• Обновено
AMBF WP15M46X5-25 Стандард String Рана Полиестер Медиумите 15 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 19.5 Инчен Должина, 316 СВ Јадро, 226/Затворен Крајот Капи Нема О-Прстен/Заптивка (Пакет 25)

AMBF WP15M46X5-25 Стандард String Рана Полиестер Медиумите 15 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 19.5 Инчен Должина, 316 СВ Јадро,

Buyers rating:
DEN 18186.48

Залиха

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.5 Micron.Endcap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Мастило и бојата елементи имаат 3-фаза мулти-шема ликвидација процесот нуди вистинска длабочина на вчитување и ја спречува core заслепувачки.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.Стандардни должини од 9.75 до 40 инчи.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

AMBF WS3S84X9S-25 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 3 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 39 Инчен Должина, 304 СВ Јадро,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WS3S84X9S-25 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 3 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 39 Инчен Должина, 304 СВ Јадро,

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 10035.36
AMBF WS20S3EX4-50 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиумите 20 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, Полипропилен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WS20S3EX4-50 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиумите 20 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, Полипропилен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 8914.80
AMBF Серија Quad-PRO Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 20µ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 19.5 Кертриџ Должина, Без Јадро,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF Серија Quad-PRO Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 20µ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 19.5 Кертриџ Должина, Без Јадро,

Quad Зона технологија овозможи формирање на 4 одделни филтрација зони во длабочината на филтерот кертриџ.

DEN 528.72
AMBF Серија Quad-Делукс Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 1μ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 10 Кертриџ Должина, Без Јадро,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF Серија Quad-Делукс Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 1μ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 10 Кертриџ Должина, Без Јадро,

Елементи се, исто така, произведени со интегриран 3 фаза процес што точно длабочина филтрација.4 бар) @ 86 F

DEN 3181.68
AMBF WS125M6EX1-15 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 125 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 29.25 Инчен Должина, Полипропилен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WS125M6EX1-15 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 125 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 29.25 Инчен Должина, Полипропилен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 12266.40
AMBF Серија Quad-PRO Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 20µ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 9.987 Кертриџ Должина, Без
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF Серија Quad-PRO Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 20µ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 9.987 Кертриџ Должина, Без

Quad Зона технологија овозможи формирање на 4 одделни филтрација зони во длабочината на филтерот кертриџ.

DEN 789.60
AMBF WN1S6EX1D-25 Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 29.25 Инчен Должина, Полипропилен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WN1S6EX1D-25 Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 29.25 Инчен Должина, Полипропилен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 8100.00
AMBF WC1M4TX1-25 Стандард String Рана Избелени Памук ФДУ Медиуми 1 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 19.5 Инчен Должина, Конзервирани
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WC1M4TX1-25 Стандард String Рана Избелени Памук ФДУ Медиуми 1 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 19.5 Инчен Должина, Конзервирани

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 13532.88
AMBF WP10S8TX4S-15 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 10 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 39 Инчен Должина, Конзервирани Челик
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WP10S8TX4S-15 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 10 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 39 Инчен Должина, Конзервирани Челик

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 835.20
AMBF WP1S2EX7S-50 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, Полипропилен Јадро,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WP1S2EX7S-50 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, Полипропилен Јадро,

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 12279.84