• Обновено
Победникот 8823 Флуорид Коцки Големи Сина Боја 100/pk

Победникот 8823 Флуорид Коцки Големи Сина Боја 100/pk

Buyers rating:
DEN 295.20

Залиха

флуорид коцки функција надворешен предниот зглоб која функционира како рачка за лесно вметнување и отстранување.спречи gagging додека дозволуваат слобода на движење.Жолта во Боја. 100 во пакет.Големина Smalll.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата