• Обновено
Делфи EG10021 EGR Вентил

Делфи EG10021 EGR Вентил

Buyers rating:
DEN 1449.60

Залиха

100% OE Линија Секој вентил е прецизно изработени за точни проток на гас контрола, помош за одржување долгорочна стабилност и перформанси.Употреба на високо-температурни дијафрагми за долгорочна издржливост.Делфи е оригинална опрема бренд кои се партнери со други производители за снабдување на делови за вашиот автомобил првично беше изграден со.Овој производ е во Делфи пакет, имајте на ум дека дел може да се произведени од страна на независна Делфи снабдувач.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ACDelco Професионални 214-2272 EGR Вентил
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ACDelco Професионални 214-2272 EGR Вентил

Модулација на протокот на издувен гас во доза колектор за намалување на азот оксид (Нокс) емисии.Професи

DEN 1048.80