• Обновено
AMBF WE125M34X2-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 125 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, 304 СВ Јадро, 222/Заврши Крај CapNo О-Прстен/Заптивка (Пакување од 50)

AMBF WE125M34X2-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 125 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, 304 СВ Јадро,

Buyers rating:
DEN 16478.88

Залиха

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Полипропилен Медиуми.Филтер Димензија : 4.5 Inc OD 10 Инчен Должина, Micron Оценка : 125 Micron.End Cap & Заптивка : 222/Заврши Крајот Капа Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Мастило и бојата елементи имаат 3-фаза мулти-шема ликвидација процесот нуди вистинска длабочина на вчитување и ја спречува core заслепувачки.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.Стандардни должини од 9.75 до 40 инчи.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

4 Инчен Прстен Полипропилен Чувствува Филтер Кеса 1 Micron 4 x 14 Течни Аквариум Филтер Чорапи Големина 4 - Пакување од 2 (4 x 14,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

4 Инчен Прстен Полипропилен Чувствува Филтер Кеса 1 Micron 4 x 14 Течни Аквариум Филтер Чорапи Големина 4 - Пакување од 2 (4 x 14,

4 Инчен Прстен со 14 Инчен Долго , Полипропилен Чувствува Филтер Кеса 1 Micron.Индустриски Големина 4,4" Дијам

DEN 359.04