• Обновено
AMBF WC20S64X2-25 Стандард String Рана Избелени Памук ФДУ Медиумите 20 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 29.25 Инчен Должина, 304 СВ Јадро, 222/Заврши Крајот Капа Нема О-Прстен/Заптивка (?

AMBF WC20S64X2-25 Стандард String Рана Избелени Памук ФДУ Медиумите 20 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 29.25 Инчен Должина, 304

Buyers rating:
DEN 9053.04

Залиха

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.5 Micron.Endcap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Мастило и бојата елементи имаат 3-фаза мулти-шема ликвидација процесот нуди вистинска длабочина на вчитување и ја спречува core заслепувачки.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.Стандардни должини од 9.75 до 40 инчи.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

AMBF WE0.5S5TX5T-25 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 0.5 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 20 Инчи Должина, Конзервирани
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WE0.5S5TX5T-25 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 0.5 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 20 Инчи Должина, Конзервирани

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 5838.00
AMBF WE0.5S6TX9S-25 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 0.5 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 29.25 Инчен Должина, Конзервирани
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WE0.5S6TX9S-25 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 0.5 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 29.25 Инчен Должина, Конзервирани

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 7059.12
AMBF Серија Quad-PRO Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 100µ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 19.5 Кертриџ Должина, Без
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF Серија Quad-PRO Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 100µ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 19.5 Кертриџ Должина, Без

7 бар) @ 155 F (66 C).Спецификација : Максимум Напред Диференцијални Pressure40 psid (1.Сите Четири Серија касети се ос�

DEN 3996.48
AMBF WS20S3EX4-50 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиумите 20 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, Полипропилен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WS20S3EX4-50 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиумите 20 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, Полипропилен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 8914.80
AMBF Серија Quad-PRO Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 100µ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 29.25 Кертриџ Должина, Без
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF Серија Quad-PRO Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 100µ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 29.25 Кертриџ Должина, Без

Quad Зона технологија овозможи формирање на 4 одделни филтрација зони во длабочината на филтерот кертриџ.

DEN 5373.84
AMBF WP10S34X4T-30 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 10 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, 304 СВ Јадро, 222/Затворен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WP10S34X4T-30 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 10 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, 304 СВ Јадро, 222/Затворен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 5471.28
AMBF WP0.5S3EX3-50 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 0.5 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, Полипропилен Јадро,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WP0.5S3EX3-50 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 0.5 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, Полипропилен Јадро,

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 9577.92
AMBF Серија Quad-PRO Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 50µ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 30 Кертриџ Должина, Без Јадро,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF Серија Quad-PRO Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 50µ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 30 Кертриџ Должина, Без Јадро,

1, 5, 10, 20, 25, 30, 50, 75 & 100 100% полипропилен изградба овозможува широк спектар на употреба, вклучувајќи во согла

DEN 567.12
AMBF WS0.5S3TX9S-50 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 0.5 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, Конзервирани
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WS0.5S3TX9S-50 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 0.5 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, Конзервирани

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 6904.08
AMBF WP1S2EX7S-50 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, Полипропилен Јадро,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WP1S2EX7S-50 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, Полипропилен Јадро,

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 12279.84
AMBF Серија Quad-PRO Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 20µ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 19.5 Кертриџ Должина, Без Јадро,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF Серија Quad-PRO Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 20µ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 19.5 Кертриџ Должина, Без Јадро,

Quad Зона технологија овозможи формирање на 4 одделни филтрација зони во длабочината на филтерот кертриџ.

DEN 528.72