• Обновено
На Hillman Група 7227 Дрво Завртка, 8 X 1 1/2-Инчен

На Hillman Група 7227 Дрво Завртка, 8 X 1 1/2-Инчен

Buyers rating:
DEN 33.36

Залиха

Дрвени завртки да се користи кога се приклучи на две парчиња на дрво.Дрвени завртки, исто така, коси по навој дел оптимизирање на завртки држи власта во дрво.Изработени од Месинг.Производ Димензија : 0.5" x 1.563" x 4.0".Опис на производот Дрвени завртки се нишка формирање завртка со остар нишка на груб терен.Тоа се користи за директно за прицврстување на две дрвени површини.Дрвени завртки имаат мазна месо тело кој им овозможува на завртката да се повлече двете парчиња дрво заедно за тесни заеднички да се спречи дрво од извлекување или разделување.Од Производителот Дрвени завртки се нишка формирање завртка со остар нишка на груб терен.Тоа се користи за директно за прицврстување на две дрвени површини.Дрвени завртки имаат мазна месо тело кој им овозможува на завртката да се повлече двете парчиња дрво заедно за тесни заеднички да се спречи дрво од извлекување или разделување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

KEKEYANG Завртки Сет 10-100Pcs М1 - M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

KEKEYANG Завртки Сет 10-100Pcs М1 - M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка

Напредни Материјал:Овие Навртки се направени од не ' Рѓосувачки Челик кој се прави тоа трае подолго од �

DEN 817.68
Power Pro 967887 Трим Завртки, 8 x 3, Сите Намена Дрва, Косење, Композитни, и Надворешен Трим Завртки, Рѓа Отпорни, Бронза, 2000pcs
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Power Pro 967887 Трим Завртки, 8 x 3, Сите Намена Дрва, Косење, Композитни, и Надворешен Трим Завртки, Рѓа Отпорни, Бронза, 2000pcs

РАЗНОВРСНА : Идеален за композитни платформа, дрвени подови и надворешноста трим проекти.ОТПОРЕН на КОР

DEN 2291.52
Завртки Сет 10-100Pcs М1-M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка (Боја
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Завртки Сет 10-100Pcs М1-M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка (Боја

СОЛИДЕН И ИЗДРЖЛИВИ:завртки направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик, која има повисока и ант

DEN 810.48
Антички Плоштад Главата Заостануваат Завртки Обичен Челик во 1/4. x 3 во. (50 Завртки) од страна на Креаторите на Гром Дрвени Завртки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Антички Плоштад Главата Заостануваат Завртки Обичен Челик во 1/4. x 3 во. (50 Завртки) од страна на Креаторите на Гром Дрвени Завртки

Дијаметар : 1 / 4" Должина : 3" Главата Големина : 3 / 8".Плоштад главата заостануваат завртки се тешко да се на�

DEN 370.56