• Обновено
AirJet-400 Висок Притисок Луксузни Мулти-Функција Туш Главата w/ Висока-Брзината на Проток Педалот за гас(TM) Хидро-Моторот за Поголема Моќ со Помалку Вода! Најновите Стил

AirJet-400 Висок Притисок Луксузни Мулти-Функција Туш Главата w/ Висока-Брзината на Проток Педалот за гас(TM) Хидро-Моторот за Поголема

Buyers rating:
DEN 599.76

Залиха

НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ! 100% СИГУРЕН СОЛИДНА МЕСИНГ МЕТАЛ ВРСКА никогаш нема да излегуваат во јавноста, ленти или попуштат! 100% ДАМКА ОТПОРНИ на ХРОМ-ОБЛОЖЕНО ЗАВРШИ нема да избледи, чип или кора од надвор.НАЈНОВИТЕ ДИЗАЈНЕР СТИЛ со Криви Овална Плоштадот Лицето и ЛУКСУЗНИ ОГЛЕДАЛО-ХРОМ(TM) ЗАВРШИ со текот на целата површина.Ова драматично ја подобрува туш перформанси во домовите со вода со низок притисок и ЗАШТЕДУВА ВОДА и ЕНЕРГИЈА со зголемување на ефикасноста на вашиот туш.НАПРЕДНА ВИСОКО-ПЕРФОРМАНСИ ДИЗАЈН интегрира ЕКСТРА-ГОЛЕМИ 5" се СООЧУВААТ со Precision Flo(TM), Кликнете-Лост Бирате и АНТИ-ГИ МЛАЗНИЦИ за високо-моќ супер-широк тек покриеност со помалку затнување и чистење.ЛУКСУЗЕН ВИСОК ПРИТИСОК Air Jet(TM) Прилагодувања вклучуваат Моќ Дожд, Хидро-Масажа и Комбинација режими.ИНОВАТИВНИ ВИСИНА-се ПРОШИРИ(TM) ДИЗАЈН покренува туш главата, лицето од 3 инчи за подобро горните текови покриеност.НАЈНОВАТА ВО ВИСОК ПРИТИСОК НА ПРОТОК ТЕХНОЛОГИЈА!Повеќето напредни туш главата линија некогаш создадени, Новиот 2018 Air Jet (TM) Серија од Turbo Spa карактеристики Најдоцна во Воздух-Вбризгување на Технологија и Ергономски Дизајн за Крајната Високо-Моќ Туш Спа Искуство!Тоа автоматски се инјектира кислород во туш вода за да се зголеми својата брзина.ЛЕСНО АЛАТКАТА-БЕСПЛАТНО ИНСТАЛАЦИЈА - само една страна-заострување на конекција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

WUWUDIT CESULIS Sprayer, Туш Главата,Предводена Туш Глава 7 Боја се Менува Туш Глава Не Батеријата Автоматски Водопад Showerhead
  • Обновено
Ценетост на стоката:

WUWUDIT CESULIS Sprayer, Туш Главата,Предводена Туш Глава 7 Боја се Менува Туш Глава Не Батеријата Автоматски Водопад Showerhead

Туш облик : Тркалезна.Тип На : Фиксен Поддршка Тип.Површина По Завршувањето : Хром.Туш Главата Тема : Зашт�

DEN 1406.40
Фонтана во моментов Фиренца Ѕид Бранеа Никел Водопад Врнежи од дожд Туш Set - FS691CSQ-N Тројно се Справи со Двојна Функција Таванот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Фонтана во моментов Фиренца Ѕид Бранеа Никел Водопад Врнежи од дожд Туш Set - FS691CSQ-N Тројно се Справи со Двојна Функција Таванот

ДВОЈНА ФУНКЦИЈА : Со нашите Фиренца туш сет ќе добиете се што ви треба во еден комплет.Главната туш глава

DEN 22646.88
JUSTSHENGKUANG 2 парчиња под Притисок Туш Главата, Висок Притисок, Заштеда на Вода Бања Showerhead 360 Степени Ротирачки со Мали
  • Обновено
Ценетост на стоката:

JUSTSHENGKUANG 2 парчиња под Притисок Туш Главата, Висок Притисок, Заштеда на Вода Бања Showerhead 360 Степени Ротирачки со Мали

100% сосема нов материјал, издржлив и лесен за расклопување.Висок притисок дизајн : Ова showerhead карактерист�

DEN 971.52
Фонтана во моментов Врнежи Trialo Боја се Менува LED Постави Туш - LED-ТУШ-ГЛАВА-0522GO Со 6 Тело Авиони & Квадратен Дожд Showerhead
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Фонтана во моментов Врнежи Trialo Боја се Менува LED Постави Туш - LED-ТУШ-ГЛАВА-0522GO Со 6 Тело Авиони & Квадратен Дожд Showerhead

СПЕЦИФИКАЦИЈА : На Trialo Врнежи од дожд Туш Сет од Fontana Showers е една од најпознатите индивидуализира модели �

DEN 13224.00
Монца Ѕид Бања Дожд Туш Сет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Монца Ѕид Бања Дожд Туш Сет

Тип : Бања Туш Сет.Главното тело Материјал : Месинг.Рачка Материјал : Цинк легура се справи.Боја / Крај : По

DEN 1425.60
Модена Ѕид Бања Дожд Туш Сет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Модена Ѕид Бања Дожд Туш Сет

Тип : Бања Туш Сет.Главното тело Материјал : Месинг.Рачка Материјал : Цинк легура се справи.Боја / Крај : По

DEN 21288.00
Symmons 131SH-RP Еден Режим Showerhead, Хром
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Symmons 131SH-RP Еден Режим Showerhead, Хром

1.75 GPM (6.6 L / min) Проток.Watersense Заверена користи за 30% помалку вода без да се жртвува перформанси.Сива faceplate с�

DEN 310.80
Туш Главата, Висок Притисок, Ветер Showerhead 5 Спреј за Поставување на Фиксен Туш на Главата и на Појавување 79 Инчи Кабелот Екстра
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Туш Главата, Висок Притисок, Ветер Showerhead 5 Спреј за Поставување на Фиксен Туш на Главата и на Појавување 79 Инчи Кабелот Екстра

ПРИЛАГОДЛИВИ АГЛИ : Прилагодлив вртливата топката заеднички и да ја поправите тоа да било агол ви се доп

DEN 3599.76
Фонтана во моментов Женева Венецијански Бронза Showerhead-Единствена Функција Универзална Круг Дожд Туш Надземни Sprayer - Луксузни
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Фонтана во моментов Женева Венецијански Бронза Showerhead-Единствена Функција Универзална Круг Дожд Туш Надземни Sprayer - Луксузни

Метална Конструкцијатуш глава е направен од цврст месинг и заврши со Венецијански Бронза што го прави о

DEN 6520.56
AquaDance Хром Висок Притисок 6 инчен Луксузни Спа Дожд Туш Главата. Анти-Ги Млазници, Прилагодливи Агол, Премија Заврши. Доверба
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AquaDance Хром Висок Притисок 6 инчен Луксузни Спа Дожд Туш Главата. Анти-Ги Млазници, Прилагодливи Агол, Премија Заврши. Доверба

ЛЕСНО АЛАТКАТАБЕСПЛАТНО КОНЕКЦИЈА : Не водоводџија е потребно инсталира во минути со само една раказао

DEN 596.88