• Обновено
Linsoul KZ ZS10 5 Возачи во Уво Монитори со Висока Резолуција Слушалки/Earbuds со Монтажни Кабел (со Микрофон, Црвена)

Linsoul KZ ZS10 5 Возачи во Уво Монитори со Висока Резолуција Слушалки/Earbuds со Монтажни Кабел (со Микрофон, Црвена)

Buyers rating:
DEN 1103.76

Залиха

KZ ZS10 5 Возачот Хибрид Технологија Слушалки. 1 Динамичен&4 Избалансирани Арматура секоја страна се обезбеди висок интензитет на резолуцијата, богата смисла на квалитет, полн со вокали.Точно чиста слушање искуство за вас.Монтажни Кабел & Бакар Позлатен Кабел .Лесно да ја смените вашата слушалка од звучници со кабел за да го Bluetooth-кабел.Ново развиен со висока чистота OFC кабел може да го подобрите звукот перформанси.Ергономски Дизајн Уво Кука.Како слушалка бренд, ние сме биле собира многу податоци и изработка на подобрувања на дизајнот.Сега тука доаѓа нов уво кука кој комбинира со ергономски и акустична структурни карактеристики кои ви даваат поудобно искуство, додека намалување на шумот.ЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА.Сите производи се со 1 цела година гаранција и 24 часа лесен-за-се постигне услуги на клиентите.Детали за производот Конективност : Wired Апликација : i OS и Android Возач : 1pcs динамичен возачот + 4pcs избалансирани арматура Чувствителност : 104d B/m W DC отпор : 32ohms Фреквентен опсег : 7 Hz-40000 Hz Микрофон : Факултативен Аудио Приклучок : 3.5 mm Кабел должина : околу 3.9 нога Боја : црна/црвена/сина Димензија и Тежина Производ тежина : 0.05 фунти Пакет тежина : 0.14 фунти Пакет големина (L x W x H) : 4.1 x 2.76 x 1.26 инчи Она што е во кутијата? 1 x KZ ZS10 Слушалки 3 x Earbud совети( S,M,L) 1 x прирачник за Корисникот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

JVC HAF160R Gumy Слушалки -Rasberry Црвена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JVC HAF160R Gumy Слушалки -Rasberry Црвена

Дизајнирани да се користи со i Pod, i Phone, MP3 и Smartphone уреди.Моќен звук со 13.5 mm neodymium возачот единица.Овална фор

DEN 342.00
Betreasure Безжични Слушалки Со Bluetooth Коскената Спроводливост Слушалки Спортски Слушалка Слушалки Sweatproof Водоотпорен Earbuds
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Betreasure Безжични Слушалки Со Bluetooth Коскената Спроводливост Слушалки Спортски Слушалка Слушалки Sweatproof Водоотпорен Earbuds

Отворени безжични слушалки опкружуваат насочен звук поле, отворен дизајн, sweatproof и водоотпорен, мали тел

DEN 599.76
BQEYZ Spring1 Предводник во Уво Следи Piezoelectric Динамичен Стерео Слушалки HiFi Earbuds со Монтажни Кабел за паметни телефони
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BQEYZ Spring1 Предводник во Уво Следи Piezoelectric Динамичен Стерео Слушалки HiFi Earbuds со Монтажни Кабел за паметни телефони

Hi Fi audiophile за DAP играч, телефон и компјутер.Imaging е повторно уникатно презентирани поради целосна timbre на се�

DEN 3576.00
schicj133mm се Продава Добро во Универзална Спорт Слушалки, Трчање, Џогирање Слушалка, Ергономски Дизајн HiFi Ултра-Лесен на Уво
 • Обновено
Ценетост на стоката:

schicj133mm се Продава Добро во Универзална Спорт Слушалки, Трчање, Џогирање Слушалка, Ергономски Дизајн HiFi Ултра-Лесен на Уво

Ако имате било какви прашања во текот на овој период, ние ќе бидат одговорни за вашата шопинг искуство и

DEN 119.76
Bluetooth Слушалки Neckband Над Увото Спортски Earbuds Безжична во Уво Слушалки за Извршување на Тренингот, Останете се Стави на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Bluetooth Слушалки Neckband Над Увото Спортски Earbuds Безжична во Уво Слушалки за Извршување на Тренингот, Останете се Стави на

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 575.76
Таџикистан Знаме Bluetooth Слушалки, Круг Паметен Телефон Безжични Слушалки Погодна за Водење/Music/Телефон/Игра Патување Слушалки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Таџикистан Знаме Bluetooth Слушалки, Круг Паметен Телефон Безжични Слушалки Погодна за Водење/Music/Телефон/Игра Патување Слушалки

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 755.76
во Уво Earbuds Слушалки Слушалките Earbuds Стерео Слушалки за во Уво со Микрофон Слушалки за Samsung Галакси S8 S8+ S9 S10 Забелешка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

во Уво Earbuds Слушалки Слушалките Earbuds Стерео Слушалки за во Уво со Микрофон Слушалки за Samsung Галакси S8 S8+ S9 S10 Забелешка

МНОГУ МНОГУ БРЗО SHPPING И МОЖЕТЕ ДА ГО ПРИМА НАСКОРО.БРОД ОД САД!.Уживајте во лесен пристап до голем број на

DEN 328.80
Злите Аудио Диск 1000cc Earbuds — Подобрен Бас, Бучава Изолирање на Уво Пупки — Микрофон и Песна Контрола, позлатени Smart Приклучок
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Злите Аудио Диск 1000cc Earbuds — Подобрен Бас, Бучава Изолирање на Уво Пупки — Микрофон и Песна Контрола, позлатени Smart Приклучок

ВИСОКА ВЕРНОСТ КВАЛИТЕТ на ЗВУКОТ без разлика Дали ќе се идентификуваат како слушател, audiophile, или дома а

DEN 191.52
NUX Силен Лајт BT Преносни Мини Засилувач Пакет со Blucoil 2-Пакет од 10-FT Исправен Инструмент Кабли (1/4in), 2-Пакет на Педалата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

NUX Силен Лајт BT Преносни Мини Засилувач Пакет со Blucoil 2-Пакет од 10-FT Исправен Инструмент Кабли (1/4in), 2-Пакет на Педалата

ОБЕЗБЕДУВА 9 ТАПАН ЧУКА На NUX Силен Лајт BT додава зачин за вас звуци со својата 9 дигитални тапани стилов�

DEN 2567.76
BASN MMCX во Уво Следи Слушалки, Музичари Тројно Возачот на Бучава Изолирање на Слушалки со 2 Надгради Монтажни Кабли (Хокеј на Зелена)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BASN MMCX во Уво Следи Слушалки, Музичари Тројно Возачот на Бучава Изолирање на Слушалки со 2 Надгради Монтажни Кабли (Хокеј на Зелена)

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 2303.76
Боја Поп Earbuds со Микрофон - 96 Количество - $7.16 Секој - Промотивен Производ/Рефус/Брендирани со Вашето Лого/Прилагодено.
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Боја Поп Earbuds со Микрофон - 96 Количество - $7.16 Секој - Промотивен Производ/Рефус/Брендирани со Вашето Лого/Прилагодено.

ВАШЕТО ЛОГО ТУКА.Имаат вашето Лого / Бренд печатени на овој производ.БЕСПЛАТНИ ВИРТУЕЛНА ДОКАЗ по барањ�

DEN 959.76
QUNANEN Безжична Bluetooth Слушалки Слушалките Спорт Sweatproof Стерео Earbuds Слушалка Најдобри Победи Cordless Спортски Уво Пупки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

QUNANEN Безжична Bluetooth Слушалки Слушалките Спорт Sweatproof Стерео Earbuds Слушалка Најдобри Победи Cordless Спортски Уво Пупки

Ве молиме игнорира 's проценето време.Ние ќе им даде одговор во рок од 24 часа.Ве молиме да се чувствуваат �

DEN 659.76
Bluetooth 5.0 HiFi 10мм Возачот Вистински Безжична Earbuds Вграден Микрофон, TRANYA Rimor Допир Контрола Спортски Безжични Слушалки,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Bluetooth 5.0 HiFi 10мм Возачот Вистински Безжична Earbuds Вграден Микрофон, TRANYA Rimor Допир Контрола Спортски Безжични Слушалки,

10ММ ДИНАМИЧЕН ВОЗАЧ : Rimor користи 10мм наноti обложени динамичен возачот да се репродуцира високопрецизен

DEN 719.76
Bang & Olufsen Beoplay E8 3-та Генерација Вистински Безжична во Уво Bluetooth Слушалки, со Микрофони и Допир Контрола, Безжични Полнење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Bang & Olufsen Beoplay E8 3-та Генерација Вистински Безжична во Уво Bluetooth Слушалки, со Микрофони и Допир Контрола, Безжични Полнење

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 8158.80