• Обновено
15' 8/4 SOOW Жица Кабелот Кабелски Преносни Моќ 8 Мерач 4 Диригент САД

15' 8/4 SOOW Жица Кабелот Кабелски Преносни Моќ 8 Мерач 4 Диригент САД

Buyers rating:
DEN 283.20

Залиха

MSHA ОДОБРЕНИ.ЗАСИЛУВАЧИ : 35. БАКАР НАСОКИ : 133 / 0.0141. ОКОЛИЈА O. D : 0.710. Manufacturered со напредни синтетички каучук соединенија -40°C до 90°C температурните екстреми Исклучителна флексибилност Одлична отпорност на пламен, деформација, озон, масла, киселини и хемикалии, Масло отпорни на изолација и јакна отпорни на Абразија Флексибилни во студени температури Апликации : Моторни води, преносни светла, полначи информации за батеријата, преносни фаза светла и преносни машини Национална Електрични Кодот Член 400 апликации Индустрија Одобренија : MSHA одобрени за пламен отпор во рударството апликации ROHS Согласност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ремингтон Индустрии 20STRPTFEKIT 20 AWG Мерач PTFE Жица за Полнење, Заробени се поврземе Жица, 25' Должина Секој, 0.0320 Дијаметар,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ремингтон Индустрии 20STRPTFEKIT 20 AWG Мерач PTFE Жица за Полнење, Заробени се поврземе Жица, 25' Должина Секој, 0.0320 Дијаметар,

Напон оценка : 600 volts.Тип : МИЛИW16878 / 4 Тип E Заробени Жица (19 / 32).Целокупната дијаметар : 0.058 инч 0.0320 инч.Тефло

DEN 434.40
BABUVYA 12 Жица,UL3512 Силиконска Гума Изолација Флексибилен Кабел,10 ft Црвени и 10 ft Црна,12 AWG Заробени Конзервирани Бакарна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BABUVYA 12 Жица,UL3512 Силиконска Гума Изолација Флексибилен Кабел,10 ft Црвени и 10 ft Црна,12 AWG Заробени Конзервирани Бакарна

12 Мерач на силиконски жица за Полнење супер флексибилни 680 насоки на 0.08 mm Конзервирани бакарна жица,2 бо�

DEN 614.40
TYUMEN 40FT 18 Мерач 2pin 2 Боја на Црвено Црн Кабел Hookup Електрична Жица LED Ленти Продолжување Жица 12V/24V DC Кабел, 18AWG Флексибилни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TYUMEN 40FT 18 Мерач 2pin 2 Боја на Црвено Црн Кабел Hookup Електрична Жица LED Ленти Продолжување Жица 12V/24V DC Кабел, 18AWG Флексибилни

Точно 18 AWG LED ленти продолжување кабелот од Tyumen Direct кој е идеален за сите единствена боја на LED лента осве�

DEN 287.76
Термостат Жица 18/8 - Кафена Цврст Меч 18 Колосек, 8 Диригент - CL2 (УЛ Наведени) ЦМР Столб Номинална (CL3) - Станбени, Комерцијални
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Термостат Жица 18/8 - Кафена Цврст Меч 18 Колосек, 8 Диригент - CL2 (УЛ Наведени) ЦМР Столб Номинална (CL3) - Станбени, Комерцијални

Вклучува : 50 нозете на премија, CL2 / R ЦМР Оценет Браун термостат жица 18 / 8 Совршен За : Овој мултицел Кабело

DEN 1103.28
2 Pin Т Конектор за 22/20/18 AWG Жици,Max DC/AC 300V 10A,ИДЦ Само Соголување,Т Допрете Жица Splicer за да се Поврзете Гранки на Главната
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2 Pin Т Конектор за 22/20/18 AWG Жици,Max DC/AC 300V 10A,ИДЦ Само Соголување,Т Допрете Жица Splicer за да се Поврзете Гранки на Главната

ЛЕСЕН И УДОБЕНNicelux електрични 2 Pin Т Конектор ви помогне брзо да се splice гранки на главната жица во средина

DEN 215.76
JUSTWEIXING 50meter УЛ 1007 22 AWG 10 Боја Факултативна Жица и Кабел Конзервирани Бакарна Жица DIY Електронски Жица Заробени Жица
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JUSTWEIXING 50meter УЛ 1007 22 AWG 10 Боја Факултативна Жица и Кабел Конзервирани Бакарна Жица DIY Електронски Жица Заробени Жица

Тип : УЛ1007 Надворешен материјал : ПВЦ.Состојба : 100% сосема нов и не се користи.Тип : 22 AWG.Должина : 50 метри.Ти

DEN 789.60
Fermerry 18AWG Заробени Жица Електрична Жица Кабли се поврземе Жица за Полнење 6 Бои 5Ft Секој 18 Мерач на Силиконски Жица (5FT 6
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Fermerry 18AWG Заробени Жица Електрична Жица Кабли се поврземе Жица за Полнење 6 Бои 5Ft Секој 18 Мерач на Силиконски Жица (5FT 6

ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ Пакет Вклучуваат : 18 мерач на силиконски заробени жица 5ft на секој 6 различни бои (црна,

DEN 302.16
22AWG Силикони (OD: 1.7 мм) поврземе Жица - 22 Мерач Заробени Конзервирани Бакарна Жица со Силиконска Изолација, 6 Бои (Црна, Црвена,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

22AWG Силикони (OD: 1.7 мм) поврземе Жица - 22 Мерач Заробени Конзервирани Бакарна Жица со Силиконска Изолација, 6 Бои (Црна, Црвена,

08 mm дијаметар конзервирани бакар диригент, Тие се одлично изолирани со силикон, со кој се предвидува нег

DEN 335.76
Geosiry Електрична Жица - 6Ft 16AWG Конзервирани Бакар Hookup Жица, 2 Основни Флексибилни Продолжување Кабелот за Напојување за Авто,Изолирани
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Geosiry Електрична Жица - 6Ft 16AWG Конзервирани Бакар Hookup Жица, 2 Основни Флексибилни Продолжување Кабелот за Напојување за Авто,Изолирани

[Висока Спроводливост] : UL2464 16 AWG жица, 26 насоки 0.254 mm конзервирани бакарна жица се внатре секој кабел.Конз

DEN 1077.60
Бела THHN Жица - 12 AWG - 10 Метри - Цврст Меч Заземјување Жица, со гордост Направен во Америка - Земјата Заштита Сателитска Антена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Бела THHN Жица - 12 AWG - 10 Метри - Цврст Меч Заземјување Жица, со гордост Направен во Америка - Земјата Заштита Сателитска Антена

Вклучува : 10 стапки на Цврст Меч Бела Јакна THHN / Градење на Жица / Заземјување Жица.Совршен За : Работи и

DEN 311.76
SOUTHWIRE КОМПАНИЈА LL 63950021 25' 6-3 NMW/G Жица
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SOUTHWIRE КОМПАНИЈА LL 63950021 25' 6-3 NMW/G Жица

РАЗНОВРСНА КАБЕЛ ЗА СТАНБЕНИ КОРИСТИ : NMБ кабелот е главно се користи во станбени ожичување како гранка

DEN 3792.96