• Обновено
Luber-пофини LFF8092 Тешки Гориво Филтер

Luber-пофини LFF8092 Тешки Гориво Филтер

Buyers rating:
DEN 319.20

Залиха

Поефикасно филтрација карактеристики издржливи, течење-доказ изградба за да се намали ризикот од неуспех поради пукнатини и кршење.Полесно инсталација намалува престој и хаос се поврзани со промена на пластичен сад гориво филтри.Високи перформанси медиумите за повеќе нечистотија-одржување капацитет и 99 проценти филтрирање ефикасност.Сите-метал домување да го издржат поголем пулсот замор и да се обезбеди повисок пукна сила.Ги исполнува или го надминува ОЕМ барања.Luber-пофини нуди полн спектар на сигурен гориво филтри кои се обезбеди највисоко ниво на гориво чистење на ефикасноста и капацитетот за апсењето штетни загадувачи како нечистотија, вода, скала, и ' рѓа пред тие да стигнат до вашето возило е поттикнување на системот.Денес тешки-должност мотори побарувачката високи перформанси со заштита од витално значење за моторот и горивото компоненти на системот.Luber-пофини нуди највисок квалитет на гориво филтер компоненти обезбедување на ОЕМ (Original Equipment Manufacturer) замена за форма, одговара, а функција.Luber-пофини гориво филтри се најдобри осигурување за животот на вашиот мотор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Болдвин BF7924 Гориво Спин-На
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Болдвин BF7924 Гориво Спин-На

Ова гориво филтер може да помогне да се заштитат мотори и горива компоненти на системот од штетните ефе�

DEN 1008.00
Luber-пофини G6 Гориво Филтер
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Luber-пофини G6 Гориво Филтер

Високи перформанси и заштита задржи витални компоненти на моторот како што се инјектори за гориво и кар

DEN 391.20
Uxcell a17011200ux1240 Мотоцикл Филтер
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Uxcell a17011200ux1240 Мотоцикл Филтер

Име на производ : филтер за Воздух; материјал : пластични, метални, филтер хартија.Пакет Содржина : 1 x филт

DEN 811.92
904-210 Дизел Гориво Филтер Сад Греење Грејач 015321 загревање Елемент за 1994-2004 Ford или Меѓународни Камиони w/7.3 L Дизел Мотор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

904-210 Дизел Гориво Филтер Сад Греење Грејач 015321 загревање Елемент за 1994-2004 Ford или Меѓународни Камиони w/7.3 L Дизел Мотор

Замена : F81 Z9 J294АА,F5 TZ9 J294А,904210,1825186 C91,1831196 C92 Карактеристики : Подобрување на керамички дизајн траат многу �

DEN 432.00