да го Задржат Навивам и Дефиниција 7.7

Содржи Kukui орев семе на нафта, Buriti Нафта и Moringa Семе на Нафта за да им помогне со хидратација.Манго да помо

DEN 624.00
Zhenlik Коса Завршувањето На Стап, Мали Скршени Коса, По Завршувањето Освежувачки Крем Не Се Крем За Мрсна Коса, Восок Се Држиме
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Zhenlik Коса Завршувањето На Стап, Мали Скршени Коса, По Завршувањето Освежувачки Крем Не Се Крем За Мрсна Коса, Восок Се Држиме

Една цевка капацитет : 15ml.Дали вашите тврдоглав бебе влакната кавга од стил на вашата коса?И, тука е брз, �

DEN 71.76
Крем Ева Мед Крем Спречува Сплит Завршува И Обновува Оштетените Влогови Јадев & Омекне влакната во Природен Сјај (Среден Пакет 85
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Крем Ева Мед Крем Спречува Сплит Завршува И Обновува Оштетените Влогови Јадев & Омекне влакната во Природен Сјај (Среден Пакет 85

Ева Мед Крем Спречува Сплит Завршува И Обновува Оштетените Влогови , Јадев & Омекне влакната во Природен

DEN 399.12
Simayixx Коса Прав Косата Производи Volumizing Меки Влакна Прав Коса Прашок Спреј За Мажи Жени Природни Volumizing Стилизирање на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Simayixx Коса Прав Косата Производи Volumizing Меки Влакна Прав Коса Прашок Спреј За Мажи Жени Природни Volumizing Стилизирање на

косата texturizer & коса volumizer за фино коса, лифтови од коренот, се врзува и се издвојува секое влакно за целос�

DEN 270.00
Зелен Чај Под Око Закрпи, 30 Пара Очи Гел Влошки Matcha Око Маска за Лекување со Анти-Стареењето Хијалуронска Киселина За Навлажнувачки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Зелен Чај Под Око Закрпи, 30 Пара Очи Гел Влошки Matcha Око Маска за Лекување со Анти-Стареењето Хијалуронска Киселина За Навлажнувачки

【ПРИРОДНИ РАСТИТЕЛНИ СОСТОЈКИ】30 парови под око маски со главно содржи зелениот чај etract,хијалуронска к

DEN 357.36
Ла Роса напомна На Восок, Eucalipto 100 ml
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ла Роса напомна На Восок, Eucalipto 100 ml

Производителот гаранција може да не се применува.Формула врз основа на еукалиптус.Смирување и омекнува

DEN 210.24
Ентони Јован Haircare Работ на база на Вода Коса Гел за String Чекање, Стил Гел за Екстра Фирма Чешлање и Полу Мат Финиш, Edge Контрола
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ентони Јован Haircare Работ на база на Вода Коса Гел за String Чекање, Стил Гел за Екстра Фирма Чешлање и Полу Мат Финиш, Edge Контрола

УПОРИШТЕ КОСА ГЕЛ : вашиот Стил насоки на кој начин сакате со Ентони Јован Haircare коса гел формулиран за да

DEN 239.76
Под Око Маски - 20 Пара, Око Закрпи за Подуени Очи, 24K Злато Гел за Око Маска, Hydrogel Око Печ, Темни Кругови Под Очите Третман
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Под Око Маски - 20 Пара, Око Закрпи за Подуени Очи, 24K Злато Гел за Око Маска, Hydrogel Око Печ, Темни Кругови Под Очите Третман

ЦЕЛОСНА ПОСВЕТЕНОСТ : Овие подгел за око закрпи се полни со природни суштина, витамини, и масла, како и ге

DEN 479.76
ABOOFAN Гроздобер Цвеќиња за Коса се Држиме Дрво Ретро Hairpin со Tassel Кинеската Традиционална Headwear рачно изработени Коса Додатоци
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ABOOFAN Гроздобер Цвеќиња за Коса се Држиме Дрво Ретро Hairpin со Tassel Кинеската Традиционална Headwear рачно изработени Коса Додатоци

Традиционалните Цвет Hairpin.Шанса да се чувствувате дебело традиционален Кинески стил.Уникатен подарок з

DEN 184.56
Argan Масло Лицето Чистење Гел Georgette Клингер – Нежно Длабоко Чистење и Разјаснување Лицето Измијте го со Растенија и Прочистувачките
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Argan Масло Лицето Чистење Гел Georgette Клингер – Нежно Длабоко Чистење и Разјаснување Лицето Измијте го со Растенија и Прочистувачките

Негување на Чистење За СИТЕ Типови на Кожа за Чистење на Лице без прекумерно сушење Откривање на Кожата

DEN 576.00