• Обновено
WirthCo 32855 Инка Кралот Сина Мулти-Цел Инка за Капа-Помалку Гас Тенкови, 11 Долго

WirthCo 32855 Инка Кралот Сина Мулти-Цел Инка за Капа-Помалку Гас Тенкови, 11 Долго

Buyers rating:
DEN 676.80

Залиха

Тешки Полиетилен Изградба.Големи Се Прелива Spout Минимизира Drips. 11" Долго за Оние кои е Тешко да се Постигне Места.Топ ID : 3½" - Spout OD : 13⁄16" - вкупна Висина : 11".Специјално Дизајниран да Работи на сите Капа-помалку Гас Тенкови Како Оние кои се Наоѓаат на Нови Фордови Возила и Други.Funnels Spout Достигне Надолу во Резервоарот да им Помогне на Гориво Адитиви Помине од страна на Внатрешни Врати во Тенкови Пополни Отворање.На Дотур на Кралот Масло Мулти-Цел Инка е специјално дизајниран да работи на капа-помалку резервоар за гас.Мулти-Цел Инка е исто така одлична за додавање на извршување подобрување на бензин адитиви.Со Тешки Полиетилен Изградба, Големи се Прелива Spout Минимизира Drips и 11" Долго за Оние кои е Тешко да се Постигне Места.Топ ID : 3½", Spout OD : 13⁄16", вкупна Висина : 11".Калифорнија Проп 65 - Предупредување, Овој производ содржи хемикалии познати на Државата Калифорнија да предизвика рак, раѓање дефекти или други репродуктивни штета.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

HDBUBALUS Crankcase Пополни Инка Основно Случај Масло Пополни Капе Слободни Масло Филтер Инка Поставите Компатибилен со Харли 3 Парчиња
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HDBUBALUS Crankcase Пополни Инка Основно Случај Масло Пополни Капе Слободни Масло Филтер Инка Поставите Компатибилен со Харли 3 Парчиња

МултиФункција Инка за Полнење, Помага да се Отстрани или да Рефил Масло со Минимални Хаос,Ефикасно со Во

DEN 359.76
Gugxiom Масло Инка Пополнување Сет, моторното Масло Инка Поставите Трајни Spillproof Мотор Пополнување Вртливата Форумот за Автомобил
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Gugxiom Масло Инка Пополнување Сет, моторното Масло Инка Поставите Трајни Spillproof Мотор Пополнување Вртливата Форумот за Автомобил

Одлично за возила со внатрешна baffles.Плус Форумот Продолжување Цевка со завртување функција за тешко да �

DEN 1264.56
Hedume 16 Пакет Автомобилската Funnels, Multy-Цел Пластични Долг Врат Масло Инка за Автомобилската Масла, Масла, Моторот Масла, Дизел
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Hedume 16 Пакет Автомобилската Funnels, Multy-Цел Пластични Долг Врат Масло Инка за Автомобилската Масла, Масла, Моторот Масла, Дизел

Одлично за машина масла, моторни горива, адитиви, coolant, други течности, механика, авто тело поправка прод�

DEN 383.76
MMIAOO Пластични Долго Инка 2 ПАРЧИЊА Екстра Долг Супер Funnels Долг Врат за моторното Масло за Пренос Течност Мотоцикл Локомотива
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MMIAOO Пластични Долго Инка 2 ПАРЧИЊА Екстра Долг Супер Funnels Долг Врат за моторното Масло за Пренос Течност Мотоцикл Локомотива

【ПОГОДНО】Дијагонала Дизајн и Handfree Добар агол направи течни не е непотребното одлевање или фрлаат.Нема

DEN 239.76
U-BCOO Мулти-fFunctional Пластична Инка Масло Инка со Флексибилни Продолжување на Млазницата за Автомобили и Моторцикли, моторното
  • Обновено
Ценетост на стоката:

U-BCOO Мулти-fFunctional Пластична Инка Масло Инка со Флексибилни Продолжување на Млазницата за Автомобили и Моторцикли, моторното

1.ШИРОК ОТВОР – широк врат и широк spout овозможи брзо полнење на течности без одлевање 2.ФЛЕКСИБИЛНИ SPOUT –

DEN 1509.60
ARES 56027 - Универзална Флексибилни Масло Инка - Истури-Слободен Масло за Пополнување Лесно да го Користите 1-Лице Дизајн - Одговара
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ARES 56027 - Универзална Флексибилни Масло Инка - Истури-Слободен Масло за Пополнување Лесно да го Користите 1-Лице Дизајн - Одговара

СПЕЦИФИКАЦИИ : На ARES Универзална Флексибилни Масло Инка може да биде лиен во различни форми, па можете д�

DEN 650.40
Кујна Инка за Полнење Шишиња, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Храна Funnels со Цедилка и 200 Мрежа Филтер, Метал Инка Сет за Пренесување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Кујна Инка за Полнење Шишиња, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Храна Funnels со Цедилка и 200 Мрежа Филтер, Метал Инка Сет за Пренесување

Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви прашања.Тие се супериорен квалитет во многу конкурент

DEN 238.80