• Обновено
Rok Хардвер Тешки 20 Фиока Слајдови Целосна Екстензија Топката Имајќи 200 Кг Капацитет (10 Пар)

Rok Хардвер Тешки 20 Фиока Слајдови Целосна Екстензија Топката Имајќи 200 Кг Капацитет (10 Пар)

Buyers rating:
DEN 4991.76

Залиха

Уживајте мазна кабинет фиоки со овие целосна екстензија топката имајќи фиока слајдови!.Тешки фиока слајдови кои можат да имаат до 200 кг.Лесно да се инсталира 32 mm систем компатибилен.Вклучува : 2 Слајдови, Монтажа Завртки.Совршен за комерцијални мебел, механичка опрема, електронски прилози, управување со фиоки/кабинетот, и кујни Целосна екстензија, страна-монтирани слајдови 2-9/64" Висина (54.5 mm) Бара 1/2" (12.7 mm) страна проред 200 фунти на оптоварување (18" во должина и погоре) Предизвика ослободување disconnect Анти-враќа Не-предадени Шраф за монтирање на системот е 32 mm компатибилен Лесен пристап на прозорец за да се стигне до дупка во кабинетот член во затворена положба Detend - во затворена положба Ro HS Согласност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

DYWOZDP Заклучување Тешки Фиока Слајдови Целосна Екстензија Помалку Бучава Топката Имајќи Лизгачки Шини Тркачи Водичи Песна, Лизгајте
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DYWOZDP Заклучување Тешки Фиока Слајдови Целосна Екстензија Помалку Бучава Топката Имајќи Лизгачки Шини Тркачи Водичи Песна, Лизгајте

Материјал : Нашата фиока слајдови се изработени од високо квалитетен ладно валани челични со цинк позла

DEN 240.00
YDSHOLL Фиока Слајд 10-22 Нерѓосувачки Челик Фиока Слајд Песна, Лизгајте Песна Мека Блиску Исклучување Фиока за Песната Три-Дел Слајдови
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YDSHOLL Фиока Слајд 10-22 Нерѓосувачки Челик Фиока Слајд Песна, Лизгајте Песна Мека Блиску Исклучување Фиока за Песната Три-Дел Слајдови

Нерѓосувачки челик Sможе да се користи во кујната, бањата.Балкон и други влажни места.нерѓосувачки.Двој�

DEN 2152.80
yuzhiyu Фиока Лизгачки Железнички Челик Песна Страна на Планината, Должина 12in-50in, Телескопски Целосна Екстензија оков за Мебел
 • Обновено
Ценетост на стоката:

yuzhiyu Фиока Лизгачки Железнички Челик Песна Страна на Планината, Должина 12in-50in, Телескопски Целосна Екстензија оков за Мебел

3 mm Ширина : 56mm(2.【Лесно да се инсталира】На подолг Големина на пониско оптоварување на телесната тежина.�

DEN 2597.52
MroMax 6-Инчен Фиока Слајдови, Целосна Екстензија Топката Имајќи Слајд Песна Железнички 45mm Широк 100lb Капацитет Сребро) 1 Пар
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MroMax 6-Инчен Фиока Слајдови, Целосна Екстензија Топката Имајќи Слајд Песна Железнички 45mm Широк 100lb Капацитет Сребро) 1 Пар

[Спецификации] Unexpanded Големина : 150 x 45 mm / 6инчен x 1.77инчен (L*W); Оптоварување : 45kg / 100 кг; Материјал : Ладно В�

DEN 297.36
YUANP Продолжување Фиока Слајд, Полн Конекција 3 Дел Топката Лежишта, Кабинетот на оков за Мебел Додатоци,Сребро-40in=100cm
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YUANP Продолжување Фиока Слајд, Полн Конекција 3 Дел Топката Лежишта, Кабинетот на оков за Мебел Додатоци,Сребро-40in=100cm

① На Дебел материјал, дебелина од 1,5 MM, товарот 65 KG, погоден за повеќето тешки и големи фиоки ② Издолжени,

DEN 1720.08
Gobrico 22-Инчен Мека Затворање Фиока Слајдови, Тешки Целосна Екстензија Фиока Тркачи, Топката Имајќи Кабинет Фиока Шини глајд модели,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Gobrico 22-Инчен Мека Затворање Фиока Слајдови, Тешки Целосна Екстензија Фиока Тркачи, Топката Имајќи Кабинет Фиока Шини глајд модели,

Мека / Себе затворање фиока глајд модели.Идеален за нова изградба,ремоделирање и замена проекти.Страна �

DEN 1363.20
WNSC Отворена Врата Амортизерите, Анти‑Намалувањето Вратата Latch Амортизерите Силна Airtightness Здрав за Кујна за Кабинет(Сива
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WNSC Отворена Врата Амортизерите, Анти‑Намалувањето Вратата Latch Амортизерите Силна Airtightness Здрав за Кујна за Кабинет(Сива

Тоа се отвора со еден допир, retracts слободно, има силна airtightness, цврсти и издржливи, убава и великодушни, кои

DEN 297.60
ngruama8 16-52 Тешки Фиока Слајд Железнички 500lbs Оптоварување Фиока Тркач 3-Пати Целосна Екстензија Топката Имајќи оков за Мебел
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ngruama8 16-52 Тешки Фиока Слајд Железнички 500lbs Оптоварување Фиока Тркач 3-Пати Целосна Екстензија Топката Имајќи оков за Мебел

Три пати лизгачки фиока : прво, да се повлече фиока од средниот канал; надворешниот каналот продолжува, в

DEN 7398.72
MonDaufie 10 Пар од 18 Инчи 3-Дел Целосна Екстензија Хардвер Топката Поаѓајќи од Страна на Планината Мека Затворање Фиока Слајдови,110
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MonDaufie 10 Пар од 18 Инчи 3-Дел Целосна Екстензија Хардвер Топката Поаѓајќи од Страна на Планината Мека Затворање Фиока Слајдови,110

10 пара на 18 инчен мека блиску целосна екстензија фиока шини, вклучувајќи ги шрафовите за монтирање.Но, з�

DEN 2159.76
Juvielich 14 од Страна на Планината Целосна Екстензија Топката Имајќи Фиока Слајд, Solf Само Затворање Фиока Шини,100-КГ Тежина Капацитет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Juvielich 14 од Страна на Планината Целосна Екстензија Топката Имајќи Фиока Слајд, Solf Само Затворање Фиока Шини,100-КГ Тежина Капацитет

【ГОЛЕМИНА】 350 x 35 mm / 14инчен x 1.38инчен (L*W); Оптоварување : 45kg / 100 кг; Без завртки; Делови : 2 【МАТЕРИЈАЛ】 Н�

DEN 359.76
Челик Круг Стил Hoosier Кабинет Монтажа Страна Загради - 10-5/8 Долго х 3-3/4 Висока (Пар) - Hoosier Кабинетот на Хардвер за да се
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Челик Круг Стил Hoosier Кабинет Монтажа Страна Загради - 10-5/8 Долго х 3-3/4 Висока (Пар) - Hoosier Кабинетот на Хардвер за да се

Заврши / Материјал : Овие несакани монтажа голема заграда се направени од издржлив чиста челик со висок �

DEN 646.80
Aexit 2 Парчиња Кабинет Хардвер Црна Целосна Екстензија Топката Имајќи Фиока Мазна Слајдови Фиока Слајдови Железнички 24
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Aexit 2 Парчиња Кабинет Хардвер Црна Целосна Екстензија Топката Имајќи Фиока Мазна Слајдови Фиока Слајдови Железнички 24

Име На Производ : Фиока Слајд Железница;Материјал : Метал.Боја : Црна.Големина на(Секој) : Укината : 60 x 4.2 x 1.

DEN 1134.24
SHOUCAN Нерѓосувачки челик бафер Фиока Слајдови гардероба фиока го исклучите 10 - 20 Кабинет Фиока Слајдови 3 Пати Целосна Екстензија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SHOUCAN Нерѓосувачки челик бафер Фиока Слајдови гардероба фиока го исклучите 10 - 20 Кабинет Фиока Слајдови 3 Пати Целосна Екстензија

10" 20" во должина.Наместо cringe во пресрет на лизгачки сребрениот и треснувајќи кујната кабинет фиоки, да с�

DEN 1559.76
YDSHOLL Фиока Слајд Кујна Хардвер 45Mm Ширина Мека Блиску Кабинет Фиока Слајдови Молчи Три-Дел го исклучите Водич Железнички (Боја
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YDSHOLL Фиока Слајд Кујна Хардвер 45Mm Ширина Мека Блиску Кабинет Фиока Слајдови Молчи Три-Дел го исклучите Водич Железнички (Боја

На фиока водич шини се направени од Ладно валани челични изградба.Со цинк позлатен, тоа е на силна сила и

DEN 1720.32
YDSHOLL Фиока Слајд 10-20In Мека Блиску Топката Имајќи Фиока Слајдови Планината Целосна Екстензија Фиока Тркачи оков за Мебел,45mm
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YDSHOLL Фиока Слајд 10-20In Мека Блиску Топката Имајќи Фиока Слајдови Планината Целосна Екстензија Фиока Тркачи оков за Мебел,45mm

Страна Царинење : 1 / 2" (12.7 mm), Ширина : 45mm, Должина : 1020in (250mm500mm) Вчитување Имајќи : 78lbs.Фиока слајдови се диза�

DEN 1425.60
Alise Цврст Челик Топката Имајќи Слајдови Тастатура Шини за Фиока Фах Додатоци Кабинет оков за Мебел,Подебели и Тешки Дизајн,Црна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Alise Цврст Челик Топката Имајќи Слајдови Тастатура Шини за Фиока Фах Додатоци Кабинет оков за Мебел,Подебели и Тешки Дизајн,Црна

Име На Производ : Тастатура Слајдови.Големина : 14Инчен; Width : 12 / 5 Инчен ; Повлекување Од Вкупната Должина :

DEN 287.76
Фиока Слајдови Целосна Екстензија Фиока Слајд Тешки Топката Имајќи 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750mm Метал Топката Имајќи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Фиока Слајдови Целосна Екстензија Фиока Слајд Тешки Топката Имајќи 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750mm Метал Топката Имајќи

➣фиока слајд големина : Топката Имајќи Фиока Слајдови внатрешниот железнички материјал дебелина 2.0 мил

DEN 3021.60
YAYONG Фиока Тешки-Должност Слајдови. Кампување Возила. Полица На Екранот Движете Капацитет Целосна Екстензија Топката Имајќи Тешки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YAYONG Фиока Тешки-Должност Слајдови. Кампување Возила. Полица На Екранот Движете Капацитет Целосна Екстензија Топката Имајќи Тешки

★ Заклучување на фиока слајд железнички : На фиока може да се заклучи од страна на заклучување на функци

DEN 943.20