• Обновено
Fepege Деца Деца Девојка Поврзана Џемпер Долг Ракав Crewneck Солидна Боја Pullover Џемпер Есен Зима

Fepege Деца Деца Девојка Поврзана Џемпер Долг Ракав Crewneck Солидна Боја Pullover Џемпер Есен Зима

Buyers rating:
DEN 229.44

Залиха

памук смеса.Материјал : плетење ткаенина, удобно и топло, лесен за чистење, мека и дише да се носат.Дизајн : класичен crewneck солидна боја основните џемпер, долги ракави, плетени pullover џемпер.Оваа детска девојка солидна боја џемпер може да биде со јакна, грб, windbreaker, фармерки, legging, здолниште и сл.Погоден за секоја прилика, партија, излет, фотографија, училиште, дома, активности на отворено, свадбата, фестивал и секојдневно носење.Возраст : одговара за 0-6 месеци, 6-12 месеци, 1-2 Години 2-3 Години 3-4 Години, 4-5 Години, 5-6 Години.Пакетот вклучува : 1pc x џемпер.Малку деца девојка долг ракав цврст боја џемпер топло поврзана о-вратот pullover блузи за пролет есен Материјал : плетење ткаенина Стил : случајни, мода Големина табела : 1 инч = 2.54 см Возраст 0-6 M (големина 70)-Топ Должина : 36cm-Биста 2 : 31cm Возраст 6-12 M (големина 80)-Топ Должина : 38cm-Биста 2 : 32cm Возраст 1-2 T (големина 90)-Топ Должина : 40cm-Биста 2 : 33cm Возраст 2-3 T (големина 100)-Топ Должина : 42cm-Биста 2 : 34cm Возраст 3-4 T (големина 110)-Топ Должина : 44cm-Биста 2 : 35cm Возраст 4-5 T (големина 120)-Топ Должина : 46cm-Биста 2 : 36cm Возраст 5-6 T (големина 130)-Топ Должина : 48cm-Биста 2 : 37cm Пакет вклучуваат : 1pc x џемпер Забелешка : 1, Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење. 2, ве Молиме имајте на ум дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. 3, ве Молиме проверете мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

FOCO МАК Зафатен Блок Грди Џемпер
  • Обновено
Ценетост на стоката:

FOCO МАК Зафатен Блок Грди Џемпер

100% Акрил.Увезени 100% Акрил 100% официјално лиценцирани од страна на KLEW.Одлично за грди џемпер страни.Соврш�

DEN 952.80
CKCC Жените претежно Облачно Јакна Водоотпорен Активна Надворешна Ровот Мантил со Аспиратор Лесни Плус Големина за Девојки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CKCC Жените претежно Облачно Јакна Водоотпорен Активна Надворешна Ровот Мантил со Аспиратор Лесни Плус Големина за Девојки

2" Рамо : 47cm / 18.Овој долг ракав Тмаица може да се користи како undershirt.1" Ракав : 64cm / 25.5" Ракав : 60cm / 23.Се повлеч�

DEN 458.64
HFDGDFK Куче Облека За Мали Кучиња Knited Knited Џемпер Куче Скокач Зима Топла Облека Buttom Облека Лажни Два Компјутери Plaid Дизајн
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HFDGDFK Куче Облека За Мали Кучиња Knited Knited Џемпер Куче Скокач Зима Топла Облека Buttom Облека Лажни Два Компјутери Plaid Дизајн

1.Ова е потребно решението за есен и зима,тоа е мека,топла,дише и здрави 2.На високоqualitys памучна ткаенина �

DEN 6107.04