• Обновено
DeAndre Хопкинс Аризона Кардинали Autographed 16 x 20 Црвено Џерси Работи Фотографија - Autographed МАК Фотографии

DeAndre Хопкинс Аризона Кардинали Autographed 16 x 20 Црвено Џерси Работи Фотографија - Autographed МАК Фотографии

Buyers rating:
DEN 4799.76

Залиха

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed МАК Фотографии.Ова 16" x 20" на фотографија е лично на рака потпишан од страна на De Andre Хопкинс.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Фудбалска Лига и доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени De Andre Хопкинс сувенири.Хјустон Texans сувенири.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Bette Дејвис - Фотографија Потпишана
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Bette Дејвис - Фотографија Потпишана

Прави незаборавни еденнаеден вид подарок или единствен централен за вашиот дом или канцеларија!.КОНТАК

DEN 21600.00