• Обновено
Auto Express 4-Труба 100psi 150.2 dB 12V / 24V Воз Воздух Рог Систем Комплет за Автомобил Камион Воз

Auto Express 4-Труба 100psi 150.2 dB 12V / 24V Воз Воздух Рог Систем Комплет за Автомобил Камион Воз

Buyers rating:
DEN 837.60

Залиха

Бренд Нови 4 Труба Chrome & Црна Воздух Рог и Монтажа на Хардвер.Лесно да се Инсталира.Хром Финиш и Фино Подесени Воз Рог Звук.Универзална Одговара За Секое Возило Кое Користи Воздух Рог.Гласна 150db Custom - Бесплатен Превозот од U. S. Бренд Нови 4 Труба Chrome & Црна Воздух Рог и Монтажа на Хардверски Карактеристики : Лесен за инсталација Хром Финиш и подесени воз рог звук.Воздушниот компресор не е вклучена (ви треба 150 DB компресор за да го собере.) Универзална одговара за возило кое користи воздух кочница Материјал : Цинк Легура Боја : Сребро Количина : 1 компјутер Напон : 12 V / 24 V D B излез : 150.2 Макс Притисок : 100 PSI Температура Опсег : -55 ~ 60 Степени Centigrade Вкупната Димензија(L x W x H) : 13.75 x 7 x 7" Труба Должини : 12.9", 10.75", 8.38", 6" (не вклучувајќи и висината на : 1.7 cm) Труби Бел Ширина : 3.75" ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Не Инструкции за Инсталација Вклучени Овој комплет може да бара дополнителни делови како што жици, релеи, switch, и хардвер.Секоја инсталација е обичај во зависност од апликацијата.Професионалната инсталација е препорачувам.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Vixen Воздушна Суспензија за Полнење за Камион/Автомобил Торба/Ер Возење/Пролет. На Одборот Систем - 200psi Компресор, 5 Литри Алуминиум
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Vixen Воздушна Суспензија за Полнење за Камион/Автомобил Торба/Ер Возење/Пролет. На Одборот Систем - 200psi Компресор, 5 Литри Алуминиум

Капацитет на резервоар : 5 литри (18 литар) 12 volt 200 PSI Компресор (Црна) со Далечински Филтер 100% Рѓа Отпорни.По

DEN 2275.20
Vixen Рогови 1.5 Литри (6 Литар) 6 Пристаништа Воз/Ер Рог Резервоарот Систем/Комплет 150 PSI со Мерач,Притисок Switch,Потрошувачка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Vixen Рогови 1.5 Литри (6 Литар) 6 Пристаништа Воз/Ер Рог Резервоарот Систем/Комплет 150 PSI со Мерач,Притисок Switch,Потрошувачка

Капацитет : 1.5 Литри (6 Литар).Притисок Оценка : 150 PSI.Пристаништа : 6 x ¼ инчен NPT 240 PSI Воздушен Притисок Колос

DEN 2082.72
Автомобил Еден Рог Гласно Водоотпорен 12V Висок Тон Полжав Електрични Рог за Мотор Пикап RV SUV MPV Ван Електричен скутер. (Црн Висок)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Автомобил Еден Рог Гласно Водоотпорен 12V Висок Тон Полжав Електрични Рог за Мотор Пикап RV SUV MPV Ван Електричен скутер. (Црн Висок)

【Лесно да се инсталира】 Вклучува 1pc висок тон 520 Hz полжав автомобил рог, универзална монтажа заграда, ор

DEN 1056.00
Wolo (ХС-2) Рог Копчето Switch за Полнење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Wolo (ХС-2) Рог Копчето Switch за Полнење

Универзална рог switch комплет кој содржи висок квалитет на хром рог копчето за префрлување, 10 стапки на 18 a

DEN 311.76
Vixen Рогови Воз Рог Комплет за Камиони/Автомобил/Полу. Заврши Одборот Систем - 200psi Воздушниот Компресор, 3 Литри Резервоар, 3
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Vixen Рогови Воз Рог Комплет за Камиони/Автомобил/Полу. Заврши Одборот Систем - 200psi Воздушниот Компресор, 3 Литри Резервоар, 3

Неизмерно гласно Тројно Труба Воз Воздух Рог.Капацитет на резервоарот : 3 Литри (12 литар) 200 PSI Компресор (1

DEN 2234.40
ZELEMO Eletric Автомобил Рог Комплет 12V Супер Висока Висок Тон и Низок Тон Метал Близнак со Црвено Заштитна Решетка Работи на Било
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZELEMO Eletric Автомобил Рог Комплет 12V Супер Висока Висок Тон и Низок Тон Метал Близнак со Црвено Заштитна Решетка Работи на Било

【Универзална】:Работи на било 12volt автомобил рог, вклучувајќи автомобили, камиони, комбиња, мотоцикли, �

DEN 516.00
Автомобил Еден Рог Гласно Водоотпорен 12V Висок Тон Полжав Електрични Рог за Мотор Пикап RV SUV MPV Ван Електричен скутер. (Црна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Автомобил Еден Рог Гласно Водоотпорен 12V Висок Тон Полжав Електрични Рог за Мотор Пикап RV SUV MPV Ван Електричен скутер. (Црна

【Лесно да се инсталира】 Вклучува 1 PC низок тон 420 Hz 12v гласно рог, универзална монтажа заграда, орев, и же�

DEN 253.20
Vixen Рогови Воз Рог за Камион/Автомобил. Воздухот Рог Хром Позлатен Еден Труба. Супер Висока dB. Се вклопува 12v/24v Возила Како
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Vixen Рогови Воз Рог за Камион/Автомобил. Воздухот Рог Хром Позлатен Еден Труба. Супер Висока dB. Се вклопува 12v/24v Возила Како

Овој производ бара Одборот Воздух Систем (Резервоарот и Компресор).Еден Труба Воздух Рог Хром Позлатен..

DEN 904.80
FARBIN Компактен Рог за Хонда Серија, 12V Водоотпорен Автомобил Рогови Гласно Dual-Tone Електрични Полжав Рогови со 2Pcs Рог Адаптер
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FARBIN Компактен Рог за Хонда Серија, 12V Водоотпорен Автомобил Рогови Гласно Dual-Tone Електрични Полжав Рогови со 2Pcs Рог Адаптер

[Лесно да се инсталира] Специјални конверзија plug стави директно во автомобил звучник конектор,нема сече

DEN 1274.40
FARBIN Автомобил Рог Комплет за Toyota, Lexus, Субару, црвено знаме и другите модели на серијата,12V 150db Гласно Воздух Рог со Компресор
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FARBIN Автомобил Рог Комплет за Toyota, Lexus, Субару, црвено знаме и другите модели на серијата,12V 150db Гласно Воздух Рог со Компресор

Висока јачина на звук : Тоа може да произведе 150d B на силен звук.Кога ќе се вози, никој не ќе ја игнорира зв

DEN 719.76
FARBIN Автомобил Рог 12V Супер Тон Рог Висок Тон/Низок Тон Метал Близнак Рог Комплет со 2Pcs Конектор Harnesses Кабел за Hyundai
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FARBIN Автомобил Рог 12V Супер Тон Рог Висок Тон/Низок Тон Метал Близнак Рог Комплет со 2Pcs Конектор Harnesses Кабел за Hyundai

Со Заштитна Решетка за специфичен и стилски изглед, кул изглед, покажуваат вашиот уникатен стил.Со осо�

DEN 719.76
FARBIN Автомобил Рог Специјални Plug Компатибилен со Хонда Адаптер Жици се Подигнат Pigtail Штекер Автомобил Рог Конектор Harnesses
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FARBIN Автомобил Рог Специјални Plug Компатибилен со Хонда Адаптер Жици се Подигнат Pigtail Штекер Автомобил Рог Конектор Harnesses

Пакет Содржина : 2 x Автомобил Рог Жици Адаптери; Боја : Црна.Димензија : 3 x 2.3 x 1.3 см / 1.2" x 0.9" x 0.5" (L*W*H) ;Жица �

DEN 167.76
Tbest Мотоцикл Електричен Скутер Рог,12V Супер Висока 105dB Мопед Скутер Нечистотија Велосипед АТВ Мотоцикл Воздух Рог 70mm A24
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Tbest Мотоцикл Електричен Скутер Рог,12V Супер Висока 105dB Мопед Скутер Нечистотија Велосипед АТВ Мотоцикл Воздух Рог 70mm A24

5 mm Големи Завртка Дупка со Дијаметар : 8 【Лесно да се Инсталира】На Мотоцикл Електричен Скутер Рог е удо�

DEN 398.40