• Обновено
AMBF WS5S1EX6-30 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 5 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.875 Инчен Должина, Полипропилен Јадро, 226/Заврши Крајот Капи Нема О-Прстен/Заптив

AMBF WS5S1EX6-30 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 5 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.875 Инчен Должина, Полипропилен

Buyers rating:
DEN 5322.96

Залиха

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.5 Micron.End Cap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Мастило и бојата елементи имаат 3-фаза мулти-шема ликвидација процесот нуди вистинска длабочина на вчитување и ја спречува core заслепувачки.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.Стандардни должини од 9.75 до 40 инчи.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

AMBF WE0.5S6TX9S-25 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 0.5 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 29.25 Инчен Должина, Конзервирани
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WE0.5S6TX9S-25 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 0.5 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 29.25 Инчен Должина, Конзервирани

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 7059.12
AMBF WP10S34X4T-30 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 10 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, 304 СВ Јадро, 222/Затворен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WP10S34X4T-30 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 10 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, 304 СВ Јадро, 222/Затворен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 5471.28
AMBF WP25S6EX9D-25 Стандард String Рана Полиестер Медиумите 25 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 29.25 Инчен Должина, Полипропилен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WP25S6EX9D-25 Стандард String Рана Полиестер Медиумите 25 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 29.25 Инчен Должина, Полипропилен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 9297.84
AMBF WP1S2EX7S-50 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, Полипропилен Јадро,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WP1S2EX7S-50 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, Полипропилен Јадро,

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 12279.84
AMBF WS125M6EX1-15 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 125 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 29.25 Инчен Должина, Полипропилен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WS125M6EX1-15 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 125 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 29.25 Инчен Должина, Полипропилен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 12266.40
AMBF WN30S2TX4B-50 Стандард String Рана Природен Памук Медиумите 30 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, Конзервирани
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WN30S2TX4B-50 Стандард String Рана Природен Памук Медиумите 30 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, Конзервирани

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 10715.04
AMBF WS3S84X9S-25 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 3 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 39 Инчен Должина, 304 СВ Јадро,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WS3S84X9S-25 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 3 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 39 Инчен Должина, 304 СВ Јадро,

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 10035.36
Убиец Филтер Замена за SOLBERG 385P
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Убиец Филтер Замена за SOLBERG 385P

Го заменува p / n 385 P.Со гордост се Направени во САД.Произведени со највисок квалитет на материјали кои се

DEN 7704.72
AMBF Серија Quad-PRO Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 50µ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 30 Кертриџ Должина, Без Јадро,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF Серија Quad-PRO Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 50µ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 30 Кертриџ Должина, Без Јадро,

1, 5, 10, 20, 25, 30, 50, 75 & 100 100% полипропилен изградба овозможува широк спектар на употреба, вклучувајќи во согла

DEN 567.12
Убиец Филтер Замена за СЛУЧАЈ A173290
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Убиец Филтер Замена за СЛУЧАЈ A173290

Со гордост се Произведени во САД.Го заменува p / n A173290 Највисок Квалитет на Материјали и Медиуми на Распо�

DEN 1008.24