• Обновено
100x Флуорид Лак Пена Коцки Стоматолошки Двојна Големи Сини Пакет за Еднократна употреба Cubetas

100x Флуорид Лак Пена Коцки Стоматолошки Двојна Големи Сини Пакет за Еднократна употреба Cubetas

Buyers rating:
DEN 406.80

Залиха

- Оригинални IONITE. - Тешки. - Вкупно 100 двојна коцки. - Направен во САД. - Референца : 10-12545. Расположливиот Флуорид Големи Коцки / Двоен Лак. 100x Големи Сини Флуорид Коцки Двојна.Референца : 10-12545.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата