• Обновено
LORYHALL Електрични погоден за носене Градите Пумпа, Hands Free Електрични Градите Пумпа, Преносни Доењето Може да Се Носи во Градник, Истури-Доказ Ултра-Тивка Болка Беспла?

LORYHALL Електрични погоден за носене Градите Пумпа, Hands Free Електрични Градите Пумпа, Преносни Доењето Може да Се Носи во Градник,

Buyers rating:
DEN 1511.76

Залиха

Поради безбедносни заштита, таа автоматски ќе се исклучи по 30 минути на континуирана операција, притиснете повторно да се користи. 1000m Ah капацитет на батерија.И не користете премногу сила за да се поврзете на градите на најниска позиција.Супер животниот век на батеријата, погоден за носене преносни градите пумпа може да се користи за 2-5 пати по полнење.Не мие со тешко четка.Ако се утврди дека вшмукување не е добро, тоа ќе се јават проток, и млеко не одат во колекторот, тоа е генерално дека вентил не е затворен добро и треба да биде заменет.Прво на сите, проверете дали седечка поза е точно.Вшмукување не е доволно добра?.Ултра-тивка ниско-шок ниско ниво на бучава.Ако го користите постојано за 30 минути, можете да го користите за 2 пати.Изјава : мали вшмукување ≠ не може да си го цица млеко.Точниот цицање поза е да седат цицање, се потпреме напред 45 степени, и чувајте го садот во исправена позиција после цицање.Ако можете да го искористите за 15 минути во еден момент, можете да го користите 2-5 пати.Се повлече во секое мало парче освен, се мијат е соодветно, сува тоа правилно, а потоа ставете ја заедно.Ова е многу научни доењето држење на телото.Пред користење на пумпа, ве молиме бидете сигурни дека тоа е ставен во правилната позиција, така што сите мајчино млеко не може да биде целосно изразена.За перење со врела вода за 5 до 8 минути.Во моментов, поголемиот дел од цицање пумпа на пазарот се рекламира на super вшмукување, но овој е далеку го надминува притисок на меѓународниот стандард на 40kpa, која практично предизвикува оштетување на capillary садови во женска гради.Поради безбедносни заштита, таа автоматски ќе се исклучи по 30 минути на континуирана операција, притиснете повторно да се користи.Ако постои воздух на истекување или looseness, тоа треба да биде заменет.Со цел да се зголеми во ослободување на мајчино млеко, ве молам седнете на стол и да се потпреме напред малку да се одржи на истата поза како доењето.Ако го користите постојано за 30 минути, можете да го користите за 2 пати.LED HD дисплеј има интуитивни контроли.Протекување?.Професионална backflow систем за заштита.ТОПЛО REMINDER (ПОТСЕТНИК).Ако силикони не е отстранет, тоа ќе предизвика деформација на силиконски делови.Притисокот на LORYHALLs цицање пумпа е еднаква на онаа на babys цицање притисок На примерокот е на 10 ~ 45kpa.ТОПЛО СОВЕТ.Препорачливо е да се користат автоматски режим за прв пат постепено да се прилагодат на градите на вшмукување.И не користете премногу сила за да се поврзете на градите на најниска позиција.Решение : прво проверете дали има грутки во градите?Е брадавица подсечен?Препорачливо е да го користите автоматскиот менувач прво.Совршен за нови мајки или мајки на кои им е по испорака за еден период на време.Дефинитивно го препорачувам ова за било доилки враќање на работа!Важно е дека не го изгубиле вашиот време да пумпа!.Не мие со тешко четка.Ако силикони не е отстранет, тоа ќе предизвика деформација на силиконски делови.Општиот животен век на duckbill вентил е за 2-3 месеци.Капацитетот е 180ml, садот се означени со скала, најдобро препорачува капацитет е 120ml.Машина за миење садови не се препорачува.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Renuzit Притискам Миризливи Масла Рефил за Приклучок освежувачите на Воздух, Волшебно Тропски, 0.67 Fl Мл (Пакување од 2)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Renuzit Притискам Миризливи Масла Рефил за Приклучок освежувачите на Воздух, Волшебно Тропски, 0.67 Fl Мл (Пакување од 2)

Renuzit Притискам Волшебно Тропски масло рефил со тропски мирис.Исполнет со етерични масла за различни мир

DEN 143.76
Симпатична Був Детски Животни Шарени Ѕвезди Шема 2 ПАРЧИЊА Автомобил Етерично Масло Diffuser Пропустливи Клип Автомобил Ароматерапијата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Симпатична Був Детски Животни Шарени Ѕвезди Шема 2 ПАРЧИЊА Автомобил Етерично Масло Diffuser Пропустливи Клип Автомобил Ароматерапијата

Материјал : Висок квалитет на ЕВА, стакло и природни билни етерични масла.Здрава сертификација материја

DEN 335.52
Голманите Со Пропустливи Клип за Полнење 2 ПАРЧИЊА Воздух Два Автомобил Diffuser Ароматерапијата Етерични Масла Морето на Плажа Палма
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Голманите Со Пропустливи Клип за Полнење 2 ПАРЧИЊА Воздух Два Автомобил Diffuser Ароматерапијата Етерични Масла Морето на Плажа Палма

Големина на : 1.58x0.63x0.83 во / 4x1.6x2.1 цм, 2 Парчиња.Материјал : ЕВА + стакло.Достапно во 5 вкусови : страст овошје

DEN 359.52
Glade Додатоци Миризливи Масла Дополнителен Комплет - Limited Edition Празник Колекција - Ледена Зимзелени Шуми - 1 Масло Рефил &
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Glade Додатоци Миризливи Масла Дополнителен Комплет - Limited Edition Празник Колекција - Ледена Зимзелени Шуми - 1 Масло Рефил &

Glade Додатоци Миризливи Масла Дополнителен Комплет.Ограничено Издание Празник Колекција.Ледените Зимзе

DEN 1012.80
Петел Животинско Петел Уметност Cockerel Слика 2 ПАРЧИЊА Автомобил Етерично Масло Diffuser Пропустливи Клип Автомобил Ароматерапијата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Петел Животинско Петел Уметност Cockerel Слика 2 ПАРЧИЊА Автомобил Етерично Масло Diffuser Пропустливи Клип Автомобил Ароматерапијата

Материјал : Висок квалитет на ЕВА, стакло и природни билни етерични масла.Здрава сертификација материја

DEN 335.52
21mm Страната Maymom Пумпа Делови за Спектри S2 Спектри S1 Спектри 9 Плус Breastpump Не Оригиналниот Спектар Пумпа Делови Замени
 • Обновено
Ценетост на стоката:

21mm Страната Maymom Пумпа Делови за Спектри S2 Спектри S1 Спектри 9 Плус Breastpump Не Оригиналниот Спектар Пумпа Делови Замени

Направени од BPA free и DEHP слободни materials Same функција како ОЕМ parts Great замена за полнење за Спектри пумпа дело

DEN 863.76
Шарени Музички Бранови И Белешки 2 ПАРЧИЊА Автомобил Етерично Масло Diffuser Пропустливи Клип Автомобил Ароматерапијата Diffuser
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Шарени Музички Бранови И Белешки 2 ПАРЧИЊА Автомобил Етерично Масло Diffuser Пропустливи Клип Автомобил Ароматерапијата Diffuser

Материјал : Висок квалитет на ЕВА, стакло и природни билни етерични масла.Здрава сертификација материја

DEN 335.52
Febreze Приклучок Во освежувачите на Воздух, се Здобијат со Оригиналниот Мирис, Мирис Eliminator за Силен Мирис, 1 Wamer + 2 Масло
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Febreze Приклучок Во освежувачите на Воздух, се Здобијат со Оригиналниот Мирис, Мирис Eliminator за Силен Мирис, 1 Wamer + 2 Масло

Дополнителен комплет вклучува Febreze Исчезнат Пркосат на ПРИКЛУЧОКОТ и (2) миризливи масла refills.Се елимини�

DEN 2311.20
Enviroscent Ограничено Издание Сезонски Не-Токсични Соба & Дома Воздух Два Plug-in (2-Парче Сет) Соба & Дома Воздух Два Kit (Balsam
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Enviroscent Ограничено Издание Сезонски Не-Токсични Соба & Дома Воздух Два Plug-in (2-Парче Сет) Соба & Дома Воздух Два Kit (Balsam

ИСКЛУЧЕТЕ ГО ВАШИОТ СТАР ПРИКЛУЧОК ВО ВОЗДУХОТ СЕ ДВА И ДА ПОЧНЕ SCENTING ПОБЕЗБЕДНО.Вклучува една (1) елеган

DEN 479.76
Maymom Пумпа Делови за Спектри S2 Спектри S1, 30 мм Страната Вентил Цевка Шише Backflow Заштитник, а Не Оригиналниот Спектар, S2
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Maymom Пумпа Делови за Спектри S2 Спектри S1, 30 мм Страната Вентил Цевка Шише Backflow Заштитник, а Не Оригиналниот Спектар, S2

7 мл / 140ml на наплата или чување шишиња.Лесно да се поврзете, отстранување и чување; трајни производи за до

DEN 863.76
Teerwere Градите Пумпа Електрични Градите Пумпа Преносни Електрични Градите Пумпа Multi-Speed Mode Двојно Градите Пумпа Градите Пумпа
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Teerwere Градите Пумпа Електрични Градите Пумпа Преносни Електрични Градите Пумпа Multi-Speed Mode Двојно Градите Пумпа Градите Пумпа

Едноставен и лесен пумпа : Наменета за повремена бебе отсуство, тоа се забележува мека на допир и ергоно�

DEN 2073.60
Електрични Може да Настроената, Безбедноста Може да Настроената Мазна Работ, Батерија Управувана, Не Остар Раб, Отворате Конзерви
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Електрични Може да Настроената, Безбедноста Може да Настроената Мазна Работ, Батерија Управувана, Не Остар Раб, Отворате Конзерви

❦【Лесен за употреба】❦На електрична може да настроената е толку неверојатно лесен за употреба.Соврше�

DEN 407.76
Симпатична Куче Божиќ Со Пропустливи Клип 2 ПАРЧИЊА Среќен Комплет Воздух Два Автомобил Diffuser Ароматерапијата Етерични Масла
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Симпатична Куче Божиќ Со Пропустливи Клип 2 ПАРЧИЊА Среќен Комплет Воздух Два Автомобил Diffuser Ароматерапијата Етерични Масла

Големина на : 1.58x0.63x0.83 во / 4x1.6x2.1 цм, 2 Парчиња.Материјал : ЕВА + стакло.Достапно во 5 вкусови : страст овошје

DEN 359.52
Симпатична Панда И Божиќ Модел 2 ПАРЧИЊА Автомобил Етерично Масло Diffuser Пропустливи Клип Автомобил Ароматерапијата Diffuser
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Симпатична Панда И Божиќ Модел 2 ПАРЧИЊА Автомобил Етерично Масло Diffuser Пропустливи Клип Автомобил Ароматерапијата Diffuser

Материјал : Висок квалитет на ЕВА, стакло и природни билни етерични масла.Здрава сертификација материја

DEN 335.52
Со Пропустливи Клип Автомобил Diffuser Ароматерапијата Комплет Воздух Два Дипломирањето Етерични Масла Кул Волкот Низ Маглата 2 ПАРЧИЊА
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Со Пропустливи Клип Автомобил Diffuser Ароматерапијата Комплет Воздух Два Дипломирањето Етерични Масла Кул Волкот Низ Маглата 2 ПАРЧИЊА

Големина на : 1.58x0.63x0.83 во / 4x1.6x2.1 цм, 2 Парчиња.Материјал : ЕВА + стакло.Достапно во 5 вкусови : страст овошје

DEN 359.52
Воздухот Фитил Приклучок во Миризливи Масла, 5 Refills, Сандаловина, Падот мирис, Етерични Масла, Воздух Два, Пакување Може да се
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Воздухот Фитил Приклучок во Миризливи Масла, 5 Refills, Сандаловина, Падот мирис, Етерични Масла, Воздух Два, Пакување Може да се

МИРИС : волшебна мирис на топол шумата и килибар акцентирани со нијанси на деликатна зачини.ВРЕДНОСТ : О�

DEN 948.00