• Обновено
Villeroy и Boch Нов Бран Flatware 64 Компјутер. Услуга за 12 од Villeroy и Boch

Villeroy и Boch Нов Бран Flatware 64 Компјутер. Услуга за 12 од Villeroy и Boch

Buyers rating:
DEN 5190.96

Залиха

Модерна и едноставна дизајн, кои ќе бидат око фаќање на секоја маса амбиент.Вклучува 12 на секоја од следниве : вечера вилушка, салата вилушка, вечера нож, супена лажица и лажичка.Вклучува една од секоја од следниве : кои служат лажица, дупчиња служат лажица, месо вилушка, сок ladle.Направена во 18/10 нерѓосувачки челик.Машина За Миење Садови Безбедно.Откријте успешна приказна зад луксузен дизајн јазик на Нов Бран колекција.Неспоредлив серија докажува дека е око-catcher за било поставено на маса.Целата колекција е погоден за секојдневна употреба, како и за секоја посебна прилика.На необичен дизајн на New Wave колекција е еден фасцинантен фузија на елегантен едноставност и модерен стил.Оваа décor револуција во светот на круг садови, откако бил инспириран од геометриски форми, како што се плоштади, правоаголници и триаголници.Овие беа тогаш во комбинација со уникатен бран дизајн, спарени со асиметрија и прогресивни форми за да се создаде New Wave.New Wave е модел од Villeroy всушност, целата колекција е машина за миење садови-безбедно и микробранова-безбедно, што го прави погоден за секојдневна употреба.Дизајнот е од највисок квалитет и изработка во согласност со Villeroy & Boch е најдобро традиција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Сребрениот Сет, Сино Злато Мат Нерѓосувачки Челик 36Pcs Flatware Прибор за јадење Поставен Нож Торта Вилушка Лажица Садови Dinnerware
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Сребрениот Сет, Сино Злато Мат Нерѓосувачки Челик 36Pcs Flatware Прибор за јадење Поставен Нож Торта Вилушка Лажица Садови Dinnerware

【ЦВРСТА КОНСТРУКЦИЈА】 Сребрениот поставите не е тешка, но цврсти доволно, Есцајг сет ќе не виткајте ил�

DEN 1576.56
Gugrida 20-Парче 18/10 Нерѓосувачки Челик Луксузни Огледало Полиран Црна Шарени Сребрениот Flatware Прибор за јадење Поставен на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Gugrida 20-Парче 18/10 Нерѓосувачки Челик Луксузни Огледало Полиран Црна Шарени Сребрениот Flatware Прибор за јадење Поставен на

Машина за миење садови Безбедно : Овој прибор за на маса во собата е безбедно да се мијат во машина за мие

DEN 1175.76
Mepra 30-Парче Казабланка Oro Торта Flatware Сет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Mepra 30-Парче Казабланка Oro Торта Flatware Сет

Збогатете го вашето јадење искуство со прекрасниот италијански flatware!Нерѓосувачки Челик е обложена со PV

DEN 23472.00
Виножито 40-Парче Сребрениот Сет, Flatware Сет со Организаторот Огледало Полиран, машина за миење Садови Безбедно Услуга за 8, Вклучуваат
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Виножито 40-Парче Сребрениот Сет, Flatware Сет со Организаторот Огледало Полиран, машина за миење Садови Безбедно Услуга за 8, Вклучуваат

✔40 парчиња Виножито сребрениот сет со простор за 8 вклучува : 8 вечера ножеви, 8 вечера вилушка, 8 салата в�

DEN 983.76
KatieKay Мат Црна Сребрениот Set-Услуга за 4-Модерна 20-парче Сатенски Финиш Flatware-18/10 Нерѓосувачки Челик Прибор за Дома-Ресторан-Свадба-Посебни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KatieKay Мат Црна Сребрениот Set-Услуга за 4-Модерна 20-парче Сатенски Финиш Flatware-18/10 Нерѓосувачки Челик Прибор за Дома-Ресторан-Свадба-Посебни

МОДЕРНА КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН Комплименти се на нивниот пат со овој уникатен и ергономски дизајн; Лесни, но цв

DEN 1044.00
Бамбус Влакна Деца Одбор Храна Плоча-5Pcs Деца Dinnerware Подарок Поставува со Плоча, Сад, Куп, Вилушка и Лажица (Делфинот)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Бамбус Влакна Деца Одбор Храна Плоча-5Pcs Деца Dinnerware Подарок Поставува со Плоча, Сад, Куп, Вилушка и Лажица (Делфинот)

Дете садови сет од 5 : Екопријателски бамбус влакна плочи, бамбус чинии, бебе хранење чаши, бамбус бебе ла

DEN 479.76
Вечера Utensil Сет, 3Set Лажици Предници Поставување Еколошки Лесно Да се Чисти за Ресторан за Надворешна Излети Скара Училиште Ручеци,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Вечера Utensil Сет, 3Set Лажици Предници Поставување Еколошки Лесно Да се Чисти за Ресторан за Надворешна Излети Скара Училиште Ручеци,

Направен од природни дрво материјали, еколошки, трајни и лесни да се чистат.На прибор за јадење сет содр�

DEN 1663.20
6 Pack Sporks Нерѓосувачки Челик Предници и Лажици, Muulaii Метал Sporks Вилушка Лажица Комбо за сладолед Лажица Салата Предници,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

6 Pack Sporks Нерѓосувачки Челик Предници и Лажици, Muulaii Метал Sporks Вилушка Лажица Комбо за сладолед Лажица Салата Предници,

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Нашите Spork е направен од висок квалитет на 18 / 8 нерѓосувачки челик, кој е издржлив и з

DEN 239.76
Бебе Led Weaning Хранење Материјали за Години - HOFISH Бебе Хранење Set - Авто Прибор за Јадење Сет со Лигавче, Плоча, Слама, Лажица,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Бебе Led Weaning Хранење Материјали за Години - HOFISH Бебе Хранење Set - Авто Прибор за Јадење Сет со Лигавче, Плоча, Слама, Лажица,

【УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ】Ние стоиме зад нашите производи и ќе бидат повеќе од среќни да се направи вашиот �

DEN 479.76
Мат Злато Сребрениот Поставите 24 Парчиња, Aiercon Flatware се Поставува за 4, од не ' Рѓосувачки Челик Прибор Сет за Дом и Кујна,Садови
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мат Злато Сребрениот Поставите 24 Парчиња, Aiercon Flatware се Поставува за 4, од не ' Рѓосувачки Челик Прибор Сет за Дом и Кујна,Садови

24парче Злато Flatware Поставите доаѓа со 4 редовни предници, 4 салата предници, 4 ножеви, 4 лажички ,4 лажички и

DEN 1031.76
DANIALLI 60 Парче Сребрениот Сет За 12, 18 10 Нерѓосувачки Челик Сребрениот Собата, Модерен Елегантни Flatware Сет, Вклучуваат Нож/Вилушка/Лажица
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DANIALLI 60 Парче Сребрениот Сет За 12, 18 10 Нерѓосувачки Челик Сребрениот Собата, Модерен Елегантни Flatware Сет, Вклучуваат Нож/Вилушка/Лажица

Вечера нож 9инчен x4 во 20Парче x6 во 30Парче x8 во 40Парче x12 во 60Парче.5инчен x4 во 20Парче x6 во 30Парче x8 во 40Парч�

DEN 6654.72
ZHEYANG Мали Лажици Лажица Нерѓосувачки Челик Flatware Сет за 6 Ножеви и Предници 24 Парче Вечера Лажици Лажички Кинески Лажици М-G1012
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZHEYANG Мали Лажици Лажица Нерѓосувачки Челик Flatware Сет за 6 Ножеви и Предници 24 Парче Вечера Лажици Лажички Кинески Лажици М-G1012

◆ПАКЕТ : Нерѓосувачки Челик прибор за на маса во Собата за 6 Ножеви x 6, Предници x 6, Лажици x 6, кафени лажич

DEN 311.76
Cuisinart Петел Flatware Сетови (40-Парче)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cuisinart Петел Flatware Сетови (40-Парче)

Секое парче е рачно изработени од најдобрите тешкимерач нерѓосувачки челик.Внимание на детали од дизај

DEN 1679.76