• Обновено
Mepra 104822049 Linea 49 Компјутери Flatware Set - Метален Прибор За На Маса, Машина За Миење Садови Безбедно Прибор За Јадење

Mepra 104822049 Linea 49 Компјутери Flatware Set - Метален Прибор За На Маса, Машина За Миење Садови Безбедно Прибор За Јадење

Buyers rating:
DEN 14706.96

Залиха

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.ИТАЛИЈАНСКИ ИЗРАБОТЕНИ ДИЗАЈНИ : Mepra е познат за иновативност во дизајнот, благодарение на профитабилен соработки со важни италијански дизајнери како што се Angelo Mangiarotti.Сега ќе можете да лесно да се донесе парче Направени во Италија историјата на вашата маса.Се ДОЖИВЕЕ НЕШТО ПОСЕБНО : Ова flatware колекција претставува низа на премија прибор за јадење со елегантен форми и совршена завршна обработка.На Linea колекција е погоден за важни вечери и формални настани.ВИСОКА ОТПОРНОСТ на ПРИБОР за јадење : јадење приборот за јадење во собата е направен со користење на не ' рѓосувачки челик 18/10. Оваа челик содржи повеќе од 5 отсто легирање елементи и е многу силна.Материјалот е отпорен на оксидација и ' рѓа. 49 ПАРЧЕ ПРИБОР за јадење ПОСТАВЕН ВКЛУЧУВА : Mepra 49-парче сет вклучува 12x Европската лажица, 12x табела вилушка, 12x табела нож, 12x лажичка кафе, и 1 супена ladle.Комплетна flatware сет за 12 табела settings.Mepra 49-парче сет вклучува 12x Европската лажица, 12x табела вилушка, 12x табела нож, 12x лажичка кафе, и 1 супена ladle.Комплетна flatware сет за 12 табела settings.Оваа flatware колекција претставува низа на премија прибор за јадење со елегантен форми и совршена завршна обработка.На Linea колекција е погоден за важни вечери и формални настани.Mepra прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.Форма, функција, и индивидуалност дојде заедно во овој елегантен flatware колекција.За разлика од било кој производител на пазарот, Mepra дизајни секој дел од рачка на ножот.Ова ви дава совршен органски симетрич-ност вашата маса заслужува.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Lehoo Замокот Деца Прибор за Деца Есцајг, 6pcs Безбедност Нерѓосувачки Челик Деца Вилушка Лажица Нож во собата, Деца Flatware Сет,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Lehoo Замокот Деца Прибор за Деца Есцајг, 6pcs Безбедност Нерѓосувачки Челик Деца Вилушка Лажица Нож во собата, Деца Flatware Сет,

[ВКЛУЧУВА] 6 компјутери деца прибор за јадење сет, вклучувајќи 2 x ножеви, 2 x предници, 2 x лажици, идеална не

DEN 263.76
OBloved Храна за бебиња Режа Машина, Мултифункционален Masher Мелница Хеликоптер Дробилката, Дом и Кујна Храна Slicer Shears, Безбедно
  • Обновено
Ценетост на стоката:

OBloved Храна за бебиња Режа Машина, Мултифункционален Masher Мелница Хеликоптер Дробилката, Дом и Кујна Храна Slicer Shears, Безбедно

Дршката може да застане на своите сопствени да се задржи вашата маса чисти.Сосема безбеден и лесен за уп

DEN 216.72
ZHEYANG Мали Лажици Лажица Нерѓосувачки Челик Flatware Сет за 6 Ножеви и Предници 24 Парче Вечера Лажици Лажички Кинески Лажици М-G1012
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ZHEYANG Мали Лажици Лажица Нерѓосувачки Челик Flatware Сет за 6 Ножеви и Предници 24 Парче Вечера Лажици Лажички Кинески Лажици М-G1012

◆ПАКЕТ : Нерѓосувачки Челик прибор за на маса во Собата за 6 Ножеви x 6, Предници x 6, Лажици x 6, кафени лажич

DEN 311.76
Мат Злато Сребрениот Сет, Bysta 20-Парче Нерѓосувачки Челик Flatware Поставување Прибор За Јадење Поставен На Услуги За 4, Сатенски
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Мат Злато Сребрениот Сет, Bysta 20-Парче Нерѓосувачки Челик Flatware Поставување Прибор За Јадење Поставен На Услуги За 4, Сатенски

⭐Уникатен и Луксузен Дизајн : Стилски и вонредни, круг и елегантни линии, особено на рабовите, каде се ва

DEN 1223.76
Gugrida 20-Парче 18/10 Нерѓосувачки Челик Луксузни Огледало Полиран Црна Шарени Сребрениот Flatware Прибор за јадење Поставен на
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Gugrida 20-Парче 18/10 Нерѓосувачки Челик Луксузни Огледало Полиран Црна Шарени Сребрениот Flatware Прибор за јадење Поставен на

Машина за миење садови Безбедно : Овој прибор за на маса во собата е безбедно да се мијат во машина за мие

DEN 1175.76
Сребрениот Сет, Сино Злато Мат Нерѓосувачки Челик 36Pcs Flatware Прибор за јадење Поставен Нож Торта Вилушка Лажица Садови Dinnerware
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Сребрениот Сет, Сино Злато Мат Нерѓосувачки Челик 36Pcs Flatware Прибор за јадење Поставен Нож Торта Вилушка Лажица Садови Dinnerware

【ЦВРСТА КОНСТРУКЦИЈА】 Сребрениот поставите не е тешка, но цврсти доволно, Есцајг сет ќе не виткајте ил�

DEN 1576.56
6 Парчиња Деца Прибор Бебе Лажица Вилушка Поставите Деца Flatware Сет со Патување Случај Бебето Хранење Обука Лажици Предници со
  • Обновено
Ценетост на стоката:

6 Парчиња Деца Прибор Бебе Лажица Вилушка Поставите Деца Flatware Сет со Патување Случај Бебето Хранење Обука Лажици Предници со

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.Атрактивни

DEN 431.76