• Обновено
ВИКТОР JURGEN Рачни Назад Massager - Двојна Глава Електрични со Полно Тело, Massager - Длабоко Ткиво Ударни Масажа за Мускулите, Главата, Вратот, Рамото, Грбот, Нога, Нога -Најдоб

ВИКТОР JURGEN Рачни Назад Massager - Двојна Глава Електрични со Полно Тело, Massager - Длабоко Ткиво Ударни Масажа за Мускулите,

Buyers rating:
DEN 863.76

Залиха

Двојна Глава Електрични Massager - Куче главата дизајн,дојде со 3 групи на отстранлив слободни масажа глави за различни масажа опции.Одлична за употреба на области како што се вратот, грбот, нозете и нога.Професионална Сила Massager - моќен мотор кој работи до 3,350 пулсира во минута корисничко подесување на брзина на поставки,да Управуваат со интензитет и моќта на massager низ повеќе персонализирани брзина функции кои ќе ви овозможи да се приспособат на движење и сила како и желби.Лесен за Употреба - Не се лизга & удобен зафат,изграден со силна гума зафат за леснотијата на користење и удобност при масажа,лесен за користење рачни дизајн,71 инчен Мозок - Wattage за овој производ е 20-28 W.Терапевтски и Замор Олеснување - ударни инструменти масажа перница е вашиот потег лични masseuse,ги Ублажува built-up мускулна напнатост и болка додека подобрување на циркулацијата на крвта.Изграден за длабоко ткиво масажа на телото.Идеален Роденден Подароци - Преносни и висок квалитет,тоа може да биде добар Мајки Ден подарок за мајка ми, пријателите,родителите,семејството,старец за нивното здравје и живот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата