• Обновено
Joe Dimaggio JSA Грб Потпишан 8x10 Фото Yankees Autograph

Joe Dimaggio JSA Грб Потпишан 8x10 Фото Yankees Autograph

Buyers rating:
DEN 5472.00

Залиха

CERTED ОД #1 НА ТРЕТИ ЛИЦА AUTHENTICATOR И ЕДЕН ОД INTERNETS ВРВОТ ПРОДАВАЧИ НА ПОТПИСИ.СЕКОГАШ СЕ ПРЕВЕЗУВА НА ИСТИОТ ДЕН ПЛАЌА ОСИГУРЕНИКОТ.ЕДЕН ОД НАЈГОЛЕМИТЕ ЛИЧНО ВО СОПСТВЕНОСТ НА РЕЗЕРВИТЕ НЕ "КАПКА БРОД ,МАРК ДО ОПЕРАЦИЈАТА" СИТЕ ЕЛЕМЕНТИ СЕ ТУКА.НАД 25 ГОДИНИ НАЦИОНАЛНИТЕ КОЛЕКЦИОНЕРСКИ ПРЕДМЕТИ ТАБЕЛА НОСИТЕЛОТ ПРЕБАРУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ЗА НАС.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата