• Обновено
40' Рамни W/Шерман Резервоарот Б&M #33745

40' Рамни W/Шерман Резервоарот Б&M 33745

Buyers rating:
DEN 2783.76

Залиха

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 87245. Овие нови flatcars се подготвени да се распореди на вашиот изглед!Секој умре-фрлија flatcar е преполн со посебно се применува детали и 1 : 48 скала Шерман Tank.By себе или со воз оптоварување, овие автомобили се сигурни да се команда внимание.Умре-фрлија метал камиони Оперативни couplers Дрво палубата Посебно се применува земи железо и кочница детали Отстранлив 1 : 48 скала Шерман Резервоарот оптоварување 2 Патот броеви по патот име СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Железнички Линија : Бостон & Мејн Роуд Број : 33745 Мерач : O Мерач Скала Тип : Скала на Моќ : Електрични Мин Крива : O31 Димензии : Должина : 11.25" ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - МАЛИ ДЕЛОВИ!НЕ СЕ НАМЕНЕТИ ЗА ДЕЦА ПОД 3.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата