• Обновено
XJJZS Антички Телефон - Фиксен Дигитални Гроздобер Телефон Класичен Европски Ретро Фиксни Телефонски тон на Ѕвонење

XJJZS Антички Телефон - Фиксен Дигитални Гроздобер Телефон Класичен Европски Ретро Фиксни Телефонски тон на Ѕвонење

Buyers rating:
DEN 5616.48

Залиха

★ Склопот на метални материјали, добар сјај. ★ Исклучителни смола резба процес, стилски и елегантен. ★ Пластични копчето, мека и еластична. ★ Бакар слушалка дизајн, се чувствуваат удобно. ★ Креативен дизајн, одлична домашна декорација.Име на производ : Земјени Telephone Appearance : Антички / Занает / Античкиот Phone Placement метод : седиште type Material : Смола + metal Color класификација : Европската класична telephone Fixed-линија е една од најважните средства за комуникација во современото време.Вибрации на звукот се користи за промена на сегашните и напон на телефонска линија со употреба на микрофон на телефонот, што е, звукот е претворена во напонски сигнал и пренесува на другиот крај на телефон преку телефонска линија.Прирачник за мерење на сите големини ќе има некоја грешка од 1-3 cm, ве молиме да се разбере.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

WODMB Телефон Corded Телефони - мобилни Телефони - Ретро Новина Телефон - Мини Caller ID Телефон, Ѕид-Монтирани Телефонски Фиксна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WODMB Телефон Corded Телефони - мобилни Телефони - Ретро Новина Телефон - Мини Caller ID Телефон, Ѕид-Монтирани Телефонски Фиксна

Име на производ : Телефон.Материјал : ABS.Стил : едноставна.Големина : 225*145*55ММ.Работа : се Поврзете на фиксн�

DEN 4588.56
YTGH Corded Старата Мода Антички Телефон Оркестарот,Жичен Home Office Telephone Оркестарот Систем, Керамички Антички Стил,Гроздобер
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YTGH Corded Старата Мода Антички Телефон Оркестарот,Жичен Home Office Telephone Оркестарот Систем, Керамички Антички Стил,Гроздобер

[ НАПРЕДНИ ФИКСНИ ТЕЛЕФОНСКИ ] Оваа ретро дигитален телефон е комбинација на декоративна уметност и сов�

DEN 3503.76
Ретро Антички Телефон,Класичен старомодна Ротари Бирате Телефонски Десктоп Фиксен Телефон со Redial Hands-Free Механички Тонови на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ретро Антички Телефон,Класичен старомодна Ротари Бирате Телефонски Десктоп Фиксен Телефон со Redial Hands-Free Механички Тонови на

Гроздобер ротари бирате телефонски користи на традиционалниот свири механички измамник.Без разлика да

DEN 1747.20
WALNUTA Телефон-Антички Телефон Гроздобер Дрвени Земјени Дневна Соба Студија Ретро Декорација Декорација Дома Канцеларија Телефон
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WALNUTA Телефон-Антички Телефон Гроздобер Дрвени Земјени Дневна Соба Студија Ретро Декорација Декорација Дома Канцеларија Телефон

★Corded Телефон идеален додаток за посебна дневна соба дневна или во вашиот сон куќа, Својот елегантен над

DEN 7618.08
Телефон Гроздобер Ретро Антички Телефон,Ротари dial диск Ретро Жичен Corded Земјени Дома Биро Оркестарот Украс,Гроздобер Декоративни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Телефон Гроздобер Ретро Антички Телефон,Ротари dial диск Ретро Жичен Corded Земјени Дома Биро Оркестарот Украс,Гроздобер Декоративни

Специјалниот дизајн на мобилен телефон, бучава запира надвор и обезбедува јасен звук на телефонот, може

DEN 1732.80
ALISALQ Ретро Европски Стил дневната Соба/Спалната соба/Канцеларија Посветен Corded Телефон/Креативни High-end Фиксни Телефонски
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ALISALQ Ретро Европски Стил дневната Соба/Спалната соба/Канцеларија Посветен Corded Телефон/Креативни High-end Фиксни Телефонски

Декоративни уредување на просторот, уникатен стил, вкус, извонреден.Без зрачење повици, дека е здрава и �

DEN 6902.40
PDGJG Антички Телефон, Дигитални Фиксни Гроздобер Телефон Класичен Европски Ретро Фиксни Телефонски Corded со Бесење Слушалки за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PDGJG Антички Телефон, Дигитални Фиксни Гроздобер Телефон Класичен Европски Ретро Фиксни Телефонски Corded со Бесење Слушалки за

☆Ниту надворешно напојување , без батерии, работејќи директно со тековната телефонска линија ☆Нашите �

DEN 9160.80
WODMB Телефон Ретро Телефон,Имитација Бакар Dial Дом и Канцеларија Телефон Креативни Фиксна Телефонска Мода Гроздобер Фиксни Телефонски,Хотел,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WODMB Телефон Ретро Телефон,Имитација Бакар Dial Дом и Канцеларија Телефон Креативни Фиксна Телефонска Мода Гроздобер Фиксни Телефонски,Хотел,

★Corded Телефон идеален додаток за посебна дневна соба дневна или во вашиот сон куќа, Својот елегантен над

DEN 11851.20
SXRDZ Земјени Антички Телефон Европската Гроздобер Смола Corded Телефон Класичен Дом Земјени Притисни Копче за бирање Hands-Free
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SXRDZ Земјени Антички Телефон Европската Гроздобер Смола Corded Телефон Класичен Дом Земјени Притисни Копче за бирање Hands-Free

Овој антички телефон е на прекрасен дизајн кој е совршен за дома декор.Прекрасен изглед, извонредни дет�

DEN 507.12
YYOYY Ѕид Телефон, Десктоп Corded Телефон, со Исклучување/Пауза/повторно Бирање Функцијата, Јасно Call Voice, Мини Лесни Фиксни,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YYOYY Ѕид Телефон, Десктоп Corded Телефон, со Исклучување/Пауза/повторно Бирање Функцијата, Јасно Call Voice, Мини Лесни Фиксни,

Заврши основните функции, вклучувајќи го исклучите, пауза, повторно бирање, ноќ светлина услуга, музика,

DEN 489.36
Qdid Европа Corsair Брод Дрво Телефон Антички Земјени со Push Копчето Телефон Гроздобер Опремени Corded Телефон за Домашна Канцеларија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Qdid Европа Corsair Брод Дрво Телефон Антички Земјени со Push Копчето Телефон Гроздобер Опремени Corded Телефон за Домашна Канцеларија

Гроздобер изглед, специјална декорација за вас дома.Mutiфункција како на пример со блиц, повторно да бира�

DEN 4193.52
Nortel Меридијанска M3904 Office Phone (NTMN34GA70)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Nortel Меридијанска M3904 Office Phone (NTMN34GA70)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 1680.00 2868.00