• Обновено
Purolator PBL24651 PurolatorBOSS Максимална Мотор Заштита Спин На Филтерот за Масло

Purolator PBL24651 PurolatorBOSS Максимална Мотор Заштита Спин На Филтерот за Масло

Buyers rating:
DEN 335.76

Залиха

До 15, 000 милји; 99% Нечистотија Отстранување Моќ.Smart FUSION Технологија кој засилен полимер мрежа поддршка за проширена нечистотија одржување капацитет.Силиконски анти-drainback вентил за долг живот и заштита од сува започнува; Puro SEAL Заптивка направени од етилен-акрил за супериорен течење заштита и очекуваниот животен век.ШЕФ Челик Куќиште што се обезбедува стабилност за поголем отпор против екстремен притисок додека метал крајот капи подобрување на издржливост.Компатибилен со изберете модели од Chrysler Ford General Motors Land Rover Mazda.Одговара тип : Возило се Специфични.Стил : Purolator BOSS.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Масло Филтер За Домување Капа
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Масло Филтер За Домување Капа

Бек / Arnley делови се исполнат странски nameplate OE спецификации за форма, одговара и функција.Нашиот производ

DEN 822.48
Luber-пофини LFP3404A Тешки Филтерот за Масло
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Luber-пофини LFP3404A Тешки Филтерот за Масло

Микростакло синтетички и целулоза медиуми се обезбеди високо филтрирање ефикасност и нечистотијаодрж�

DEN 388.08
Т.Е Двојно Длабоко Спин На Пренос Филтер 128059150 & 5 Micron Премија на Висока Ефикасност Филтер 114000550 Компатибилен со 2001-2019
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Т.Е Двојно Длабоко Спин На Пренос Филтер 128059150 & 5 Micron Премија на Висока Ефикасност Филтер 114000550 Компатибилен со 2001-2019

Нудејќи повеќе од двојно од површината на конвенционален масло филтер, на PPE Премија на Висока Ефикасно�

DEN 240.00
MAHLE ОК 91D Масло Филтер за Полнење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MAHLE ОК 91D Масло Филтер за Полнење

Супериорен врежана и pleated филтер медиумите за високо нечистотија одржување капацитет и ниска пад на при

DEN 437.52
12/ПАКЕТ FLEETGUARD СМАЗКА ФИЛТЕР LF16102
  • Обновено
Ценетост на стоката:

12/ПАКЕТ FLEETGUARD СМАЗКА ФИЛТЕР LF16102

Крстот Референца : БОЛДВИН B1441; СЛЕДЕЊЕ PH9100; NAPA 7202; PUROLATOR L35399; WIX 57202 Примарна Апликации : AC PF2232; БОЛДВИН B1441; �

DEN 5520.00
Perma-Кул 1226 Масло Филтер Планината
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Perma-Кул 1226 Масло Филтер Планината

Авион на Квалитетот на ЦПУ Машински Diecast Алуминиумска Конструкција.Dual 1"16 Филтер Теми ½ "NPT Пристаништа Л�

DEN 1361.04
Luber-пофини P967 на Филтерот за Масло
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Luber-пофини P967 на Филтерот за Масло

Микростакло синтетички и целулоза медиуми се обезбеди високо филтрирање ефикасност и нечистотијаодрж�

DEN 1116.00
Briggs & Stratton 5065K Гориво Филтер, (40 Micron)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Briggs & Stratton 5065K Гориво Филтер, (40 Micron)

Го заменува Бригс и Stratton Услуга Дел #691035 За Трева Трактор Мотори со Гориво Пумпа 40 Micron Оценка.Вистински Б

DEN 150.00
Moroso 22461 Трки Масло Филтер за Chevy
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Moroso 22461 Трки Масло Филтер за Chevy

Пакет Димензии : 8.636 H x 21.844 L x 17.272 W (сантиметри).Земја на Потекло : сад.Одговара тип : Возило се Специфични.П

DEN 542.88