• Обновено
Vixen Рогови Воз Рог Комплет за Камиони/Автомобил/Полу. Заврши Одборот Систем - 200psi Воздушниот Компресор, 3 Литри Резервоар, 3 Труби. Супер Висока dB. Одговара на Возила К

Vixen Рогови Воз Рог Комплет за Камиони/Автомобил/Полу. Заврши Одборот Систем - 200psi Воздушниот Компресор, 3 Литри Резервоар, 3

Buyers rating:
DEN 2234.40

Залиха

Неизмерно гласно Тројно Труба Воз Воздух Рог.Капацитет на резервоарот : 3 Литри (12 литар). 200 PSI Компресор (12 volt).Термо Заштита Од Преоптоварување.Монтажа Хардвер Вклучени.Боја : Хром. 12 V Електрични Воздушен Вентил (електромагнетниот).Метална Конструкција.Димензии : 13-3/4" L x 6-1/2" W x 7-1/2" H. Масло-помалку Дизајн.Влага и Прашина кои се Отпорни.Елоксирани Алуминиумски Легури Цилиндар.Автоматско Ресетирање На Топлинска Преоптоварување Заштитник.Монтажа Плочи со Вибрации Isolators.Димензии : 10-3/4" L x 4" W x 6-3/4" H. Анти-Корозија Црна боени.Прецизност Заварени.Силна Загради.Димензии : 22-3/4" L x 7-1/2" H x 6-1/2" Кол. 240 PSI Воздушен Притисок Колосек. 170 PSI НА 200 PSI ИСКЛУЧУВАЊЕ Притисок Switch. 250 PSI сигурносен Вентил. 1/4" NPT Крило Стил на Мозоци Вентил. 1/4" NPT Компресија Фитинг за 1/4" OD Воздух Линија. 1/4" NPT Хексадецимален Главата Машки Приклучокот. 1/2" NPT Хексадецимален Главата Машки Приклучокот. 1/4" OD Најлон Пластични Црева (6 Стапки). 30 A Во линија Осигурач со Водоотпорен Држачот.Рог Копчето, Нишка Пломби Лента и Монтажа на Хардвер.Целосна воз рог систем, подготвени да го инсталирате.Во срцето на овој пакет е интензивна тројно труба воздух рог, цртање итно внимание.Хром изглед, направени целосно од метал за максимална заштита од сите временски услови.Овој систем вклучува 3 Литри клима резервоарот, 200 PSI 12 volt воздушниот компресор, мерач на притисок, притисок прекинувач, црева, фитинзи, рог копчето, нишка пломби и монтажа на хардвер.Идеален за сите возила со 12 V систем.Храбар, силен избор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

БОШ 0 986 320 150 Воздух Рог
 • Обновено
Ценетост на стоката:

БОШ 0 986 320 150 Воздух Рог

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

DEN 806.64
FARBIN Автомобил Рог 12V Супер Тон Рог Висок Тон/Низок Тон Метал Близнак Рог Комплет со 2Pcs Конектор Harnesses Кабел за Hyundai
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FARBIN Автомобил Рог 12V Супер Тон Рог Висок Тон/Низок Тон Метал Близнак Рог Комплет со 2Pcs Конектор Harnesses Кабел за Hyundai

Со Заштитна Решетка за специфичен и стилски изглед, кул изглед, покажуваат вашиот уникатен стил.Со осо�

DEN 719.76
Vixen Рогови Воз Рог за Камион/Автомобил. Воздухот Рог Хром Позлатен Еден Труба. Супер Висока dB. Се вклопува 12v/24v Возила Како
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Vixen Рогови Воз Рог за Камион/Автомобил. Воздухот Рог Хром Позлатен Еден Труба. Супер Висока dB. Се вклопува 12v/24v Возила Како

Овој производ бара Одборот Воздух Систем (Резервоарот и Компресор).Еден Труба Воздух Рог Хром Позлатен..

DEN 904.80
FARBIN Автомобил Рог Специјални Plug Компатибилен со Хонда Адаптер Жици се Подигнат Pigtail Штекер Автомобил Рог Конектор Harnesses
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FARBIN Автомобил Рог Специјални Plug Компатибилен со Хонда Адаптер Жици се Подигнат Pigtail Штекер Автомобил Рог Конектор Harnesses

Пакет Содржина : 2 x Автомобил Рог Жици Адаптери; Боја : Црна.Димензија : 3 x 2.3 x 1.3 см / 1.2" x 0.9" x 0.5" (L*W*H) ;Жица �

DEN 167.76
FARBIN Автомобил Рог 12V Супер Тон Рог Висок Тон/Низок Тон Метал Близнак Рог Комплет со 2Pcs Конектор Harnesses Кабел за Toyota,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FARBIN Автомобил Рог 12V Супер Тон Рог Висок Тон/Низок Тон Метал Близнак Рог Комплет со 2Pcs Конектор Harnesses Кабел за Toyota,

Со Заштитна Решетка за специфичен и стилски изглед, кул изглед, покажуваат вашиот уникатен стил.Со осо�

DEN 420.00
Vixen Воздушна Суспензија за Полнење за Камион/Автомобил Торба/Ер Возење/Пролет. На Одборот Систем - 200psi Компресор, 5 Литри Алуминиум
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Vixen Воздушна Суспензија за Полнење за Камион/Автомобил Торба/Ер Возење/Пролет. На Одборот Систем - 200psi Компресор, 5 Литри Алуминиум

Капацитет на резервоар : 5 литри (18 литар) 12 volt 200 PSI Компресор (Црна) со Далечински Филтер 100% Рѓа Отпорни.По

DEN 2275.20
FARBIN Автомобил Рог Комплет за Toyota, Lexus, Субару, црвено знаме и другите модели на серијата,12V 150db Гласно Воздух Рог со Компресор
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FARBIN Автомобил Рог Комплет за Toyota, Lexus, Субару, црвено знаме и другите модели на серијата,12V 150db Гласно Воздух Рог со Компресор

Висока јачина на звук : Тоа може да произведе 150d B на силен звук.Кога ќе се вози, никој не ќе ја игнорира зв

DEN 719.76
ZELEMO Eletric Автомобил Рог Комплет 12V Супер Висока Висок Тон и Низок Тон Метал Близнак со Црвено Заштитна Решетка Работи на Било
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZELEMO Eletric Автомобил Рог Комплет 12V Супер Висока Висок Тон и Низок Тон Метал Близнак со Црвено Заштитна Решетка Работи на Било

【Универзална】:Работи на било 12volt автомобил рог, вклучувајќи автомобили, камиони, комбиња, мотоцикли, �

DEN 516.00
Tbest Мотоцикл Електричен Скутер Рог,12V Супер Висока 105dB Мопед Скутер Нечистотија Велосипед АТВ Мотоцикл Воздух Рог 70mm A24
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Tbest Мотоцикл Електричен Скутер Рог,12V Супер Висока 105dB Мопед Скутер Нечистотија Велосипед АТВ Мотоцикл Воздух Рог 70mm A24

5 mm Големи Завртка Дупка со Дијаметар : 8 【Лесно да се Инсталира】На Мотоцикл Електричен Скутер Рог е удо�

DEN 398.40
Автомобил Еден Рог Гласно Водоотпорен 12V Висок Тон Полжав Електрични Рог за Мотор Пикап RV SUV MPV Ван Електричен скутер. (Црн Висок)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Автомобил Еден Рог Гласно Водоотпорен 12V Висок Тон Полжав Електрични Рог за Мотор Пикап RV SUV MPV Ван Електричен скутер. (Црн Висок)

【Лесно да се инсталира】 Вклучува 1pc висок тон 520 Hz полжав автомобил рог, универзална монтажа заграда, ор

DEN 1056.00
На Забрана На 3 Свири Хром Воз Рог
 • Обновено
Ценетост на стоката:

На Забрана На 3 Свири Хром Воз Рог

Било помали и струење ќе бидат ограничени.Овие дијафрагми никогаш нема да рѓа надвор.Нашата цел беше да

DEN 6815.76
Автомобил Еден Рог Гласно Водоотпорен 12V Висок Тон Полжав Електрични Рог за Мотор Пикап RV SUV MPV Ван Електричен скутер. (Црна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Автомобил Еден Рог Гласно Водоотпорен 12V Висок Тон Полжав Електрични Рог за Мотор Пикап RV SUV MPV Ван Електричен скутер. (Црна

【Лесно да се инсталира】 Вклучува 1 PC низок тон 420 Hz 12v гласно рог, универзална монтажа заграда, орев, и же�

DEN 253.20
Vixen Рогови 1.5 Литри (6 Литар) 6 Пристаништа Воз/Ер Рог Резервоарот Систем/Комплет 150 PSI со Мерач,Притисок Switch,Потрошувачка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Vixen Рогови 1.5 Литри (6 Литар) 6 Пристаништа Воз/Ер Рог Резервоарот Систем/Комплет 150 PSI со Мерач,Притисок Switch,Потрошувачка

Капацитет : 1.5 Литри (6 Литар).Притисок Оценка : 150 PSI.Пристаништа : 6 x ¼ инчен NPT 240 PSI Воздушен Притисок Колос

DEN 2082.72