• Обновено
У Вежби Битови 2D 14-50мм WCMX Вметнете Indexable Вежби Метал Дупчење Дупка Алатка (Дупка со Дијаметар : ZD02 47 XP40 WC08)

У Вежби Битови 2D 14-50мм WCMX Вметнете Indexable Вежби Метал Дупчење Дупка Алатка (Дупка со Дијаметар : ZD02 47 XP40 WC08)

Buyers rating:
DEN 4365.60

Залиха

Брзо празнење на железо чипови.Директни дупчење без централна дупка.Се пробие на железо чипови и не се држиме до вежба.Внатрешни ладење вежба, континуирано дупчење, висока удирање ефикасност.Пакет листа : 1 BUC вежба (не вклучуваат инсерти).Име : indexable вметнете Вежба Материјал : Висока Брзина Steel Drilling Дијаметар : 14.5-50mm Drilling Длабочина Тип : 2 DCooling Систем : Со coolant holes Suitable WC insert (внеси).Пакет листа : 1 BUC вежба (не вклучуваат инсерти).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

WIDIA 6568818 Врвот Вежба Модуларен X Вметнете TDMX Метрички Вметнете 20.4 ММ Дијаметар 30.6 MM вкупна Должина 4.05 Точка MM Должина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WIDIA 6568818 Врвот Вежба Модуларен X Вметнете TDMX Метрички Вметнете 20.4 ММ Дијаметар 30.6 MM вкупна Должина 4.05 Точка MM Должина

WIDIA 6568818 Врвот Вежба Модуларен X Вметнете TDMX Метрички Вметнете 20.4 ММ Дијаметар 30.6 MM вкупна Должина 4.05 Точ�

DEN 2470.32
Indexable Вметнете Вежба WC Серија Inser Вежба Битна Длабочина 2D У Вежба Машини,Стругови,CNC (Дупчење на длабочина : 2D, Дупка со
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Indexable Вметнете Вежба WC Серија Inser Вежба Битна Длабочина 2D У Вежба Машини,Стругови,CNC (Дупчење на длабочина : 2D, Дупка со

Брзо празнење на железо чипови.Директни дупчење без централна дупка.Се пробие на железо чипови и не се д

DEN 1152.00
Indexable Вметнете Вежба WC Серија Inser Вежба Битна Длабочина 2D У Вежба Машини,Стругови,CNC (Дупчење на длабочина : 2D, Дупка со
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Indexable Вметнете Вежба WC Серија Inser Вежба Битна Длабочина 2D У Вежба Машини,Стругови,CNC (Дупчење на длабочина : 2D, Дупка со

Брзо празнење на железо чипови.Директни дупчење без централна дупка.Се пробие на железо чипови и не се д

DEN 1152.00
СП Серија Indexable Вметнете Вежба Со 2pcs Инсерти, Вежба Кол. 13mm-40mm Длабочина 2D, Indexable Вежба Делови Машини CNC Струг Ладење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

СП Серија Indexable Вметнете Вежба Со 2pcs Инсерти, Вежба Кол. 13mm-40mm Длабочина 2D, Indexable Вежба Делови Машини CNC Струг Ладење

Брзо празнење на железо чипови.Директни дупчење без централна дупка.Се пробие на железо чипови и не се д

DEN 2241.60
Сојузничките Машина & Инженеринг 1C32A-0031-CI TiAlN Обложени C3 Карбид (K10) Оригинални Т-На Вежба Insert, Серија 2, Леано Железо
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Сојузничките Машина & Инженеринг 1C32A-0031-CI TiAlN Обложени C3 Карбид (K10) Оригинални Т-На Вежба Insert, Серија 2, Леано Железо

C3 Карбид (K10) нуди висока отпорност на абење алатка за подобрување на животот.Леано Железо геометрија об�

DEN 3404.88
WC Серија Вежба Каснувања Метал Вежба Каснувања Inser Вежба 13mm-50мм Длабочина 2D Indexable Вметнете Вежба Машини,Стругови,CNC (Дупчење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WC Серија Вежба Каснувања Метал Вежба Каснувања Inser Вежба 13mm-50мм Длабочина 2D Indexable Вметнете Вежба Машини,Стругови,CNC (Дупчење

Брзо празнење на железо чипови.Погоден WC insert (внеси).Директни дупчење без централна дупка.Се пробие на ж�

DEN 1756.80
WIDIA 6693049 Врвот Вежба Модуларен X Вметнете TDMX Инчен Вметнете 0.6410 Инчен Дијаметар 0.9421 Инчен Целокупната Должина 0.0461
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WIDIA 6693049 Врвот Вежба Модуларен X Вметнете TDMX Инчен Вметнете 0.6410 Инчен Дијаметар 0.9421 Инчен Целокупната Должина 0.0461

WIDIA 6693049 Врвот Вежба Модуларен X Вметнете TDMX Инчен Вметнете 0.6410 Инчен Дијаметар 0.9421 Инчен Целокупната До�

DEN 1941.60
WC Серија Вежба Каснувања Метал Вежба Каснувања Inser Вежба 13mm-50мм Длабочина 2D Indexable Вметнете Вежба Машини,Стругови,CNC (Дупчење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WC Серија Вежба Каснувања Метал Вежба Каснувања Inser Вежба 13mm-50мм Длабочина 2D Indexable Вметнете Вежба Машини,Стругови,CNC (Дупчење

Брзо празнење на железо чипови.Погоден WC insert (внеси).Директни дупчење без централна дупка.Се пробие на ж�

DEN 883.20
СП Серија Вежба Каснувања Indexable Вметнете Вежба 13mm-50мм Длабочина 2D Indexable У Вежба Машини CNC Стругови Вода (Дупчење на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

СП Серија Вежба Каснувања Indexable Вметнете Вежба 13mm-50мм Длабочина 2D Indexable У Вежба Машини CNC Стругови Вода (Дупчење на

Брзо празнење на железо чипови.Погоден СП insert (внеси).Директни дупчење без централна дупка.Се пробие на �

DEN 1416.00
WIDIA 6693114 Врвот Вежба Модуларен X Вметнете TDMX Метрички Вметнете 17.5 ММ Дијаметар 23.93 MM вкупна Должина 1.19 Точка MM Должина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WIDIA 6693114 Врвот Вежба Модуларен X Вметнете TDMX Метрички Вметнете 17.5 ММ Дијаметар 23.93 MM вкупна Должина 1.19 Точка MM Должина

WIDIA 6693114 Врвот Вежба Модуларен X Вметнете TDMX Метрички Вметнете 17.5 ММ Дијаметар 23.93 MM вкупна Должина 1.19 Точ

DEN 9862.56
WIDIA 6568480 Врвот Вежба Модуларен X Вметнете TDMX Метрички Вметнете 19.2 ММ Дијаметар 25.7 MM вкупна Должина 3.81 Точка MM Должина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WIDIA 6568480 Врвот Вежба Модуларен X Вметнете TDMX Метрички Вметнете 19.2 ММ Дијаметар 25.7 MM вкупна Должина 3.81 Точка MM Должина

WIDIA 6568480 Врвот Вежба Модуларен X Вметнете TDMX Метрички Вметнете 19.2 ММ Дијаметар 25.7 MM вкупна Должина 3.81 Точ�

DEN 2470.32