• Обновено
Gilroy Универзална 3,5 mm Приклучок за Кабелска Спортски Игри Клип На Слушалки Слушалки Слушалките со Над-Уво Куки за паметни телефони Таблет Компјутер Лаптоп Црвена

Gilroy Универзална 3,5 mm Приклучок за Кабелска Спортски Игри Клип На Слушалки Слушалки Слушалките со Над-Уво Куки за паметни телефони

Buyers rating:
DEN 119.76

Залиха

Материјал : ABS; Приклучок Тип : 3.5 mm; Должина на Кабел : 1.1 m/43.31" (Прибл.).Клипот на уво дизајн, мека earmuff, удобен за носење.Тешки бас ефект, нека можете да уживате во одлична музика.Уживајте во бас победи звукот на уво-клип слушалки дека дизајниран за удобност, стабилност и перформанси.Универзална 3,5 mm приклучок е погоден за повеќето аудио уреди, како што се MP3, MP4, паметни телефони и така натаму.Точка Име : Wired Слушалка Материјал : ABS Приклучок Тип : 3.5 mm Фреквенција Одговор Опсег : 20-20000 Hz Текст Отпорност : 16 Ohm Чувствителност : 98d B±3d B Карактеристики : Wired, Тешки Бас, Стерео, Универзална Кабел Должина : 1.1 m/43.31" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Жичен Слушалка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

XUERUIGANG Вистински Безжична Earbuds Bluetooth Слушалки Допир Контрола Со Безжични Полнење Случај IPX8 Водоотпорен TWS Стерео Слушалки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

XUERUIGANG Вистински Безжична Earbuds Bluetooth Слушалки Допир Контрола Со Безжични Полнење Случај IPX8 Водоотпорен TWS Стерео Слушалки

Клиенти се наши пријатели,ако имате било какви прашања,молам контактирајте ме преку емаил.Откако спаре�

DEN 12366.96
KZ ZSN ПРО X Двојна Возачот Earbuds Слушалки, HiFi Стерео Звук Слушалка со Избалансиран Арматура и Динамичен Возачот Ергономски Удобно
  • Обновено
Ценетост на стоката:

KZ ZSN ПРО X Двојна Возачот Earbuds Слушалки, HiFi Стерео Звук Слушалка со Избалансиран Арматура и Динамичен Возачот Ергономски Удобно

KZ ZSN ПРО X Двојна Возачот Earbuds Слушалки, HIFI Стерео Звук Слушалка со Избалансиран Арматура и Динамичен Воз�

DEN 599.76
Yoidesu Универзалната 3.5 mm Џек Акустична Шупливи Воздушни Цевка Earbuds Слушалки со Микрофон,Анти-Зрачење во Уво Еден Earbud,Жичен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Yoidesu Универзалната 3.5 mm Џек Акустична Шупливи Воздушни Цевка Earbuds Слушалки со Микрофон,Анти-Зрачење во Уво Еден Earbud,Жичен

Притиснете двапати за да продолжи репродукцијата на музика кога музиката е паузиран или префрла директ

DEN 242.16
Безжична Earbuds 36-Часовниот Циклус се Игра време Bluetooth Earbuds вградениот Микрофон за во Уво Слушалки со Полнење случај hi-fi
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Безжична Earbuds 36-Часовниот Циклус се Игра време Bluetooth Earbuds вградениот Микрофон за во Уво Слушалки со Полнење случај hi-fi

Брзо полнење : Bluetooth earbuds се само 30 минути за да се наплати, ако вашиот безжичен earbuds се целосно мртов го ст

DEN 719.76
Betreasure Безжични Слушалки Со Bluetooth Коскената Спроводливост Слушалки Спортски Слушалка Слушалки Sweatproof Водоотпорен Earbuds
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Betreasure Безжични Слушалки Со Bluetooth Коскената Спроводливост Слушалки Спортски Слушалка Слушалки Sweatproof Водоотпорен Earbuds

Отворени безжични слушалки опкружуваат насочен звук поле, отворен дизајн, sweatproof и водоотпорен, мали тел

DEN 599.76
QUNANEN Безжична Bluetooth Слушалки Слушалките Спорт Sweatproof Стерео Earbuds Слушалка Најдобри Победи Cordless Спортски Уво Пупки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

QUNANEN Безжична Bluetooth Слушалки Слушалките Спорт Sweatproof Стерео Earbuds Слушалка Најдобри Победи Cordless Спортски Уво Пупки

Ве молиме игнорира 's проценето време.Ние ќе им даде одговор во рок од 24 часа.Ве молиме да се чувствуваат �

DEN 659.76
Bluetooth Слушалки Neckband Над Увото Спортски Earbuds Безжична во Уво Слушалки за Извршување на Тренингот, Останете се Стави на
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Bluetooth Слушалки Neckband Над Увото Спортски Earbuds Безжична во Уво Слушалки за Извршување на Тренингот, Останете се Стави на

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 575.76
Сет од 4 UrbanX R2 Жичен во Уво Слушалки со Микрофон за Samsung Галакси A01 Core со Метежот-Слободен Мозок, Бучава Изолирање на Слушалки,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Сет од 4 UrbanX R2 Жичен во Уво Слушалки со Микрофон за Samsung Галакси A01 Core со Метежот-Слободен Мозок, Бучава Изолирање на Слушалки,

Компатибилен со Samsung Galaxy A01 Јадро, Samsung Галакси A03 Јадро, Samsung Галакси A3 Core Верзии : СМA013 F / DS (Меѓународни); С

DEN 334.80
KBEAR KS2 IEM, Уво Следи Слушалки, Yinyoo HiFi во Уво Earbud Слушалки Бучава Поништување Хибрид 1BA 1DD Слушалка со Отстранлив Кабел
  • Обновено
Ценетост на стоката:

KBEAR KS2 IEM, Уво Следи Слушалки, Yinyoo HiFi во Уво Earbud Слушалки Бучава Поништување Хибрид 1BA 1DD Слушалка со Отстранлив Кабел

Репродукција на звук ефекти лојални на оригиналниот звук, донесе шарм и динамичен 【Она Што Ќе Добиете? �

DEN 623.76
Skullcandy Мастило би Bluetooth Безжична Earbuds со Микрофон, Бучава Изолирање на Врховниот Звук, 8-Часовен Батерија, Лесни со Флексибилни
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Skullcandy Мастило би Bluetooth Безжична Earbuds со Микрофон, Бучава Изолирање на Врховниот Звук, 8-Часовен Батерија, Лесни со Флексибилни

ЛЕСНИ, НИСКА ПРОФИЛ, И ФЛЕКСИБИЛНИ : низок профил дизајн тегови само 24 грама, нудејќи ситеден слушање дек

DEN 1199.76