• Обновено
YESUN USB Полнење Flex Кабел Port Конектор за Полнење Dock Приклучок за Sony Xperia Tablet Z SGP311 SGP312 SGP321

YESUN USB Полнење Flex Кабел Port Конектор за Полнење Dock Приклучок за Sony Xperia Tablet Z SGP311 SGP312 SGP321

Buyers rating:
DEN 191.76

Залиха

Компатибилен со Гасеница за Sony Xperia Tablet Z SGP311 SGP312 SGP321. Објектот има во парк.Секој објект е прегледан и тестирани пред испорака.Стоки и сликата е иста ,Па ве молиме да го проверите точното модел пред да го купат.Ако постои било каков квалитет проблем со стоката , ве Молиме контактирајте со нас ,Ние ќе ви обезбедиме со добри по-продажбата на услугата.USB Полнење Flex Кабел Port Конектор за Полнење Dock Приклучок за Sony Xperia Tablet Z SGP311 SGP312 SGP321.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

MMOBIEL Приклучете го Конекторот е Компатибилен со iPad 2 2011 - Полнење Порта Flex Cable - Слушалки Port/Микрофон/Антена Замена
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MMOBIEL Приклучете го Конекторот е Компатибилен со iPad 2 2011 - Полнење Порта Flex Cable - Слушалки Port/Микрофон/Антена Замена

Приклучете го Конекторот на Полначот на Пристаништето Flex Лента Кабел Компатибилен со i Pad 2 A1395 A1396 A1397 2011 �

DEN 191.76
KESOTO Полнење преку USB Порт Connetor Клупа Одбор Flex Кабел, за Табот О7 T220, T225C, Полнење Порта Алатки Додатоци, Таблети Делови
  • Обновено
Ценетост на стоката:

KESOTO Полнење преку USB Порт Connetor Клупа Одбор Flex Кабел, за Табот О7 T220, T225C, Полнење Порта Алатки Додатоци, Таблети Делови

Напредни производна технологија, висока сигурност и високи перформанси.Ги исполни стандардите за квал�

DEN 480.00
MMOBIEL Приклучете го Конекторот е Компатибилен со iPad Ер/iPad 6 - Полнење Порта Flex Cable - Слушалки Port/Микрофон/Антена Замена
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MMOBIEL Приклучете го Конекторот е Компатибилен со iPad Ер/iPad 6 - Полнење Порта Flex Cable - Слушалки Port/Микрофон/Антена Замена

Приклучете го Конекторот на Полначот на Пристаништето Flex Лента Кабел Компатибилен со i Pad Ер / i Pad 6 A1474 A14

DEN 861.60
MMOBIEL Приклучете го Конекторот е Компатибилен со iPad Про (9,7-инчен) - Полнење Порта Flex Cable - Слушалки Port/Микрофон/Антена
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MMOBIEL Приклучете го Конекторот е Компатибилен со iPad Про (9,7-инчен) - Полнење Порта Flex Cable - Слушалки Port/Микрофон/Антена

Приклучете го Конекторот на Полначот на Пристаништето Flex Лента Кабел Компатибилен со i Pad Про (9,7инчен) A16

DEN 191.76