• Обновено
Филипс Рамна Глава Дрвени Завртки 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - #14 x 1-3/4 Количина-1,000

Филипс Рамна Глава Дрвени Завртки 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - 14 x 1-3/4 Количина-1,000

Buyers rating:
DEN 13527.36

Залиха

Филипс рамна глава дрвени завртки се достапни во цинк позлатен челик или 18-8 нерѓосувачки челик, така што тие се отпорни на корозија и ' рѓа отпорни.Тие, исто така, дојде во некои Месинг големини за дополнителна отпорност на корозија.Филипс вози рамна глава дрвени завртки се дизајнирани да adjoin две парчиња на дрво.Филипс рамна глава дрвени завртки се делумно навој и се дизајнирани да лизгајте преку врвот парчиња на дрво, така што може да се повлече тесни заедно двата одбори.Овие навртки дојде со остар точка.Филипс Рамна Глава Дрвени Завртки функција countersunk, рамна глава, така што инсталиран завртка работи рамна со инсталацијата површината.Филипс Рамна Глава Дрвени Завртки 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - #14 x 1-3/4" Количина-1,000.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Завртки Сет 10-100Pcs М1-M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка (Боја
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Завртки Сет 10-100Pcs М1-M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка (Боја

СОЛИДЕН И ИЗДРЖЛИВИ:завртки направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик, која има повисока и ант

DEN 810.48
SYZHIWUJIA Завртки Сет 10-100Pcs М1-M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SYZHIWUJIA Завртки Сет 10-100Pcs М1-M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка

Напредни материјал : Тие се голема сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.Агресивните зав�

DEN 809.76
Филипс Дрвени Завртки, од не 'Рѓосувачки Челик Завртка, Рамна Глава - Филипс, Qnt: 100 КОМПЈУТЕР, од страна на Handymen Хардвер (6
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Филипс Дрвени Завртки, од не 'Рѓосувачки Челик Завртка, Рамна Глава - Филипс, Qnt: 100 КОМПЈУТЕР, од страна на Handymen Хардвер (6

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : се Направени од издржлив нерѓосувачки челик што го прави повеќе траен отколку било к�

DEN 587.76
Антички Плоштад Главата Заостануваат Завртки Обичен Челик во 1/4. x 3 во. (50 Завртки) од страна на Креаторите на Гром Дрвени Завртки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Антички Плоштад Главата Заостануваат Завртки Обичен Челик во 1/4. x 3 во. (50 Завртки) од страна на Креаторите на Гром Дрвени Завртки

Дијаметар : 1 / 4" Должина : 3" Главата Големина : 3 / 8".Плоштад главата заостануваат завртки се тешко да се на�

DEN 370.56
8 X 1 од не 'Рѓосувачки Решетка Главата Филипс Дрво Завртка, (25pc), Црна Xylan Обложени 18-8 (304) не' Рѓосувачки Челик Завртки,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

8 X 1 од не 'Рѓосувачки Решетка Главата Филипс Дрво Завртка, (25pc), Црна Xylan Обложени 18-8 (304) не' Рѓосувачки Челик Завртки,

【100% Солидна Нерѓосувачки Челик】Овие Решетка Главата Завртки се изработени од Црна Xylan обложени 188 (304) н

DEN 169.68