• Обновено
Домашно милениче мачка Куче Вода Диспензерот, Интелигентни Индукција, Автоматски Циркулација, Нечујно не leakElectricity Фонтана за Пиење/Бела/Б

Домашно милениче мачка Куче Вода Диспензерот, Интелигентни Индукција, Автоматски Циркулација, Нечујно не leakElectricity Фонтана

Buyers rating:
DEN 534.24

Залиха

A : фонтана за пиење; B : фонтана за пиење/кутија на филтер елементи (3 парчиња).Интелигентни мониторинг, близината сензори, домашни миленици работа автоматски кога се приближува, пак на вода режим.Интелигентни индукција на владата, инфрацрвена индукција вода, без постојана работа, повеќе штедење на енергија, подолг сервисен живот.Моќ-исклучување за заштита, ниско ниво на автоматско power-off да спречите суво согорување.Дното нога влошки, засилен и стабилна, тампон и анти-пропадна.Одбивање на нечистотии во вода и се пие здрава животна water Product Карактеристики : Инфрацрвен sensor Three modes Silent вода pump Water недостиг reminder Intelligent monitoring Water недостиг на моќ failurespecification : Материјал : ABSSize : 26×16×20 CMWater капацитет : 2.5 LWeight : 1 KGScope на примена : мали домашни миленици како што мачките и dogs Packing листата : Миленичиња вода диспензерот × 1 Filter × 2note : Поради рачни мерења на локации, може да биде мала грешка, поради светлина, може да биде мало боја разлика, ви благодариме за вашето разбирање.Ако имате било какви прашања во текот на купување или употреба, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во најкус рок и да ви помогне да го реши проблемот.

Кон својствата

Material:
ABS
Size:
26×16×20CM
Water capacity:
2.5L
Weight:
1KG
Scope of application:
small pets such as cats and dogs
Packing list:
Pet water dispenser × 1 :
Filter × 2 :
Due to manual measurement, there may be a slight error, due to light, there may be a slight color difference, thank you for your understanding. :
If you have any questions during the purchase or use, please contact us in time, we will reply you in the shortest time and help you solve the problem :

Најдобри предлози во категоријата

HAOKTSB Милениче Фонтана Миленичиња Вода Диспензерот Керамички Вода Сад Циркулација Фонтана, Карбонски Филтер, Ултра-Тивка за Кучиња,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HAOKTSB Милениче Фонтана Миленичиња Вода Диспензерот Керамички Вода Сад Циркулација Фонтана, Карбонски Филтер, Ултра-Тивка за Кучиња,

Куче фидер Направени на безбедно, природен материјал.Лесно да се движите,мачка фидер може да се користи

DEN 1192.80
4 Пакети Мачка Фонтана Филтер Цвет Милениче Фонтана Замена Филтри на отпадните Вода Диспензерот Филтри, да ги Задржи на Вода се Чисти
 • Обновено
Ценетост на стоката:

4 Пакети Мачка Фонтана Филтер Цвет Милениче Фонтана Замена Филтри на отпадните Вода Диспензерот Филтри, да ги Задржи на Вода се Чисти

Компатибилен со 84oz / 2.5 L Милениче Фонтана.Придонесе да се намали ризикот од инфекција на уринарниот трак

DEN 599.76
Пиење Фонтана, од не ' Рѓосувачки Челик Миленичиња Куче, Мачка Чешма Отворено Чекор-на Куче Waterer Пиење Свежа Вода Фонтана Алатка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Пиење Фонтана, од не ' Рѓосувачки Челик Миленичиња Куче, Мачка Чешма Отворено Чекор-на Куче Waterer Пиење Свежа Вода Фонтана Алатка

Применуваат не ' рѓосувачки челик повторно надвор, вие само треба за да се поврзете на овој производ со г

DEN 405.60
Куче Отворено Куче Вода за Пиење Фонтана Чекор На, Лесно Шепа Активира Пиење за Миленичиња Фармацевт, Дава Свежа Вода, Здрав, Лесен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Куче Отворено Куче Вода за Пиење Фонтана Чекор На, Лесно Шепа Активира Пиење за Миленичиња Фармацевт, Дава Свежа Вода, Здрав, Лесен

НЕОГРАНИЧЕН број на ЧИСТА ВОДА НА ПОБАРУВАЧКАТА ЗА ПИЈАЛАК ИЛИ се ИГРА со врвот куче квалитет чешма за к

DEN 1079.52
Ives Комерцијални Милениче Фонтана Керамички Миленичиња Вода Диспензерот, Ултра-Тивко Автоматско Циркулација Преносни, Лесен за Чистење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ives Комерцијални Милениче Фонтана Керамички Миленичиња Вода Диспензерот, Ултра-Тивко Автоматско Циркулација Преносни, Лесен за Чистење

Куче фидер Направени на безбедно, природен материјал.Лесно да се движите,мачка фидер може да се користи

DEN 1423.20
SoGuDio Милениче Фонтана Преносни Керамика Милениче Пиење Фонтана за Мачка ,Миленичиња Вода Диспензерот со Ултра Тивок Пумпа Компактен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SoGuDio Милениче Фонтана Преносни Керамика Милениче Пиење Фонтана за Мачка ,Миленичиња Вода Диспензерот со Ултра Тивок Пумпа Компактен

Направете вашето домашно милениче уживаат во чиста вода [Automatic Фонтана] : Ова домашно милениче фонтана м�

DEN 6092.64
Catit Свежи и Јасно Фонтана Замена Касети
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Catit Свежи и Јасно Фонтана Замена Касети

Производителот гаранција може да не се применува.За користење со catit дизајн свежи и јасно чешма за мачки

DEN 425.76
Исклучителна милениче шише за вода Маче Фармацевт Мачки Фонтана Вода Транспарентен Тивка Фармацевт Алкохоличари Пиење Сад Автоматски
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Исклучителна милениче шише за вода Маче Фармацевт Мачки Фонтана Вода Транспарентен Тивка Фармацевт Алкохоличари Пиење Сад Автоматски

Дизајн Концепт:Тркалезна форма дизајн, кој вашите мачки нема да биде повреден.Филтрирана Вода:мачки ф

DEN 950.40
HAOKTSB Милениче Фонтана Мачка Фонтана за Пиење,1.3 L Милениче Чешма со Тивок Пумпа,Автоматски Миленичиња Вода Диспензерот со Филтер
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HAOKTSB Милениче Фонтана Мачка Фонтана за Пиење,1.3 L Милениче Чешма со Тивок Пумпа,Автоматски Миленичиња Вода Диспензерот со Филтер

[ Super Silent и Ниска потрошувачка на енергија ] : автоматско циркулираат пиење фонтаната е изградена во еден

DEN 633.60
Домашно милениче фонтана Преносни Мачка Чешма за Мачки и Кучиња, USB Автоматско Циркулација Пастирски Смола Резервоарот за Вода 650ML
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Домашно милениче фонтана Преносни Мачка Чешма за Мачки и Кучиња, USB Автоматско Циркулација Пастирски Смола Резервоарот за Вода 650ML

【Високо Квалитетен Материјал 】 Оваа чешма беше направена од страна на смола и керамика,издржлив, безбе

DEN 3701.04
XINLAN Мачка Чешма 2.6 L/88oz, Ултра Тивок Голем Капацитет Куче Вода Диспензерот, 3 Брзина на Проток на Вода на Вредноста, Транспарентни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XINLAN Мачка Чешма 2.6 L/88oz, Ултра Тивок Голем Капацитет Куче Вода Диспензерот, 3 Брзина на Проток на Вода на Вредноста, Транспарентни

2.6 L / 88oz ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Ова домашно милениче фонтана за пиење може да биде доволно да се даде возрасни �

DEN 690.48
GYZCZX 2l Милениче Фонтана Led Сина Светлина USB Погон Автоматско Вода Диспензерот Фидер Пијат Филтер за Мачки Кучиња Милениче Снабдувач
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GYZCZX 2l Милениче Фонтана Led Сина Светлина USB Погон Автоматско Вода Диспензерот Фидер Пијат Филтер за Мачки Кучиња Милениче Снабдувач

А пиење на фонтаната која го имитира протокот на тапа, привлекува животни и ги охрабрува домашните миле�

DEN 4104.00
Smoostart Милениче Пумпа за Вода, Мачка Чешми Пумпа Компатибилен Мотор, за Пет Пиење Фонтани Мачка Вода Диспензерот за Замена(со
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Smoostart Милениче Пумпа за Вода, Мачка Чешми Пумпа Компатибилен Мотор, за Пет Пиење Фонтани Мачка Вода Диспензерот за Замена(со

【Вклучува НИ plug】 не Ви треба за да го промените редоследот на адаптер, заштеда на време и пари.Елиминир�

DEN 383.76
SoGuDio Милениче Фонтана Мачка Куче Чешма, Автоматски Миленичиња Вода Диспензерот за Пиење со Филтри,Керамички,Ултра Тивок 1.3 L
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SoGuDio Милениче Фонтана Мачка Куче Чешма, Автоматски Миленичиња Вода Диспензерот за Пиење со Филтри,Керамички,Ултра Тивок 1.3 L

Направете вашето домашно милениче уживаат во чиста вода 【 МОЛЧИ ПУМПА】миленичиња фонтана е дизајнира�

DEN 1845.60
PETLIBRO Мачка Чешма, Ултра Тивок со Два Начини на Проток, BPA-Free Капсула Милениче Чешма, 71oz/2.1 L Видливи Нивото на Водата Куче
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PETLIBRO Мачка Чешма, Ултра Тивок со Два Начини на Проток, BPA-Free Капсула Милениче Чешма, 71oz/2.1 L Видливи Нивото на Водата Куче

Работи Ултра Тивко & Поттикнува Пиење : PETLIBRO мачка фонтана за пиење користи патентирана штекер цевка, ко�

DEN 959.76
LUXMAX Исклучителна милениче шише за вода Автоматско Прозрачна Миленици Чешма за Мачки Фонтана Кучиња USB Електрични Вода Диспензерот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LUXMAX Исклучителна милениче шише за вода Автоматско Прозрачна Миленици Чешма за Мачки Фонтана Кучиња USB Електрични Вода Диспензерот

што е многу важно за вашето домашно милениче е функција на бубрезите.НЕКА МИЛЕНИЧИЊА ПИЈАТ ПОВЕЌЕ ВОДА :

DEN 534.24
HAOKTSB Автоматско задолжени за хранење телиња Милениче Пиење Фонтана Мачка Чешма,Супер Исклучете Керамика Миленичиња Вода Диспензерот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HAOKTSB Автоматско задолжени за хранење телиња Милениче Пиење Фонтана Мачка Чешма,Супер Исклучете Керамика Миленичиња Вода Диспензерот

[ ФИЛТРИРАНИ ] Заменливи активниот јаглен филтер памук спречување на коса, исхрана остатоци и загадувач

DEN 2184.00
HMKGKJ Миленичиња Вода Диспензерот, Пет Керамички Сад Миленичиња Вода Диспензерот, Автоматски Циркулираат Фонтана Вода
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HMKGKJ Миленичиња Вода Диспензерот, Пет Керамички Сад Миленичиња Вода Диспензерот, Автоматски Циркулираат Фонтана Вода

Едноставна структура и дизајн се лесно да се размонтираат и чиста, што го прави на пет пијалаци фармацев

DEN 3395.28