• Обновено
Repit Коса Поправка е Богат Creme за Оштетен, Белена Коса 150g | Рање на Косата

Repit Коса Поправка е Богат Creme за Оштетен, Белена Коса 150g | Рање на Косата

Buyers rating:
DEN 840.00

Залиха

ПОСТ БОЈА & КАЈГАНА НЕГА : Поправка е Богат Creme обновува и зајакнува оштетена коса предизвикани од хемиска и термичка обработка.На creme пломби се скршени завршува и го спречува понатамошно обврзници кршење, оставајќи ја косата мазна, со природен сјај.Идеален за боја обработени и избелени коса.ION ТЕРАПИЈА : Формулиран со комбинирање на јони енергија со Sacha Inchi, легендарниот растенијата од тропските дождовни шуми на s во Перу, и Омега 3,6,9 кои се високо незаситени масни киселини за да помогне во одржување на косата убаво.ЧИСТИ и ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ : Формула вклучува Sacha Inchi (Инките Орев), Бразилски црн Пипер Семе, Euterpe Oleracea Овошје (Acai), Бразилски Орев, Крило Матични Страст Цвет, и Mauritia Flexuosa Овошје Масло.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : се Применува пара големина пад во текот на чиста крпа-сушени коса и стил, како и обично со топлина.ГОЛЕМИНА : 150g НАПРАВЕНИ ВО КОРЕЈА.Како да се Користи Применуваат пара големина пад во текот на чиста крпа-сушени коса и стил, како и обично со топлина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Под Око Маски - 20 Пара, Око Закрпи за Подуени Очи, 24K Злато Гел за Око Маска, Hydrogel Око Печ, Темни Кругови Под Очите Третман
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Под Око Маски - 20 Пара, Око Закрпи за Подуени Очи, 24K Злато Гел за Око Маска, Hydrogel Око Печ, Темни Кругови Под Очите Третман

ЦЕЛОСНА ПОСВЕТЕНОСТ : Овие подгел за око закрпи се полни со природни суштина, витамини, и масла, како и ге

DEN 479.76
DESIGNME ОТСКОКНУВАЊЕ.МЕНЕ Навивам Спреј Гел Анти frizz Формула - Обезбедува Чекање и Влага да го Задржат Навивам и Дефиниција 7.7
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DESIGNME ОТСКОКНУВАЊЕ.МЕНЕ Навивам Спреј Гел Анти frizz Формула - Обезбедува Чекање и Влага да го Задржат Навивам и Дефиниција 7.7

Содржи Kukui орев семе на нафта, Buriti Нафта и Moringa Семе на Нафта за да им помогне со хидратација.Манго да помо

DEN 624.00
Hanz де Fuko Делукс Мини Комплет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Hanz де Fuko Делукс Мини Комплет

Најдете го вашиот нов fav : Искуство лукс земање на нашиот најголем прослави стил и производи.Нашите Делу�

DEN 552.00
Бесмртна ЊУЈОРК, 'Јагода' - Коса, Восок За Мажи - Коса, Восок - Mens Косата Ставете - Мажи Коса, Восок - Mens Коса, Восок - Коса
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Бесмртна ЊУЈОРК, 'Јагода' - Коса, Восок За Мажи - Коса, Восок - Mens Косата Ставете - Мажи Коса, Восок - Mens Коса, Восок - Коса

СИТЕ ПРИРОДНИ : Направен од сите природни состојки и се целосно ослободени од алкохол, сулфати, ammonias, formal

DEN 478.80
ABOOFAN Гроздобер Цвеќиња за Коса се Држиме Дрво Ретро Hairpin со Tassel Кинеската Традиционална Headwear рачно изработени Коса Додатоци
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ABOOFAN Гроздобер Цвеќиња за Коса се Држиме Дрво Ретро Hairpin со Tassel Кинеската Традиционална Headwear рачно изработени Коса Додатоци

Традиционалните Цвет Hairpin.Шанса да се чувствувате дебело традиционален Кинески стил.Уникатен подарок з

DEN 184.56
Крем Ева Мед Крем Спречува Сплит Завршува И Обновува Оштетените Влогови Јадев & Омекне влакната во Природен Сјај (Среден Пакет 85
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Крем Ева Мед Крем Спречува Сплит Завршува И Обновува Оштетените Влогови Јадев & Омекне влакната во Природен Сјај (Среден Пакет 85

Ева Мед Крем Спречува Сплит Завршува И Обновува Оштетените Влогови , Јадев & Омекне влакната во Природен

DEN 399.12
Brocato Издува Волумен Стил Глина: Volumizing & Задебелување на Коса Производи за Мажи & Жени - Топлина Активира Texturizer & Volumizer
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Brocato Издува Волумен Стил Глина: Volumizing & Задебелување на Коса Производи за Мажи & Жени - Топлина Активира Texturizer & Volumizer

КОСАТА THICKENER : Подобрување на волумен, тело и изглед на вашата коса со овој стајлинг и texturizing глина.ФОРМУЛ

DEN 468.00
75g Природна Коса, Восок Вода Базирани Косата Pomade Коса, Восок за Моделирање Држи Коса Завршувањето Крем Коса Поставување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

75g Природна Коса, Восок Вода Базирани Косата Pomade Коса, Восок за Моделирање Држи Коса Завршувањето Крем Коса Поставување

Богата со витамини и други внатрешни и надворешни поправка негување на составот, нека ви коса изгледа м�

DEN 278.16
Косата Восок Стап (2.7 мл) - Восок се Држиме за Коса, Перики, Креирање на Текстура & Здобијат со Флексибилни Има со Уни-Секс Формула
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Косата Восок Стап (2.7 мл) - Восок се Држиме за Коса, Перики, Креирање на Текстура & Здобијат со Флексибилни Има со Уни-Секс Формула

СитеДен Силна Задржете : Ево Dyne на Косата Восок се Држиме беше дизајниран со користење на внимателно одб

DEN 239.76
Зелен Чај Под Око Закрпи, 30 Пара Очи Гел Влошки Matcha Око Маска за Лекување со Анти-Стареењето Хијалуронска Киселина За Навлажнувачки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Зелен Чај Под Око Закрпи, 30 Пара Очи Гел Влошки Matcha Око Маска за Лекување со Анти-Стареењето Хијалуронска Киселина За Навлажнувачки

【ПРИРОДНИ РАСТИТЕЛНИ СОСТОЈКИ】30 парови под око маски со главно содржи зелениот чај etract,хијалуронска к

DEN 357.36
Мажите Коса Влакна со Американскиот членови на Екипажот, Како Коса Гел со Висок Чекање со Ниска Сјај, 3 Oz (Пакување од 2)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мажите Коса Влакна со Американскиот членови на Екипажот, Како Коса Гел со Висок Чекање со Ниска Сјај, 3 Oz (Пакување од 2)

СЛИЧНО НА КОСА ГЕЛ НА : влага, богата со глина гел кој овозможува texturized изгледа додека кротењето на косат

DEN 755.76
MODA – Протеин Климатизација Стил Гел – со Глицерин, Keratin, Panthenol, Колаген, Амино Киселини, Маслото од Јојоба и Витамин E –
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MODA – Протеин Климатизација Стил Гел – со Глицерин, Keratin, Panthenol, Колаген, Амино Киселини, Маслото од Јојоба и Витамин E –

ХИДРАТАЦИЈА & СУПЕРИОРЕН ЗАДРЖЕТЕ : MODA Протеини Гел е наменет за сува коса, преоптоварените со работа.Ов�

DEN 599.76