• Обновено
MAHLE ОК 91D Масло Филтер за Полнење

MAHLE ОК 91D Масло Филтер за Полнење

Buyers rating:
DEN 437.52

Залиха

Супериорен врежана и pleated филтер медиумите за високо нечистотија одржување капацитет и ниска пад на притисок.Секој MAHLE Оригинални масло филтер е дизајниран да производители на возила' (ОЕМ) спецификации и високи стандарди за безбедност.Супериорен структурните интегритетот преку високо квалитетни sheetmetal, endplates, и seaming.Притисок олеснување вентил обезбедува подмачкување на сите времиња.Анти-мозоци проверете вентил, каде што е применливо.MAHLE Оригинални филтри за воздух спречи нечистотија честички од внесување на лубрикант коло и одржување на квалитет, перформанси и ефикасност на моторот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Briggs & Stratton 5065K Гориво Филтер, (40 Micron)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Briggs & Stratton 5065K Гориво Филтер, (40 Micron)

Го заменува Бригс и Stratton Услуга Дел #691035 За Трева Трактор Мотори со Гориво Пумпа 40 Micron Оценка.Вистински Б

DEN 150.00
Т.Е Двојно Длабоко Спин На Пренос Филтер 128059150 & 5 Micron Премија на Висока Ефикасност Филтер 114000550 Компатибилен со 2001-2019
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Т.Е Двојно Длабоко Спин На Пренос Филтер 128059150 & 5 Micron Премија на Висока Ефикасност Филтер 114000550 Компатибилен со 2001-2019

Нудејќи повеќе од двојно од површината на конвенционален масло филтер, на PPE Премија на Висока Ефикасно�

DEN 240.00
12/ПАКЕТ FLEETGUARD СМАЗКА ФИЛТЕР LF16102
  • Обновено
Ценетост на стоката:

12/ПАКЕТ FLEETGUARD СМАЗКА ФИЛТЕР LF16102

Крстот Референца : БОЛДВИН B1441; СЛЕДЕЊЕ PH9100; NAPA 7202; PUROLATOR L35399; WIX 57202 Примарна Апликации : AC PF2232; БОЛДВИН B1441; �

DEN 5520.00
Perma-Кул 1226 Масло Филтер Планината
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Perma-Кул 1226 Масло Филтер Планината

Авион на Квалитетот на ЦПУ Машински Diecast Алуминиумска Конструкција.Dual 1"16 Филтер Теми ½ "NPT Пристаништа Л�

DEN 1361.04
Luber-пофини P967 на Филтерот за Масло
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Luber-пофини P967 на Филтерот за Масло

Микростакло синтетички и целулоза медиуми се обезбеди високо филтрирање ефикасност и нечистотијаодрж�

DEN 1116.00
Luber-пофини LK330DF Тешки Филтерот за Масло
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Luber-пофини LK330DF Тешки Филтерот за Масло

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

DEN 1459.92