• Обновено
AMBF WP1S2EX7S-50 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, Полипропилен Јадро, 226/Пролет Крајот Капи Силикони О-Прстен/Заптивка

AMBF WP1S2EX7S-50 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, Полипропилен Јадро,

Buyers rating:
DEN 12279.84

Залиха

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Полиестер Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.75 Инчен Должина, Micron Оценка : 1 Micron.End Cap & Заптивка : 226/Пролет Крајот Капи Силикони О-Прстен/Заптивка.Произведено во САД.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Мастило и бојата елементи имаат 3-фаза мулти-шема ликвидација процесот нуди вистинска длабочина на вчитување и ја спречува core заслепувачки.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.Стандардни должини од 9.75 до 40 инчи.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

AMBF WN10S7TX6B-25 Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 10 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 30 Инчен Должина, Конзервирани
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WN10S7TX6B-25 Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 10 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 30 Инчен Должина, Конзервирани

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 9254.40
AMBF Серија Quad-Делукс Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 1μ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 10 Кертриџ Должина, Без Јадро,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF Серија Quad-Делукс Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 1μ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 10 Кертриџ Должина, Без Јадро,

Елементи се, исто така, произведени со интегриран 3 фаза процес што точно длабочина филтрација.4 бар) @ 86 F

DEN 3181.68
AMBF WP75S3TX7B-30 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 75 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, Конзервирани Челик
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WP75S3TX7B-30 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 75 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, Конзервирани Челик

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 7009.68
AMBF WS20S3EX4-50 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиумите 20 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, Полипропилен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WS20S3EX4-50 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиумите 20 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, Полипропилен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 8914.80
AMBF WN30S2TX4B-50 Стандард String Рана Природен Памук Медиумите 30 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, Конзервирани
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WN30S2TX4B-50 Стандард String Рана Природен Памук Медиумите 30 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, Конзервирани

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 10715.04
AMBF WN1S6EX1D-25 Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 29.25 Инчен Должина, Полипропилен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WN1S6EX1D-25 Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 29.25 Инчен Должина, Полипропилен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 8100.00
AMBF Серија Quad-Делукс Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 10µ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 9.987 Кертриџ Должина, Без
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF Серија Quad-Делукс Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 10µ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 9.987 Кертриџ Должина, Без

Континуирано 4зона структура обезбедува ефикасно предфилтрирање и завршни филтрација.Advantages Removal од 1um д

DEN 8531.04
AMBF WP20S74X8-25 Стандард String Рана Полиестер Медиумите 20 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 30 Инчен Должина, 304 СВ Јадро,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WP20S74X8-25 Стандард String Рана Полиестер Медиумите 20 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 30 Инчен Должина, 304 СВ Јадро,

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 8605.92
AMBF WP10S34X4T-30 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 10 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, 304 СВ Јадро, 222/Затворен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WP10S34X4T-30 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 10 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, 304 СВ Јадро, 222/Затворен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 5471.28
AMBF WE0.5S5TX5T-25 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 0.5 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 20 Инчи Должина, Конзервирани
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WE0.5S5TX5T-25 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 0.5 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 20 Инчи Должина, Конзервирани

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 5838.00