• Обновено
ГРАДИТЕЛ ГЕЛ за УВ LED Светилки, Fiberglass Транспарентен Гел, Исклучително ДОБРИ ЛЕПИЛО Својства (Розева Маска 30 ml)

ГРАДИТЕЛ ГЕЛ за УВ LED Светилки, Fiberglass Транспарентен Гел, Исклучително ДОБРИ ЛЕПИЛО Својства (Розева Маска 30 ml)

Buyers rating:
DEN 495.60

Залиха

Може да се ПРИМЕНИ ДИРЕКТНО преку ПОДГОТВЕНИ НОКТИТЕ ПЛОЧА, не бара база гел - Исклучително Добри ЛЕПИЛО Својства. 1-ФАЗА, ТРАНСПАРЕНТЕН, САМО-ИЗРАМНУВАЊЕ ФЛЕКСИБИЛНИ ГЕЛ без yellowing и chipping.ОПТИМАЛНО ФОРМУЛА И ДЕБЕЛИНА ЗА ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН СОЗДАВАЊЕТО.ДОЛГОТРАЈНИ СОВРШЕН СЈАЈ - Секој пат кога тоа го прави на нокти изгледаат добро згрижени-за и естетски.ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ - Соодветен за не-професионалци премногу.КРАТКО ЛЕКУВАЊЕ TIME : Ако користите УВ / LED двојна уред, тогаш оваа 1-ФАЗА Градител Гел УВ стврднува целосно во рок од 60 секунди.Под нормални УВ уред, УВ Гел Маска се стврднува во 120 секунди.ГО ЗАЧУВАТЕ РАБОТНОТО ВРЕМЕ!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ZEESEA x Picasso Гел лак за Полнење со U V Светлина 48W LED Помине Светилка Голи Гел лак Дополнителен Комплет, Впие исклучување Гел
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZEESEA x Picasso Гел лак за Полнење со U V Светлина 48W LED Помине Светилка Голи Гел лак Дополнителен Комплет, Впие исклучување Гел

【Она што Ќе Добиете за】 : Полна големина од 6 бои елеганција гел лак поставите гел ноктите комплет со св�

DEN 1079.76
Clou Beaute 20 КОМПЈУТЕРИ 8ml Помине Гел лак Популарната Боја Голи Розова Црвено Гел лак Поставени со Не Ги База и Сјајни Врвот Грб,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Clou Beaute 20 КОМПЈУТЕРИ 8ml Помине Гел лак Популарната Боја Голи Розова Црвено Гел лак Поставени со Не Ги База и Сјајни Врвот Грб,

/ секое шише) 18 Прекрасни нијанси на Гел лак, да ги Исполнуваат на вашиот различна боја параметри.Животн

DEN 239.76
BagBang 6+3 Виножито Лето Гел лак за Полнење - 6Colors 8ml Секое шише Топла Црвен Портокал Сино Жолта Зелена впие исклучување Гел
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BagBang 6+3 Виножито Лето Гел лак за Полнење - 6Colors 8ml Секое шише Топла Црвен Портокал Сино Жолта Зелена впие исклучување Гел

Како да го користите : Чекор 1 : да се Отстрани cuticle, трим работ и на вашите нокти, лесно лак вашите нокти,и �

DEN 215.76
AIBRIT Гел лак, 20 Бои на лак Сет со 3Pcs База на Грбот, Не ги Избрише Врвот Грб Сјајни Сјајна & Мат Финиш, Впие-оф УВ LED Гел лак,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AIBRIT Гел лак, 20 Бои на лак Сет со 3Pcs База на Грбот, Не ги Избрише Врвот Грб Сјајни Сјајна & Мат Финиш, Впие-оф УВ LED Гел лак,

【Она што Ќе Добиете за】 AIBRIT 20 боја прекрасни нијанси на ситесезона Гел лак во Собата.【Брилијантен 20 Бо�

DEN 372.00
ROSALIND Гел лак Сет ,15ML Црна, Црвена Гел лак Долготрајни Црна Гел лак Црвена ,Впие исклучување Црна, Црвена Вљубените Бои Гел
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ROSALIND Гел лак Сет ,15ML Црна, Црвена Гел лак Долготрајни Црна Гел лак Црвена ,Впие исклучување Црна, Црвена Вљубените Бои Гел

❣【Црвена и Црна Гел лак Поставите】 : Класична црна и црвена гел лак е суштински гел лак во собата за ваш

DEN 191.76
4 Бои Гел лак за Полнење со Гел Основата и Врвот Грб 10ML Пурпурна Розова Сјај Гел лак Поставите 15ML Не ги Избрише Врвот Грб долготрајна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

4 Бои Гел лак за Полнење со Гел Основата и Врвот Грб 10ML Пурпурна Розова Сјај Гел лак Поставите 15ML Не ги Избрише Врвот Грб долготрајна

Она што Ќе Добиете : Оваа група вклучува 4 бои 10ml гел лак,1pc 15ml не ги избрише врвот грб,1pc база на грб.Оваа к�

DEN 335.52
Vishine Гел лак Сет, 6 Бои Пролет Лето Гел лак Виножито Бонбони Macaron Портокал Сино Жолта Бои Помине Комплет за Партија Впие Исклучување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Vishine Гел лак Сет, 6 Бои Пролет Лето Гел лак Виножито Бонбони Macaron Портокал Сино Жолта Бои Помине Комплет за Партија Впие Исклучување

Ние се стави заедно на врвот 6 trendiest нови бои за ова лето.Високо Пигментирани & Страшни Покриеност Vishine На

DEN 311.76
Гел лак Сет, 6 Компјутери Гел лак за Полнење, Ноктите ликовен Салон Стартер Нокти Комплет DIY Дома за Помине Уметност Дизајн Подарок
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Гел лак Сет, 6 Компјутери Гел лак за Полнење, Ноктите ликовен Салон Стартер Нокти Комплет DIY Дома за Помине Уметност Дизајн Подарок

Нашите лак сет со добра истрајност и високо пигментирани, премија гел материјал ви донесе брилијантен с

DEN 191.76
Vishine Гел лак Сет, Класична Серија 12Pcs во Помине Уметност Кутија, Сива Вино Црвено Виолетова Сјајот со Мат Врвот Грб УВ LED Впие
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Vishine Гел лак Сет, Класична Серија 12Pcs во Помине Уметност Кутија, Сива Вино Црвено Виолетова Сјајот со Мат Врвот Грб УВ LED Впие

Ексклузивно : Vishine; Пакет се Вклучени : 11 x Гел лак 1 Мат Врвот Палто Капацитет : 8ml / шише.Сертификација : MSDS,

DEN 239.76
Лак Врвот Грб Долго да Трае, Не ги Избрише Врвот и на База на Грб Гел лак Впие Исклучување УВ LED Гел Лак на Ноктите-15ml*2
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лак Врвот Грб Долго да Трае, Не ги Избрише Врвот и на База на Грб Гел лак Впие Исклучување УВ LED Гел Лак на Ноктите-15ml*2

Ве молиме НЕ се применуваат гел лак за нокти, кои се оштетени или инфицирани.Гел треба да падне лесно без

DEN 2056.80
ASKITO Гел лак Сет за Полнење 12 КОМПЈУТЕРИ Црвена Сина, Пурпурна Жолта Зелена Сјајот Есен Зима Бои Божиќ Гел лак Поставите Впие
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ASKITO Гел лак Сет за Полнење 12 КОМПЈУТЕРИ Црвена Сина, Пурпурна Жолта Зелена Сјајот Есен Зима Бои Божиќ Гел лак Поставите Впие

ПОЛСКИ ВАШИОТ СТИЛ Повеќе гел лак стил за вашиот избор, вклучуваат пролет, лето, есен / есен, зима најпо�

DEN 417.60
Совршен Летен Гел лак - Руменило на Ѕвонење Серија Актовите 6 Бои Гел за Нокти Впие Исклучување LED Нокти Home Art Дополнителен Комплет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Совршен Летен Гел лак - Руменило на Ѕвонење Серија Актовите 6 Бои Гел за Нокти Впие Исклучување LED Нокти Home Art Дополнителен Комплет

❤ПЕРСОНАЛИЗАЦИЈА : 6 бои, популарна и трендовски бои погодни за сите сезони и секојдневниот живот!Овој г

DEN 335.76
Supwee Акварел лак Гел Сјајот Цветаат Гел Поставите Мермер лак Акварел Помине Уметност Мастила Сет 12 Боја на Цвет Цвет Ефект Лак
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Supwee Акварел лак Гел Сјајот Цветаат Гел Поставите Мермер лак Акварел Помине Уметност Мастила Сет 12 Боја на Цвет Цвет Ефект Лак

Точка Име : Акварел Мастило Гел Лак.Пакет : 12 различни Акварел Мастило Гел лак.тоа е најдобар подарок изб�

DEN 479.76
Gelike Гел лак Сет: Впие Исклучување Помине Гел лак за Полнење со База на Грб и Сјајни & Мат Врвот Грб, Сјајот Голи Сиво Бела Црна,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Gelike Гел лак Сет: Впие Исклучување Помине Гел лак за Полнење со База на Грб и Сјајни & Мат Врвот Грб, Сјајот Голи Сиво Бела Црна,

❤ ЛАК ПОСТАВИТЕ❤ На лак сет вклучува 21 бои на гел полски + 3 шишиња база и сјајни & мат врвот грбот (5 мл на

DEN 600.00